Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשיון נהיגה במקום ת.ז?

maxim
שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם מישהו אמר לי שרשיון נהיגה יכול להחליף ת.ז, כי זה תעודה מזהה רשמית של המדינה.

היום קרה משהו ממש מוזר.

יצאתי מהבית עם עוד 3 חברים, נכנסנו לאוטו של חבר שלי, ובדיוק עברה ליידינו ניידת משטרה לאט.... טוב, נכנסנו לאוטו והתחלנו לנסוע, ביציאה מהחניה הניידת באה מולינו ואותתה לנו באורות גבוהים, עצרנו לידה והשוטר אמר לעצור ולא לנסוע. טוב, עצרנו במקום, השוטר הזיז את האוטו שלו כדי לא לחסום את הרחוב ובא אלינו. ביקש מהנהג רשיונות, הלך לאור, הסתכל, אמר לחכות והלך לניידת(בטח בדק במסוף). אחרי זה חזר וביקש מכל מי שישב באוטו ת.ז, אני הבאתי לו את רשיון הנהיגה שלי והוא אמר לי שזה לא בסדר. שאני חייב שיהיה איתי תעודת זהות, בנוסף הוא שאל כל אחד מאיתנו מס' טלפון בבית ורשם את זה.

מישהו יודע מה זה הבדיקה הזאת? האם כל התהליך הזה שגרתי?

והאם אני באמת חייב לקחת איתי גם ת.ז וגם רשיון נהיגה כל הזמן(נגיד כשאני נוהג)?

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מזה שעל פי החוק (מה שכתוב בת.ז) זה שאתה חייב לקחת איתך את הת.ז לכל מקום. אבל מי באמת סוחב את זה.. אצלי היא הייתה משמשת רק לטסטים :p

בכל מקרה, שוטרים לפעמים הם סתם םעצבנים..

קרה לי פעם אחת (ביום שנגמר לי המלווה) נהגתי באוטו, ניידת הגיעה, וראתה שימחה כזאת באוטו (מוזיקה וכו') אז היא עצרה באמצע הצומת, ובאה לאוטו, הוא ביקש רישיון (רק שלי), הראיתי לו, והוא אמר שיש ריח של גראס באוטו.. (זה היה ריח של דאודורנט שחבר שלי ריסס בערך דקה לפני)..

אבל הם סתם מציקים, וזה מה שקרה לך, כנראה הם רצו לראות אם אתם שתויים או משהו, כי שהם רואים כמה באוטו עם בלגן, הם ישר מתחילים לטרטר..

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארצינו הקטנטונת אין חובה כזאת,לא ניתן לעצור אדם(בית מעצר)על אי נשיאה של תעודה מזהה.

כן ניתן לעכב אדם לצורך זיהויו ולו ע"י מכר.

גם לרישוי השנתי אין צורך בת.ז. אלא אפשר להסתפק בכל תעודה מזהה כלשהי.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...