Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה על מקום בצפון שעושה ניקוי פנימי עם קיטור

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 6650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לזה שנשפך לי נפט בתוך האוטו לפני חודש וזה לא נעלם :evil: .

החלטתי שנמאס, זה לא יעלם מעצמו ומניקוי השטיחים עם חומרים "בייתים", אני צריך המלצה על

מקום בצפון, עדיף באיזור של חיפה, ששוטפים פנימית עם קיטור.

או מקום שלדעתכם (צריך די בוודאות כי אני לא רוצה להשקיע 100-200 שקל על משהו שלא יעזור)

יצליח להוציא את הריח של הנפט מהאוטו, ויתן ריח נקי וטוב!

לא חייב קיטור, רק שיעזור! (חרוזים הא?)

מקווה לעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם "דורשיין" המחיר הוא 750 ש"ח, יקר מידי בשבילי.

יש המלצות זולות יותר?

הציעו לי בתחנת הדלק ליד מסעדת "מקסים" ניקוי פנימי עם קירצוף וכל מיני, ב-300, זה יסיר את הריח לדעתכם?

הם אמרו שזה ניקוי פנימי, קירצופים, עניינים אנערף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להתמקח עם דורשיין,חבר עשה חידוש פנימי + ציפוי אקרילי לטויוטה קורולה ב 400 ש"ח לפני כחצי שנה,עבודה מדהימה.

נסה לברר לגבי ניקוי פנימי בלבד כי המחיר שהציעו לך הוא לכל מכל כולל פוליש וציפוי אקרילי שנראה אינך רוצה (אם כי שוב,מומלץ ביותר).

יש תחנת רחיצה,פז נדמה לי, בדרך בר יהודה בתל חנן ליד גלידת תל חנן ומול הצומת שעולים לכיוון הטכניון,נחשבת לטובה בענין הניקוי,יש חבר שמנקה שם את האופנוע עם קיטור-30 ש"ח. לי אין ניסיון איתם אך אם אתה בסביבה כנס ובדוק.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפרק את כל האוטו, את כל הריפודים, גג, מושבים, שטיפה, אולי לפרק את מערכות המזגן.

הם עושים עבודה טובה מאוד אך יקרה בשבילי.

צריך להראות להם את האוטו כדי לקבל את ההצעת מחיר, בטלפון לא תקבל.

ספיידרמן- תודה אני אנסה להתמקח איתם, 400 שקל ניקוי פנימי איכותי אני מוכן לשלם.

וכמו כן אני אברר על התחנת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמנסים לסבן אותך (תרתי משמע).

אתה לא צריך את כל הציפוים, הורדות והכל.

ראיתי כמה עבודות של דורשיין, הם הצליחו לחדש ריפודים,חלקי פלסטיקה ודשבורד שלא להאמין,הציפוי האקרילי שהם מצפים מבחוץ מעולה ולפני כן עושים פוליש שמעלים חלק גדול מהשריטות.

נכון שזה לא זול,אבל קח בחשבון שעובדים על הרכב 2-3 מקצוענים במשך 4 שעות ומשקיעים עבודה מקום,מכשירים וחומר ואז המחיר מתחיל להיות סביר +-..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אחרי ההמלצות פה הלכתי לסיבוב עם האוטו באיזור.

הגעתי ל"הצטלבות טבור" משהו בסגנון, ליד תחנת דלק "דלק" (שהיא ליד הדואר), ראיתי

עושים ניקוי חיצוני, שאלתי אותם פנימי מה מי מו, אמרו לי 450 ש"ח על פנימי של כל האוטו דשבורד, גג, בגאז, מושבים, הכל כולל הכל, וזה עם קצף STP, מה אני אומר לכם, אני מרוצה עד הגג.

האוטו מריח מצוין, שמו לי כיסויים מפלסטיק "ניילונים" כמו באוטו חדש, האוטו מריח פרקפט, עשו גם ניקוי חיצוני עם ווקס+פוליש ועשו את הכל ב-400!

אמרו שזה עדיף מקיטור חם בגלל שקיטור חם משאיר את המושבים רטובים לכמה זמן!

האוטו כמו חדש.

ממולץ ביותר, ותודה לכל העוזרים :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...