Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו שמע פעם על פיאט דונה?

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 7836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיאט 127 עם תחת בייצור בברזיל. יובאה בשעתו עם מנוע 1100 כדי לספק את תאוות בני הארץ לדגם שייצורו הופסק באיטליה. בעיות איכות איומות גרמו להפסקת היבוא. אל תיגע!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי היתה פיאט דונה, מתי שהוא הוציא את הרישיון

יום אחד יצאנו איתו, חבר אחר ניסה לסגור את הדלת, ומכיוון שהיא לא נסגרה עד הסוף הוא נתן לה דחיפה קטנה עם היריחיים.... התוצאה היתה עבודות פחחות באמצע הלילה

אכן איכויות..... אגב גם דשבורד שלם נראה לי יותר נדיר משל 205

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן... דונה אוטו "חבל על הזמן"... באמת חבל, כל הזמן לתקו אותו... :lol:

בכלל לכל הפיאטים יש בעיה עם האיכות, רק פונטו עוד איכשהו מחזיק מעמד.

פיאט בראבה\ו היא מקום ראשון מבחינת כמות של הבעיות מכניות (בין מכוניות רמת גולף כמובן)

שמעתם מה קורה איתו גם עכשיו. יש סיכוי של GM יקנה אותו ב2004, אבל מאוד קטן, עכשיו פיאט הקטין את הרכב הייצור, כי ביקוש הולך וירד. כבר כמה אלפי עובדים נפטרו ממפעלי פיאט. הוא אפילו מכר 33% של מניות על פרארי... אבל לא הסכים למכור יותר כי דווקא מצבה של פרארי הוא טוב יחסית.

נראה לי לפיאט יש אותו גורל כמו לDAEWOO...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 127 עם תחת בייצור בברזיל. יובאה בשעתו עם מנוע 1100 כדי לספק את תאוות בני הארץ לדגם שייצורו הופסק באיטליה. בעיות איכות איומות גרמו להפסקת היבוא. אל תיגע!!!

זו לא אונו מרובעת דלתות?

לפי החוץ ולפי הפנים הייתי אומר שזה המקרה...

בכל מקרה, להתרחק כמו מאש :onfire:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...