Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח זמני נוסף לרכב בעל פוליסה קיימת

Juk
שימו לב! השרשור הזה בן 6647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה המצב:

יש במשפחה רכב בעל ביטוח חובה+מקיף ללא נהג צעיר+חדש.

בעלי הרכב יוצאים לחופשה של שבוע ללא הרכב, ואני מעוניין לעשות לו ביטוח לשבוע\חודש הקרוב.

לאחר שיחה עם הסוכן ביטוח שלנו נאמר שאין אפשרות כזאת בפוליסה שקיימת אצלנו.

עכשיו לשאלתי:

אם אני מדבר עם חברה אחרת (לא סוכני ביטוח וכדומה), כדי לבטח את הרכב לתקופה הנ"ל לנהג צעיר+חדש ללא שום קשר לפוליסה הקיימת.

יכולה להיהיות בעיה של כפל פוליסות על רכב אחד? או שאחת לא קשורה לשנייה ולא צריכה ליהיות בעייה עם זה?

למישהו יש ניסיון בנושא?

ברורים ישירים מול החברות ביטוח אפשר לעשות רק מחר אומנם,

אבל בעלי הרכב נוסעים מחר. והייתי רוצה לקבל כיוון כללי בנושא במידה ומישהו כבר התנסה בנושא.

המשך יום נעים אנשים :-)

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזו חברת ביטוח זה..

אבל חברים של ההורים שלי עושים לילד שלהם (בן 20, נהד צעיר לא חדש) ביטוח לרכב רק כשהוא יוצא הביתה מהצבא..

כשהוא חוזר הביתה הם או מצלצלים למספר או שמשאירים הודעה במשיבון או שמדברים עם מוקדנית (תלוי מתי מתקשרים),

ובעצם מפעילים ביטוח מקיף גם לנהג הצעיר - וכל חודש הם מחוייבים לפי מספר הימים שהנהג הצעיר היה מבוטח (אם נגיד הביטוח החודשי הרגיל עומד על 3000 שקל בחודש, על כל יום שהנהג הצעיר נוהג הם מחוייבים בעוד 20-30-40-50 שקל בנוסף ל3K הקבועים).

(כשהם מצלצלים להפעיל את זה הם אומרים גם לכמה ימים הם רוצים.. חמישי-שישי-שבת, שישי-שבת, שישי-שבת-ראשון וכו'..)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...