Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לגטס של Falken יפן ו Hankook סין (נערכה הכותרת הסתמית)

נפתלי
שימו לב! השרשור הזה בן 6646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נדמה לי שהנקוק היא חברה קוראנית וחלק מרכבי יונדאי החדשים באים עם צמיגים שלהם.

פאלקן היא חברה ידועה יותר, יש לי רביעיית פאלקן דגם SN816 מידה 175.70.13 מורכבת ברכב, תמורה טובה למחיר, מחזיקים טוב (אפילו טוב מאוד) על רטוב.

אם הברירה היא בין שניהם, לך על הפאלקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלקן והנקוק הם בדיוק כמו הרבה חברות צמיגים אחרות שמייצרות קצת יותר מדגם אחד של צמיגים.

יש לפאלקן כמה דגמים מעולים של צמיגים וכמה ששווים לתחת, וגם הנקוק באותה הסירה.

עד שלא תצרף את הדגם של הצמיג ולא רק את שם היצרן באמת שכל מה שתקבל כאן כתגובה יהיו תגובות שלא אומרות כלום...

קארזפורום - עד מתי תמשיכו לענות לשאלות צמיגים בתשובות מטופשות כמו "מישלין אחלה חברה, XYZ זבל של צמיגים"? :?

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי - תשובה טובה.

פאלקן 512ZE נמצאים בבעלותי.

מציג טוב, אורך חיים לא מדהים, אחיזה מעולה (יחסית!), יש להיזהר במעבר ראשון על רטוב - הצמיג מאבד אחיזה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעיף מבט על כמה גטסים חדשים ולוקח את דגם HANKOOK (או כל דבר אחר) הספציפי שבא עם הרכב.

אני חושב שאפשר לתת ליונדאי טיפה קרדיט על זה שהם לא שמים משהו שהוא לגמרי זבל על האוטו.

מסכים לחלוטין עם מוטי. לכל חברה יש דגמים יותר טובים ופחות טובים , שלפעמים מיוצרים במפעלים אחרים ואף בארצות אחרות, כך שאי אפשר לומר באופן גורף על מותג כלשהו שכל מה שהוא מייצר = טוב.

אני מזכיר גם לא להתפתות לכל מיני אימרות של צמיגאים כמו " VIKING היא חברת בת של CONTINENTAL"

כי בדרך כלל כל החברות בנות האלו נרכשות כדי להגדיל נתח שוק וברוב המקרים לא נתרמת עזרה טכנולוגית מה"אם" ל"בת"...

בנוגע לFALKEN מהדגמים 502/512, היו הרבה דיונים על טיב הצמיג ועל חוסר אחיזתו על רטוב (אפשר לשאול את רוני שראה עמוד עם הרכב לפני הקודם שלו) ,ולכן לא הייתי כ"כ ממהר לרכוש אותו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...