Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה וייבוא רכב מאיביי - איך עושים זאת?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 6647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום.

בן דודי רוצה לרכוש את הרכב המוזכר מטה (ראה קישור בהמשך) דרך איביי.

יש למישהו מושג כמה יעלה לו סה"כ טוטאל עם המיסים עם משלוח עם כל מה שנלווה?

האם יש מישהו שעשה זאת, בשביל להתייעץ ולברר?

מה הבירוקרטיה בעניין והפרוצדורה?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Nissan-300ZX-1994-300ZX-85K-Great-Shape-Custom-Stereo-No-Reserve_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6398QQitemZ4610379469QQrdZ1

למנהלים - לא ידעתי היכן לשאול את השאלה, ביעוץ לרכישת רכב או ברכב כללי מכיון שהשאלה עקרונית ולא ספציפית לרכב מסויים.

תודה, ליאור.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי חיפוש על רכישה\יבוא\קניה דרך איביי ספציפית והחיפוש לא העלה דבר.

אגב, ראיתי שמה אודי TT שנת 2003 במחיר באמת מצחיק של 15 אלף דולר... אם ניקח את הרכב הזה שהוא למשל בשנתיים האחרונות כפי שאתה אומר - כמה זה אמור לעלות? (אני יודע ששנת 2003 זה כבר 3 שנים לכאורה על הכביש, תתייחס כאילו זה שנת 2004) רק בשביל הדוגמא.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי חיפוש על רכישה\יבוא\קניה דרך איביי ספציפית והחיפוש לא העלה דבר.

אגב, ראיתי שמה אודי TT שנת 2003 במחיר באמת מצחיק של 15 אלף דולר... אם ניקח את הרכב הזה שהוא למשל בשנתיים האחרונות כפי שאתה אומר - כמה זה אמור לעלות? (אני יודע ששנת 2003 זה כבר 3 שנים לכאורה על הכביש, תתייחס כאילו זה שנת 2004) רק בשביל הדוגמא.

תוסיף כ-130%. יוצא 35,000$. עדיין מצחיק?

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום.

בן דודי רוצה לרכוש את הרכב המוזכר מטה (ראה קישור בהמשך) דרך איביי.

בן דודך יתכבד וימתין 18 שנה נוספות (בינתיים הוא יכול לשמור את דף המכירה ב- Bookmarks). לא ניתן לייבא לארץ מכוניות שגילן מעל שנתיים ופחות מ- 30 שנים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתעקש לשאול למרות שאמרו לך שכל המידע נמצא בחיפוש.

זה לא משנה גם אם קנית באיביי מייבאך 62 בדולר וחצי.

אתה תשלם מכס לפי מחירון הנמצא בידי המכס ומגלם את מחיר המחירון של הרכב.

למשל בדוגמה שלי אם מחיר המחירון של מייבאך הוא 300 אלף דולר, אתה תשלם 140 ומשהו אחוז של 300 אלף דולר (+הוצאות המשלוח וכו' אבל זה זניח כבר)

בקיצור - לא גילית את אמריקה, אם זה היה משתלם כבר כל ישראל היתה נוסעת ב TT שקנו ב 10K דולר מארה"ב.

נ"ב לא הוזכר בכלל נושא התקינה, יכול להיות שזו מכונית בתקינה אמריקאית ואז בכלל אתה לא יכול לייבא אותה או שזה יקר (להחליף פנסים וכו')

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תקנה אותו, ותייבא אותו לארץ.

בכניסה לארץ תדרש לשלם מס על הרכב לפי המחירון שנקבע ע"י היצרן, פחות אחוזים מסויימים של ירידת ערך על כל שנתון שעבר מאז שהוא יוצר.

ברוב המכוניות זה לא משתלם.. במיוחד אם הן נמכרות בארץ..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת ולתמיד: לא ניתן לייבא רכב שהוא בן פחות מ-30 שנה, או יותר משנתיים על הכביש. אלא אם אתה עולה חדש.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...