Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש ייעוץ לגבי מערכות שמע ורמקולים (ורדיו) לרכב בבקשה.

שימו לב! השרשור הזה בן 6646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, קיבלתי אייפוד חדש ואני מעוניין להתקין עבורו ברכב שלי (רכב קטן, פג'ו 205) רמקולים/מערכת שיאפשרו לי להנות מהצליל האיכותי שה iPod מספק, אני לא זקוק לעוצמת קול חזקה שכל החלונות ירעדו לי, אלא רק לצליל חד ואיכותי, שצלילים לא ילכו לאיבוד, חשובים לי בעיקר הצלילים החדים, מה שנקרא "טראבלים", אלו עם התדרים הגבוהים, אבל גם הבאסים חשובים. חשוב לי גם שמי שיושב מאחורה ישמע באותה איכות כמו מי שיושב מקדימה, האם עלי להתקין רמקולים גם מקדימה וגם מאחורה?

כמו כן אם כבר מערכת (ואני לא רוצה להוציא עליה יותר מדיי כסף, לא יותר מכמה אלפיי שקלים, אז אשמח לקבל מידע לגבי המחירים) חשוב לי מאד שתהייה גם קליטה טובה ברדיו, עכשיו לדוגמה יש לי רדיו דיי דפוק שבדרכים רבות (הרים וגבהות) אין בו קליטה בכלל או יש קליטה מאד משובשת, כשיצא לי לתפוס פעם טרמפ עם רכב אחר באותה דרך בדיוק קלטו את אותה תחנה בצורה חדה ומעולה, איך אפשר לדעת לאיזה רדיו יש קליטה טובה? איזו חברה? איזה דגם?

תודה מראש,

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנשים לא מגיבים? לא אוהבים לעזור כאן?

אני עדיין ממתין לייעוץ לגבי אילו רמקולים/איזו מערכת לקנות.

תודה מראש.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שעדיין אין אנשים מחוברים ובגלל זה לא עונים לך , לעזור כולם אוהבים לעזור כאן .

בו נתחיל ככה , מה התקציב שלך בשביל מערכת שתכלול רדיו דיסק רמקולים קידמיים ואחוריים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ממליץ על HU של אלפיין - לרובן יש מתאם מיוחד לחיבור לאייפוד

בנוסף לכך אם אתה אוהב טרבלים ממליץ על קומפוננט של פוקאל או mbquart

נמשיך אח"כ

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

.

היי, ותודה לכל האנשים המתורבתים כאן שיודעים לענות כמו בני אדם. אני ממש לא סגור לגבי התקציב, לדעתי אני מוכן להשקיע גג כמה אלפיי שקלים בודדים, נגיד 2,000 - 4,000 ש"ח, השאלה היא אם אפשר למצוא משהו שיתן לי איכות צליל גבוהה במחירים האלו? את זה אתם תגידו לי (חשוב שיהיה צליל נקי, בעיקר התדרים הגבוהים במוסיקה, הטראבלים)

כמו שהבנתם בגדול כל מה שאני רוצה זו מערכת שתיכלול רדיו בעל קליטה טובה עד טובה מאד, שלא ישמעו בו בצורה משובשת בכל פעם שאני עובר ליד איזו גיבעה או נוסע בתוך עמק, וכמו כן חשוב לי שאוכל לחבר למערכת הנ"ל את האייפוד שלי ולשמוע איכות צליל גבוהה גם מקדימה וגם מאחור (העוצמה לא חשובה לי בכלל) כמה רמקולים אני צריך? איזה סוג? איזו מערכת? אני לגמרי לגמרי לא מתמצא בנושאים האלו אז תנו לי בבקשה את כל הפרטים שאני צריך לדעת גם אם לא שאלתי, וזאת על פי התאור שרשמתי, לא צריך מחסנית דיסקים, אני אשמע רק מהאייפוד ומהרדיו.

ממתין להמשך המלצות,

תודה מראש לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 4K בוודאי שאפשר להרכביב מערכת שישמעו בא טוב .

אז ככה שאלה אחרונה שאתה צריך לחשוב עליה היא האם אתה רוצה גם סאב ?

אם כן :

רדיו דיסק הייתי ממליץ לך על הפיוניר סידרה 6 למינהם רק תבדוק שזה שאתה קונה יש לו אפשרות לחיבור של מתאם ל IPOD.

או לחפש את הסידרה 7 יד שניה.

יוצא - 1000 ש"ח + - (או קצת פחות יד שניה..)

קומפוננט (כלומר סט רמקולים לקדימה של האוטו..) - בתקציב שלך לדעתי הפולס של מורל היא הבחירה הנכונה , 500 ש"ח.

אפילו שיש עוד כמה וכמה סטים בתווך מחירים האלו תנסה למצוא מקום לשמוע את הסטים ולהחליט לבד.

לגבי מגבר - 4 ערוצים - ה JBL \ אינפינטי שמקביל אליו \ מגנט \ קאנדס \ אוריאון וכו , לא חסר אפשרויות.

כמובן שה JBL הוא הכי מומלץ מכולם.

יוצא - 1400 ש"ח + -

לגבי סאב הייתי ממליץ על הקיקר COMP שעולה 500 ש"ח כמובן ישנם עוד הרבה סאבים שיעבדו יותר טוב עם ה JBL

אבל בתקציב שלך זאת ניראת לי האפשרות הכי טובה.

עכשיו כמו שהבנתי מתאם פיוניר ל IPOD עולה 400 ש"ח

עכשיו הכל יוצא פה סה"כ 3800 ש"ח , ללא התקנה וחיווט. (500 ש"ח - 600 ש"ח)

ואם אתה לא רוצה סאב , הייתי ממליץ מגבר 2 ערוצים + קומפוננט - מורל דוטק

ואחוריים פשוטים - פיוניר \ קנווד \ JBL \ מורל וכו ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אמיר.

כבר עניתי פה בעבר על שאלות דומות.

חיבור איכותי לאייפוד מתבצע ע"י קונקטור מקורי שמחירו בארה"ב 100$-130$ תלוי ב HU. אני לא יודע אם יש בארץ, לי יש קניתי בארה"ב. תוסיף לזה HU שתומך בעניין, סיפור דיי יקר.

עכשיו כמו שהבנתי מתאם פיוניר ל IPOD עולה 400 ש"ח

איפה הבנת את זה?? דווקא המחיר של המתאם לפיוניר עולה בארה"ב יקר יותר מהאלפיין 120$ ככה שבארץ אם יש בדגש על אם הוא בטח יעלה בין 800 ל 1000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...