Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה רחוק אתם רוצים להגיע עם האוטו שלכם

עופר106R16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברי פורום. מעניין אותי ואני גם מאמין שאת כולם פה מה באמת אתם רוצים מהאוטו שלכם, לאן בעיקרון אתם רוצים להגיע, או מה השאיפות שלכם לגבי האוטו גם בעתיד החל משיפורים יופי או כל דבר שעולה לכם בראש.

אני למשל רוצה בעתיד לא משהו רציני בערך שתהיה לי ראלי אם 140 כח (למרות שבראלי זה קצת קשה להגיע :wink: ) מושבי OMP גם בא בחשבון כולל חגורות, הגה ונראה לי שזהו.

עכשיו אתם :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה תלוי בתקציב שלי. אם לא תהיה בעיה של כסף ואני אשאר עם הסקסו עוד הרבה זמן, אני אשמח לשפר אותה עוד קצת מכל הבחינות. החל ממושבים טובים יותר, רתמות ולוח שעונים לבן, דרך עיצוב חיצוני יפה יותר (כמו הסקסו הצהובה שבסמלון שלי, טוב לא בדיוק אותו דבר, אבל אותו גריל וגבות מתאימות) ועד שיפורי אחיזה וכוח מינוריים.

אין טעם ממש יותר כי עם כל הכבוד לרכב הזה - יש דברים טובים יותר ממנו, גם בלי שיפורים...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון השאיפה שלי היא להשתיל בדייהו שלי מנוע של קאדט GSI אבל לא נראה לי שניתן ליישם את זה בארץ . :(

:shock::shock::shock::shock::shock:

חיפשתי, באמת שחיפשתי את הקריצה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר הרבה זמן מנסה לחסוך רק שלא ממש הולך לי :) בנתיים יש דברים יותר חשובים לשלם עליהם , אבל שיהיה לי יותר נחת אני אלך על מס' דברים:

ג'אנטים 15 + צמיגים נורמאלים ! דבר ראשון !

הנמכה - דחוף!!!

מנוע MI16 או של ה605 טורבו , תלוי בכמה תקציב יהיה

כיסאות ספורט

ועוד בהמשך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון השאיפה שלי היא להשתיל בדייהו שלי מנוע של קאדט GSI אבל לא נראה לי שניתן ליישם את זה בארץ . :(

הנה היא :wink::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון - לתקן את הטמבון הקדמי המרוסק שלי,

שנשאר ככה כבר איזה 3 חודשים.

השאר בשלבים לפי התקציב:

מערכת טובה.

בולמי זעזועים, צמיגים.

צ'יפ, מערכת פליטה, קוויק שיפט (אם מישהו יודע אם זה באמת שווה, שיגיד).

מנוע של סיוויק 1600 עם ה125 כ"ס..... הרכת מחיר תתקבל בברכה.

ועד אז מי יודע, בטח ימכרו לי את האוטו ואני יסע באוטובוס :cry:

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה היא :wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

חסר טעם לומר שלא כל רכב צריך לשפר,גם אם הוא ספורטיבי.אז עכשיו יש לנו גרסת R-RACER ל GSI...הגיר יעמוד בזה? (הוא עומד עכשיו?),מה עם המתלים,הגה,בלמים,בולמי זעזועים???.לא רק שזה לא כדאי כלכלית,זה מסוכן.ולמרות שהרב הגדול מבין את זה,יש פה ושם אנשים שמוכרחים לשפר כל ג'אנק (עדיף אופניים מאשר השקעה ברכב שיגרור צחקוקים אחריו).

אני אישית הייתי משפר את הקליאו בשירז טל ובהוצאת המושבים הקידמיים.למרות ששירז בטוח יותר מסוכנת מכל רכב... :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר טעם לומר שלא כל רכב צריך לשפר,גם אם הוא ספורטיבי.אז עכשיו יש לנו גרסת R-RACER ל GSI...הגיר יעמוד בזה? (הוא עומד עכשיו?),מה עם המתלים,הגה,בלמים,בולמי זעזועים???.לא רק שזה לא כדאי כלכלית,זה מסוכן.ולמרות שהרב הגדול מבין את זה,יש פה ושם אנשים שמוכרחים לשפר כל ג'אנק (עדיף אופניים מאשר השקעה ברכב שיגרור צחקוקים אחריו).

אני אישית הייתי משפר את הקליאו בשירז טל ובהוצאת המושבים הקידמיים.למרות ששירז בטוח יותר מסוכנת מכל רכב... :oops:

הוא אמר שהוא הולך לשפצר עכשיו את כל האוטו?

סך הכל אמר שהוא רוצה להחליף מנוע!

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להחליף את הכל ביום אחד .

הגיר יחזיק מעמד , לפני שאמרתי את מה שאמרתי בדקתי את הנושא . דיברתי עם כמה פולנים שכן ביצעו את השינוי הזה ומרוצים מזה .

אני לא טוען שזה יהיה אוטו מרוצים או משהו כזה אלה משהו שאני אישית אהנה ממנו (כל אחד והסטיות שלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברי פורום. מעניין אותי ואני גם מאמין שאת כולם פה מה באמת אתם רוצים מהאוטו שלכם, לאן בעיקרון אתם רוצים להגיע, או מה השאיפות שלכם לגבי האוטו גם בעתיד החל משיפורים יופי או כל דבר שעולה לכם בראש.

אני למשל רוצה בעתיד לא משהו רציני בערך שתהיה לי ראלי אם 140 כח (למרות שבראלי זה קצת קשה להגיע :wink: ) מושבי OMP גם בא בחשבון כולל חגורות, הגה ונראה לי שזהו.

עכשיו אתם :lol:

אוי, איך מתאימה לי איזה אומגה שגוזרת אימברזה טורבו ... :wink:

סתאאאאם, בצחוק ...

טוב עכשיו ברצינות, הרכב שבבעלותי כרגע הוא אופל מנטה, ואני דווקא חושב שהיה נחמד מאוד להכניס במקום המנוע 1.2 (בד"כ יש מנוע 1.6) מנוע 1.9 (הייתי מעדיף 1.9 של הגרסאת ראלי אבל אני אסתפק גם ב-1.9 הסטנדרטי) או מנוע 2 ליטר שמגיע מהמנטה B (רק חבל שכל ההשתלות האלה לא חוקיות בארץ) ...

בחו"ל יש אנשים הכניסו מנוע V8 למנטה, אני אישית חושב שזה מוגזם מדיי, הרכב לא יכול לעמוד בכזו כמות של כח ולכן אני חושב שמנוע 1.9 או 2 ליטר יספיק לה (וזה גם המנוע הכי חזק שהגיע עם הרכב) ...

מבפנים אני בטוח אוסיף באקטים ורתמות, הכסאות שיש עכשיו אפילו לא מקוריים ולמקוריים אין כמעט תמיכה ...

המנטה פשוט דורשת הנמכה דחוף, הרכב ממש גבוה ...

שיפורים חיצוניים ממש לא מעניינים אותי, הרכב נראה מצויין וממש לא דורש שיפצורים חיצוניים, מה גם שאני מאמין בזאב בעור כבש ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משפר לעולם שום רכב שיהיה לי. ( שיפורים מכניים ) זה סתם בזבוז כסף. כמובן, אם אזכה בלוטו אז אני אשפר כל דבר זז.

הייתי רוצה לפנק את האוטו בקיט חצאיות, וכל מיני שטויות חיצוניות. אבל, אני פוחד!

פוחד רצח מערסים וקנאים! גם ככה כולם כבר מכירים אותי בגלל האוטו וגם רצות שמועות בעיר על צ'יפ ומנוע 2000 שיש לי...( שבעצם אין לי ) ועוד כמה שיפורים. מה לעשות, אנשים כאן לא כל כך מפותחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...