Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לזוג סטודנטים תפרנים

נהג-זהיר
שימו לב! השרשור הזה בן 6126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שהנושא כבר נטחן עד עפר, אבל מקריאה של הודעות קודמות לא קיבלתי את כל התשובות שרציתי.

טווח המחירים שאני מחפש הוא 10K עם אפשרות להתגמש כלפי מעלה.

חשבתי ללכת על סובארו ג'אסטי, דייהטסו שרייד או סוזוקי סוויפט.

החשבון שלי הוא שאחת ההוצאות הגדולות ביותר תהיה על דלק ולכן בנוסף לאמינות הייתי רוצה שהרכב יהיה גם חסכוני יחסית.

אני יודע שבתקציב הזה זה די הרבה לבקש, אבל אני לא ממהר ולא אכפת לי להשקיע קצת בחיפוש.

אז הדבר הראשון שאני רוצה זה סדר גודל של מספרים (ק"מ לליטר) של הרכבים הנ"ל עבור הדגמים הידניים, בהנחה שהרכב שאמצא יהיה במצב מכני סביר.

סוברו ג'סטי 1.0 ו1.2ל'

סוזוקי סוויפט 1.0 ו1.3 ל'

דייהטסו שרייד 1.0 ו 1.3 ל'

בנוסף הייתי רוצה לדעת אם הדגמים האלו מסוגלים להחזיק מזגן בצורה סבירה בלי התחממות יתר (אני לא מחפש התנהגות ספורטיבית, אלא פשוט כלי תחבורה אמין וזול)

וגם, אם אתם יודעים מנסיון על דגמים נוספים שיכולים להתאים לדרישות שלי אני אשמח לשמוע (205, אונו, פיאסטה ?)

עוד דבר, אם במקרה אתם מכירים איזו מציאה כזאת באיזור חיפה והצפון, אני אשמח לשמוע

(למייל: [email protected])

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

תצרוכת הדלק של מכונית תלויה מאוד ברגל ימין של הנוהגים בה. הרגלי נהיגה נכונים שווים לעיתים עשרות אחוזים בתצרוכת.

אני מאמין שבנהיגה נכונה, ג'אסטי, 205 או אונו מסוגלות להגיע לפחות ל 13 ק"מ לליטר בעיר בעונת החורף ולפחות ל 11 ק"מ לליטר בקיץ עם מזגן פועל. מחוץ לעיר המכוניות המוזכרות יכולות לתת 17 ק"מ לליטר ואפילו יותר בנסיעה רגועה.

המכוניות שהזכרתי גם זולות ופשוטות לאחזקה, ובמצב תקין אין להן שום בעיית התחממות עם מזגן בתקופת הקיץ. למרות מה שכתבת, ה 205 והאונו גם מהנות מאוד בנהיגה.

בברכה,

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הגאסטי:

הכי אמינה, הכי פשוטה לתיחזוק, חלקים וטיפולים הכי זולים, אין טיימינג, לא נוטה להתחמם, סובלת התעללויות...מנוע אמין שיחזיק לך המון ק"מ בתחזוקה מינימלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקודה פליסיה 1.3 היא גם אופציה טובה. בסביבות 10K אתה משיג רכב שנת 97-98 עם אבזור מעולה יחסית לאחרות במחירה ואמינות. המזגן מצוין אבל בקיץ לא הייתי ממליץ לטפס איתו להרים... הרכב גם חסכוני יחסית ונוסע בסביבות 13.5-14 ק"מ לליטר משולב.

זה ה-רכב לסטודנטים.

VW Jetta 2015 MK something :-)Kia Sportage 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום.

יש לי את הסוויפט, מנוע 1000 מודל 90. הרכב אכן אמין וחסכוני. עד עכשיו הרכב לא עשה לי בעיות, בנסיעות בינעירוניות צריכת הדלק היא 1:17 ובנסיעות משולבות צריכת הדלק היא 1:15.

למרות הנפח הקטן אפשר להגיע עם הרכב לכל מקום ללא שום בעיה ובלי התחממות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה מחפש רכב מדגם ושנה כזאת , עליך לחפש ולבדוק אם הרכב קרוע , עבר תאונות , לא שמור פנימית-חיצונית . שכן זה הגורם לבחירת הרכב .

שלושת הרכבים זולים ואמינים , ואתה תקבל המלצות על שלושתם .

המלצה שלי , הרכב הראשון שתמצא שמור ובמצב טוב , תקנה !

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקודה פליסיה 1.3 היא גם אופציה טובה. בסביבות 10K אתה משיג רכב שנת 97-98 עם אבזור מעולה יחסית לאחרות במחירה ואמינות. המזגן מצוין אבל בקיץ לא הייתי ממליץ לטפס איתו להרים... הרכב גם חסכוני יחסית ונוסע בסביבות 13.5-14 ק"מ לליטר משולב.

זה ה-רכב לסטודנטים.

אישית עם ה1.6 שיותר חזק , מנוע של פולסוואגן

ולא מזיז לו מזגן - עשה 12.5 בממוצע

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
ברגע שאתה מחפש רכב מדגם ושנה כזאת , עליך לחפש ולבדוק אם הרכב קרוע , עבר תאונות , לא שמור פנימית-חיצונית . שכן זה הגורם לבחירת הרכב .

שלושת הרכבים זולים ואמינים , ואתה תקבל המלצות על שלושתם .

המלצה שלי , הרכב הראשון שתמצא שמור ובמצב טוב , תקנה !

זוהי גם המלצתי- שלושת האופציות שכתבתה טובות, עכשיו תחפש את האקזמלפר במצב הכי טוב...

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב התפרנים שאני הכי ממליץ עליו הוא פז'ו 205. רצוי דגם מוזרק במצב טוב (קרי: מודל 94 ומעלה). שילוב מצויין של נוחות נסיעה, התנהגות כביש, מרחב פנימי ואמינות סבירה (במידה ותוחזק במידה סבירה). צריכת הדלק מצויינת (מנסויוני האישי: 16 ק"מ לליטר בנסיעה בין עירונית עם מזגן). ועלויות האחזקה (טיפולים וביטוח) נמוכות ביחס ל"מתחרות" האסיאתיות.

חסרונות: דשבורד שנוטה להתפרק לחתיכות קטנות. מפגע אסטטי, אבל אפשר לחיות עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא לא הייתי הולך על היפניות הישנות ומיושנות יותר ומנסה למצא סקסו 97 1.1.

אמינה יחסית , חדשה יחסית , מאובזרת ומאוד חסכונית.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי ,כבעלים של 205 שנת 94 עם מזגן ,שנוסע לא מעט . האוטו הזה גם מנוע 1400 הזרקה גם נוחות בישיבה שלך ושל האוטו וגם בצריכת הדלק ,שלפי הבדיקה שלי נעה בין 1 - 14 \ 16 .נראה לי שזה תפור בשבילכם, אישית נסעתי עם האוטו גם לצפון(רמת הגולן) וגם לדרום (ים המלח) ,והאוטו סוחב כמו גדול .(2\3 אנשים +ציוד) לפי בדיקה המחירון שלו היום עומד על 9 וחצי, וכמובן שתמיד יש על מה לדבר שכחתי לציין שחלפים וטיפולים במחירים מגוחכים.

בהצלחה, ואל תתפשרו יש הרבה רכבים בחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקסו למיטב זכרוני זכה ל2.5 כוכבי בטיחות.

זה עדיין יותר מחלק מהמכוניות החדשות של היום (לצערי הרב) ובטוח יותר מיפנית מתחילת שנות ה90 שתוכננה אי שם באמצע שנות ה80 ללא איבזור בטיחות כלשהוא.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...