Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינויים לגולף V5, עזרה למתחיל

עירא מורסטין
שימו לב! השרשור הזה בן 6619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

קניתי V5 עגלה משהו עם מתלים רכים בטירוף

רציתי להפוך אותה ליותר ספורטיבית

כמה שאלות:

מה עדיף BILSTEIN או KONI? נתחשב בעובדה שאני מתחיל בעסק ובטח לא ארצה לכוונן אותם בדיוק לצרכיי

שאלה שניה היא האם כדאי לשנות את הג'אנטים ומה הפרוצדורה. קראתי בפורום על משרד הרישוי והחוקים וכו' וכו'. כרגע המידה היא 195/65 R15

שאלה אחרונה, אני באזור המרכז, הרצליה ליתר דיוק. איפה כדאי לעשות את השינוים? אני לא מכיר את הסדנאות ומחפש אחת אמינה וטובה.

אשמח למחשבות ורעיונות, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמים הייתי הולך על בילשטיין חוות הדעת עליהם טובות מאוד...אני מציין שמדובר רק לפי חוות דעת כי אני נהגתי עד היום רק פעמים ספורות ברכבים עם קוני ולא עם בילשטיין וההרגשה היתה מעט מתרסקת...

בקשר לג'נטים - שינוי המידה יהפוך את האוטו למעט יותר עגלה ממה שהוא - 205\55\16 היא פשרה טובה בין אחיזה נוחות צריכת דלק אסטטיקה וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה קנית את ה-V5 ? למה מראש לא קנית את הגרסה הספורטיבית ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף פשוט לגולף GTI ותחסוך הרבה כאב רעש בניסיונות להפוך את הV5 המעפנה (האוטו הזה פשוט כשלון של פולקסווגן) לספורטיבית

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,

מחוות דעת ששמעתי על קוני, אני יודע שזה נחלק, יש כאלה שמאוד מרוצים, ויש כאלה שמבואסים (בולמים שהתחילו לנזול מוקדם מהצפוי וכו'.

אני העדפתי ללכת על בילשטיין, גם בגלל החוות דעת הרבות והמצויינות שקיבלתי, וגם בגלל האחריות (כל החיים לעומת קוני-שנה).

ממש לא מתחרט ולא מצטער, שווה את הכסף!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מבלבל במוח ? אני ירדתי על הבנאדם ?

ההפרש במחיר בין הV5 לGTI נמוך מאוד אם בכלל יש ותאמין לי ישתלם לך להחליף לא רק מבחינת ספורטיביות גם האמינות , צריכת הדלק יותר טובה בנסיעה רגילה (נשמע לא הגיוני אבל זה בדוק) וגם המנוע שלה יותר אמין ומניסיון גם יותר נוחה (גם שלוחצים וגם בנסיעה מנהלתית רגילה) .

מה שבטוח להתחיל להחליף בולמים זה לזרוק כסף לקיבינימט על כזה אוטו

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...