Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת פסי קישוט , כיצד ???

zl@tnik
שימו לב! השרשור הזה בן 6653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים , אם משהו יכול לענות לי על השאלה :

-כמה תעלה הורדה של פסי קישוט מצידי הרכב , האם זה משתלם ?? ואם אפשר לעשות את זה לבד , אז איך ????

תודה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה אולי מתכוון לצביעת פסי קישוט.

הורדת פסי קישוט כוללת פחחות וצבע, מפני שהפס קישוט שקוע בתוך הפח וצריך ליישר את הפח.

אם צביעה היא באמת מה שהתכוונת זה לא אמור לעלות יותר מ-800 שקל, כמובן צבע מטאלי בצבע של הרכב. (כולל את הטמבון קידמי ואחורי + פסי קישוט בצדדים + קנפונים קידמיים ואחוריים)

תחכה לרפי לין, אני מאמין שהוא יתן לך איזה מוסך שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא התכוון להורדה.

פסי קישוט מוחזקים ע"י סיליקון או תופסני מתכת לפח הרכב.

להוריד לא בעייה.

למלא את החורים או להוריד שאריות סיליקון לרוב משאיר סימנים.

מה שעוד פסי קישוט הגנו על הפח מנזקי השמש לכן מהאזור שתוריד יהיה הבדלי צבע יחסית לשאר הרכב.

ודוג, אי אפשר לצבוע רק חלק קטן איפה שהיו הפסי קישוט, זה יוצר הבדלי צבע.

ומומלץ לצבוע את הפסי קישוט במקום להוריד אותם.

תאמין לי הרכב יותר יפה איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת למה התכוונתי...

התכוונתי שלהוריד אותם ולישר זה לעשות פחחות וצבע.

ויהיה יותר עדיף, הן מבחינת יופי והן מבחינת מחיר, פשוט לצבוע את הפסים.

זאת כוונתי.

מצד שני אפשר להוריד ולמלא את השקע שיש במקום הפסים בפיבר..

שזה גם אולי יתפוס אבל כל מכה קטנה בפח תיראה לעין, כי בעצם הפסי קישוט יש להם שימוש, והוא לשמור על פח הרכב מפגיעות.

ואיך אני יודע אם הפסים מחוברים עם סיליקון או תופסנים???

ואפשר להוריד אותם לבד ??

ולשאלתך, בכדי לדעת אם הפסים מחוברים עם סיליקון או עם תופסנים, אתה יכול לגשת למוסך מורשה ולשאול.

אתה בהחלט יכול להוריד אותם לבד, אבל כמו שאמרתי, ישאר לך שקע בפח, מפני שפסי הקישוט שקועים מעט בתוך פח הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצבע בבית לבד, לפי דעתי הכי טוב שאפשר.

כל עוד אין לך ידיים שמאליות, תעשה חיפוש בפורום תמצא אולי 5-6 אנשים שכתבו מדריכים על איך לצבוע, ועם מה לצבוע. אני אישית צבעתי יצא מדהים, כמו טמבון חדש. ד"א יש במקרה עכשיו מישהו שרשם הודעה על זה, ועוזרים לו בנושא, אז תציץ פנימה.

בברכה, יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...