Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות על כבישים מהנים בצפון...

fish
שימו לב! השרשור הזה בן 6652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואם כבר אז אולי אפשר לפתוח שירשור דביק על כבישים בארץ...

אולי מישהו מכיר כבישים טובים ועם כמה שפחות תנועה (לא רוצה לסכן אף אחד חס וחלילה)

בצפון באיזור מטולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא רוצה לעשות פרסומת, אבל מכיוון שאולי אזכה לנשיקה מרוני, אני ממליץ מאוד לרכוש את הגליון האחרון של אוטו - יש שם כתבה על עשרת הכבישים המהנים בארץ מכל האזורים.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש נחמד בין ורד הגליל לאלמגור,

עוד נחמד, בין בית המכס למטה, כיוון יהודיה.

איזור של דישון, לתוך ההרים, גם נחמד, בלי שום רכב ברדיוס של קילומטרים.

אם אתם מחפשים ירידות עם סיבובים, ירידה מצומת וואסט לגונן, (לא לאוטומט!).

אולי אני אזכר בעוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף למה שארז ציין, יש גם את הכביש מצומת דליות לצומת מעלה גמלא.

כן אבל הוא כביש משעמם, ומלא קפיצות, מי שינסה לנסוע שם מהר, עלול למצוא את עצמו ליד הפרות בצד. כביש ברמה נמוכה מאוד, מה שעוד יכול להיות מעניין, אבל רצוי רק לפנות בוקר,או כשממש אין אף אחד, הירידה מהרמה לכיוון חמת גדר, סיבובים נחמדים מאוד... אבל ממש מסוכן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לעשות פרסומת, אבל מכיוון שאולי אזכה לנשיקה מרוני, אני ממליץ מאוד לרכוש את הגליון האחרון של אוטו - יש שם כתבה על עשרת הכבישים המהנים בארץ מכל האזורים.

לצערי אינני מרוויח אפילו אגורה שחוקה אם עוד אנשים יקנו את המגזין, אבל אני בהחלט יכול להמליץ בלב שלם על הכתבה הזו בגיליון ה-20 שנה - הייתי אישית בכל הכבישים הללו (ובכן, אולי פספסתי אחד...) והם כולם נהדרים לנהיגה. (למרות שאינני חתום על הכתבה, לצערי, אבל היא בהחלט איכותית, נכון גיא? :wink: )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש האהוב עליי בחיפה - הכביש שמחבר בין נשר לאוניברסיטה. כביש רחב , מפותל , יערות מסביבך... אירופה... אני אישית אוהב לעלות אותו ולא לרדת.

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצתרף ביום להמלצה על הכביש שעולה לרמה מגונן אבל לשים לב הגישה לגונן היא בכביש ישן מכוון גדות הכביש מסוכן מאודאקליפטוסים משני צדדיו מרימים את האספלט וגורמים לקפיצות שיכולות לגרום לאוטו שנוסע מהר לרחף מעל הכביש ולתוך אחד מאותם אקליפטוסים. בנוסף, בלילה הכבישים בצפון מלאים בחזירי בר ולמי שלא ראה אותם אף פעם מדובר בבע"ח שהמפגש איתם ישלח את הרכב שלכם ל car heaven ואותכם לבי"ח בצפת.

בקיצור אפשר וכדאי לסוע ביום שבת בבוקר. לקינוח נחמד פנו ימינה בקצה העליה וסעו לתל - פחר ( אנדרטה של גולני) דרך ציר הנפט הישן -טיול סוף הדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש מס' 8993 שעולה מכביש הצפון לכיוון מושב אדמית.

סיבובים מטורפים על קצה רכס, נוף יפה ומוי כיף :-P

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהמפגש איתם ישלח את הרכב שלכם ל car heaven ואותכם לבי"ח בצפת.

ראשית תיקון:

הרכב יישלח ל"משחתת" הרכב באזה"ת בחצור הגלילית.

אתה תשלח לנגריית/מסגריית רבקה זיו בצפת...

אבל תגיד לי, מה רע בכביש 90 (ק"ש-ראש פינה) ב-4 בבוקר?

אפשר להרביץ אחלה דריפט בסיבוב של הג'חולה...

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי לי! כמה הצעות! הולך ליהיות לי יופי של סוף שבוע, לשים את החברה בצימר וללכת לשחק קצת עם עצמי (די כבר עם המחשבות האלו!!! )

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית אורן
:mm_yeah:

100%

רק לשים לב בירידות במקומות שהכביש מגורד - מאוד מסוכן. ראיתי בעצמי מספר רכבים בתוך המעכה.

כביש מאוד יפה וטכני.

שעות מומלצות 5 AM שישי/שבת.

להזהר על רוכבי אופניים!!! (גם אני עולה לפעמים שם עם האופניים)

תהנו

KIA NIRO PHEV 2020

טויוטה קורולה HYBRID 2019

פורד פוקוס 1.6 PS 2012 - פ, LR DISCOVERY 3 2006 HSE

פיאט טיפו 2.0 16V ידנית - מתגעגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...