Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בקניית רכב חדש - פוקוס / קורולה / מאזדה 3 / מגאן [כותרת ערוכה שמלמדת על התוכן]

bentata
שימו לב! השרשור הזה בן 6641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לנו פיג'ו 307 שנת 2004 רכב חברה אתמול החליטו להחליף לנו אותו בגלל שהאוטו עשה כבר 100 אלף קילומטר.

בתור אחד שנוסע הרבה על כל מכוניות ה1600 אל תתקרבו לפיג'ו חוץ מנוחות אין בו כלום - רק בעיות!

קיצר אלה האפשויות שלנו אחרי מיון ראשוני:

1. מאזדה 3

2. טויוטה קורולה

3. פורד פוקוס

4. רנו מגאן

זה אוטו למשפחה שצריך להיות אמין ונוח בגלל כמות הקילומטרים שאנחנו עושים...

בבקשה תעזרו לי לבחור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הקורולה או המאזדה 3.

הקורולה יותר מרווחת, המאזדה 3 יותר מבצעת.

אני ממליץ לעשות נסיעת מבחן ולהחליט .

הקורולה בגירסת הליסינג באה עם 4 כריות לעומת 2 בלבד של המאזדה 3.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מגאן!

מרווחת הרבה יותר, נוחה הרבה יותר והיחידה שמגיעה עם 6 כריות אויר.

חסרונות, אבזור "נוחות" קצת קמצני וגיר אוטומטי קצת מעצבן שהורס מנוע מצויין.

אל תבין אותי לא נכון אני לא מעריץ גדול של המגאן, אבל הייתה לנו עד לא מזמן אחת מליסינג (באותו זמן גם היו לנו פוקוס חדשה ומאזדה 3 כרכבים חלופיים, בגלל תאונות לא תקלות) והמגאן היא הרכב המשפחתי הטוב ביותר.

הרכב היה אצלנו במשך שנה וחצי והגיע ל120 אלף ק"מ ללא תקלות רציניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם ההמלצה על המגאן ומנסיון של כמה חודשים איתה אפשר לומר שאם, אתה מחפש את הרכב המשפחתי הטוב ביותר היא האופציה המנצחת- יותר גדולה, יותר נוחה ויותר בטוחה אלה 3 הפרמטרים שלדעתי הכי חשובים במכונית שיעודה להיות משפחתית.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגאן הפוקוס והקורולה שלושתם מציעות רמת נוחות ראוייה.

מציע לך לבדוק את הפוקוס החדשה שמציעה נוחות טובה מאוד ונסיעה שקטה ונטולת דרמות.

לגבי נושא האמינות , קשה לדבר על תקלות באמת רציניות ברכבים חדשים שכאלה.

אבל בכל זאת ניתן לראות מי אמינה יותר ומי אמינה פחות.

המגאן הכי פחות אמינה מהרשימה שהזכרת.

אחריה הפוקוס המזדה והקורולה.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלות בנוגע לבחירת רכב חברה היו כבר המון!! כל הזמן נפתחים דיונים חדשים על מאזדה3 מול הקורולה הפוקוס ועוד ועוד. תערוך חיפוש בפורום ותמצא את מה שאתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אני נסעתי על הרבה מאוד מכוניות בגלל הקטע של רכב חילופי...

מה שהכי מעצבן אותי בקורולה ובמזדה זה שכל מטר רואים אחת כזאת וכבר נמאס...

בעיה שיש לנו עם הפוקוס זה שאנחנו לא יודעים עליה כלום חוץ מזה שיש לה מראה קצת יוצא דופן

וגם לא ממש, נכנסנו לאתר של פורד ואין שם הרבה מידע וגם הקישור של מפרט טכני לא עבד לי,

קיצר המכונית שנשארה לנו זה הרנו מגאן ואותה כנראה ניקח, אז תודה לכם שעזרתם לי לבחור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לשכן שלי יש מגאן חדשה מליסינג

הבן אדם ממש מאוכזב קשות!!

6 פעמים כבר נתקע איתה בגלל בעיות 4 מהן ..חשמל!!

נשבע לי שלא יתקרב לאוטו כזה ממטר שיסיים את הליסינג

הוא יקח קורולה או יפנית בפעם הבאה

כל זה ..אמר לי אתמול

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולי דווקא יש ניסיון טוב עם מגאן II, שנמצאת אצלנו מעל שנתיים. (אומנם עם ק"מ נמוך, ועדיין).

הפוקוס מאוד נוחה והגיוני שתראה אמינות טובה אם כי זה דגם חדש ואין לדעת.

המגאן הכי גדולה (בהנחה וזהו הסדאן) אם לא מחפשים הנאה מנהיגה הייתי בוחר בה.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של טעם.

אני נוהג עכשיו הרבה במאזדה, ולא נהנה מהעצבנות היתרה שלה. כל נגיעה בדוושת התאוצה או בהגה הופכת מיד לתנודה על הכביש. יש כאלו שקוראים לזה "מהנה לנהיגה" או "ספורטיבית", ואני קורא לזה "עצבנית". מניסיון עם מגאן ופוקוס של חברים, הן פשוט לא סובלות מהתנהגות תזזיתית כזו. אז נשאר רק להחליט מה אתה אוהב, וכדאי מאד להתנסות לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לשכן שלי יש מגאן חדשה מליסינג

הבן אדם ממש מאוכזב קשות!!

6 פעמים כבר נתקע איתה בגלל בעיות 4 מהן ..חשמל!!

נשבע לי שלא יתקרב לאוטו כזה ממטר שיסיים את הליסינג

הוא יקח קורולה או יפנית בפעם הבאה

כל זה ..אמר לי אתמול

גיא

יש כאלה שלומדים בדרך הקשה....

אני ממליץ לך על טויוטה בחום, יש לנו 3 במשפחה, משנתונים שונים (דור אחר), מלבד טיפול פעם בשנה בשלושת המכוניות (93\2000\2003) ,אפס תקלות נ-א-ד-ה גורניש...כלום. ב 93 החלפנו מצבר וצמיגים, תקלות -0.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם ZVIT. אם אתה רוצה ביצועים וזריזות לך על הקורולה, אם אתה רוצה קצת הנאה אז המאזדה תתאים, אם אתה מחפש עיצוב ולא אכפת לך להפסיד קצת בביצועים אז הפוקוס תתאים לך.

גיא, כל הכבוד שיש לך ניסיון טוב עם המגאן אבל בנאדם שבאמת ירצה חוות דעת רצינית ילך לדבר עם מוסכים שמטפלים ברכבי ליסינג או עם אנשים שעובדים בחברות ליסינג (כלומר מקומות שקונים מגאן בכמויות) ושם אתה תשמע עד כמה בעייתי הרכב הזה (חלונות נתקעים, רכב מסרב להניע וכו'). אני יכול להפנות אותך לאחראי מטעם החברת ליסינג בעבודה של אבא שלי שיסביר לך מדוע הוא תקוע עם עשרות אנשים שמוכנים להחליף את המגאן שלהם בכל רכב אפשרי. למרות שהטיפולים לא על חשבונך זה עדיין מעצבן להתקע כ"כ הרבה פעמים עם רכב חדש מהחברה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסיפורים של הליסינג צריך לבדוק טוב. לנו היתה קסארה שני ליטר מליסינג שעשתה הרבה צרות, חצי מהן היו בגלל שפשוט לא פתרו את הבעיות שלה כמו שצריך וטיפלו ברכב רע. ככה שאת כל הסיפורים אני לא קונה מיד... נכון הרכב שלי הוא דוגמא אחת (וגם של אפי לא עושה צרות למרות ק"מ גבוה אם אני זוכר נכון).

אני לא הייתי ממליץ למישהו שמחפש אמינות במקום הראשון לקנות מגאן, אבל זה עדיין הרכב הכי בטיחותי ברשימה, והיחידי שמגיע עם שש כריות אוויר. אז אפילו אם הוא יהיה קצת לא אמין, זה שווה את זה לדעתי. עובדה שחונה לי מתחת לבית אחת כזו פרטית, שעד היום התקלה היחידה שלה היתה חלון חשמלי, אחד. ושוב כדי שלא נפתח דיון אמינות ברמה של כתה ד - המגאן II תהיה פחות אמינה מהקורולה וה-3. ובתאונה היא תהיה בטוחה יותר משתיהן, וגם מהפוקוס שמגיעה עם פחות כריות בגרסת הליסינג.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) בגרסאת הליסינג הרכב מגיע עם פחות כריות אוויר לפי מה שאני יודע (לפחות ככה זה בקורולה ובמאזדה3). ככה שלפרסם תוצאות מבחני ריסוק של רכב עם 11 כריות אוויר כאשר במציאות יש כולה 2 או 4 כריות אוויר זה הטעיה.

ב) אם היית רואה איך מטפלים במוסך ברכב שמגיע עם נורת כרית אוויר דולקת אתה תבין מדוע מי שבטיחות חשובה לו לא קונה רכב בליסינג.

אתה רוצה להמשיך עם זה? אפשר להתחיל לדבר על הצמיגים הירוקים שחברות הליסינג משתמשות בהם (שמפחיתים את האחזיה ולכן מרחק הבלימה גדל) או על הברקסים התחליפיים שחברות הליסינג משתמשות בהם (ואני יכול להגיד לך שהקורולה שלנו חזרה לא מעט פעמים עם ברקסים פסולים ואם היום אני מפרק גלגל אני מראה לך פאזה של 3 ס"מ בדיסקים כי לא החליפו/חרטו אותם כבר 3 שנים).

בקיצור, תהיה יפה נפש כשאתה קונה רכב פרטי לא בגרסאת ליסינג (עם אבזור מלא) אבל אם אתה מזמין רכב מליסינג ועוד אח"כ מעז לדבר על בטיחות אז או שאתה חיי בסרט או שאתה באמת דפוק כי אתה אוכל את השקרים שחברות הליסינג מאכילות אותך.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) בגרסאת הליסינג הרכב מגיע עם פחות כריות אוויר לפי מה שאני יודע (לפחות ככה זה בקורולה ובמאזדה3). ככה שלפרסם תוצאות מבחני ריסוק של רכב עם 11 כריות אוויר כאשר במציאות יש כולה 2 או 4 כריות אוויר זה הטעיה.

לפרסם? פירסמתי תוצאות של מבחני ריסוק?

לאיזה רכה מאלו שהזכרתי יש 11 כריות אוויר?

למגאן בגרסת הליסינג יש 6 כריות אוויר, לאחרות פחות. איפה פה ההטעיה בדיוק? לפוקוס יש ציון של 5 כוכבים אבל בגרסת הליסינג יש לה פחות כריות ולכן אי אפשר להתייחס לציון שלה. איפה ההטעיה פה שוב?

ב) אם היית רואה איך מטפלים במוסך ברכב שמגיע עם נורת כרית אוויר דולקת אתה תבין מדוע מי שבטיחות חשובה לו לא קונה רכב בליסינג.

מי שמספיק מפגר בשביל לא לראות שכיבו לו נורה שלא מופיעה אח"כ בבדיקה שמניעים את הרכב, הוא חמור. תתפלא לא רק לך (מוזר אני יודע) יש ניסיון כל שהוא עם חברת ליסינג (ואפילו יותר מאחת).

אתה רוצה להמשיך עם זה? אפשר להתחיל לדבר על הצמיגים הירוקים שחברות הליסינג משתמשות בהם (שמפחיתים את האחזיה ולכן מרחק הבלימה גדל) או על הברקסים התחליפיים שחברות הליסינג משתמשות בהם (ואני יכול להגיד לך שהקורולה שלנו חזרה לא מעט פעמים עם ברקסים פסולים ואם היום אני מפרק גלגל אני מראה לך פאזה של 3 ס"מ בדיסקים כי לא החליפו/חרטו אותם כבר 3 שנים).

אם אתה נוסע ברכב לא תקין - בעיה שלך. מה אתה מנסה להגיד פה? להורים שלי יש רכב ליסינג והם מסכנים את עצמם, ואני יודע את זה וגאה בזה? (אגב אולי נספר שוב איך אתה מתייחס לרכב הליסינג שלך...?) אז גם הקסארה הגיע עם ברקסים תחלייפים, חזרה לליסינג בחזרה, וקיבלה ברסים מקוריים. שהחליפו צמיגים שמו צמיגים יקרים, לחצנו, החברה שלמה את ההפרש מהצמיג הזול של הליסינג. אז אולי יש דרך אחרת?

בקיצור, תהיה יפה נפש כשאתה קונה רכב פרטי לא בגרסאת ליסינג (עם אבזור מלא) אבל אם אתה מזמין רכב מליסינג ועוד אח"כ מעז לדבר על בטיחות אז או שאתה חיי בסרט או שאתה באמת דפוק כי אתה אוכל את השקרים שחברות הליסינג מאכילות אותך.

אתה מעוצבן?

משהו קרה?

קח כוס מים, תירגע, תחזור לכתוב בפורום. יש דרך לנהל דיון, אם קשה לך לנהל את הדיון ברמה נוראמלית אל תכתוב.

כן, שאני מזמין רכב מליסינג אני מדבר על בטיחות. מגאן עם 6 כריות אוויר בליסינג תהיה בטוחה יותר מכל הרכבים ברשימה. למה אי אפשר לדבר על בטיחות? מי שלא יודע לעמוד על שלו, תמיד יש סיכוי שידפקו אותו, ולא רק בחברת הליסינג. אז נכון יש סיכוי לקבל צמיג שהוא לא מהליגה הראשונה, אז זה אומר שצריך מראש גם לוותר על רכב עם ציון ריסוק עדיף?

להיות יפה נפש? תגיד אתה בסדר? יש לך שנאה כללית לרנו מגאן ויש לי אחת בבית אז קפצת? מה קרה? או אולי בגלל שזה לא אופל? או קרולה אהובת נפשך? קצת פרופרציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...