Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוונונים ב6750

F_B_I
שימו לב! השרשור הזה בן 6626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

שנים שלא כתבתי פה בפורום.

ליפני שבועיים גנבו לי את המערכת(KENWOOD 2023) וליפני שבוע קניתי PIONEER 6750 עד פה חוץ מהגנבה הכל טוב.

לפי דעתי לקנווד היה אחלה איכות של סאונד והיה קל מאוד לכוון אותה היה בס מיד טרבל וסוג רמקולים.

אחרי שהתקינו לי את הפיוניר התחלתי לשחק בתפריטים בכדי לכוון אותה שתשמע יותר טוב אבל פה לי מתחילה הבעיה אני לא מגיע איתה לשום קונפיגורציה שאני יכול להיות מרוצה.

הבעיה מתחילה שכל שינוי בהגדרות מביא איתו עוד הגדרות לדוג' אני אפילו לא יודע מה שיניתי בשביל זה פתאום אחרי ששיחקתי איתה אתמול הופיע לי בתפריט של האודיו עוד שתי אופציות "חדשות" NON FAD ועוד משהו שאני אפילו לא זוכר בגלל שיש כלכך הרבה.

בתפריט הראשי ביטלתי את הסאב (גם מהPREOUT וכמובן גם מהאחורים) בכדי להעלים את כל אופציות החיתוך של התדרים שלא רלוונטי לגביי כרגע ועדיין נשארתי עם יותר מידי אופציות.

טוב אז יש לי כמה שאלות שאולי יעזרו לי קצת.

מה זה HPF? אני מבין שזה חיתוך בין 50HZ ל125HZ אבל למי ולמה הוא חותך?

מה זה FAD?

מה זה SLA?

והאם יש לי אפשרות לכוון אותה בצורה פשוטה או שיקח לי עוד כמה חודשים להגיע לתוצאה שתספק אותי?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

HPF זה אומר חיתוך לתדרים גבוהים - מיד-באס

FAD - זה ה FADER יענו אתה מכוון את יחס הניגון בין אחוריים לקדמיים

SLA - התפקיד שלו להגביר את היציאות מגבר יענו אם תגדיר אותו ל +4 המגברים יקבלו יותר כח וההפך

עכשיו יש עוד כמה הגדרות שאתר נכנס אליהם אם לוחצים לחיצה ארוכה על כפתור ה F

יש אופציה לבחור איך היציאה האחורית תתפקד - הכל /NON FADE מה שזה אומר זה כך

אם אתה בוחר הכל אז היציאה האחורית REAR תנגן רגיל יענו רמקולים רגילים

אם אתה בוחר NON FADING אז היציאת מגבר האחורית אמורה להוציא רק תדרים נמוכים יענו לסאב וופר

יש עוד כמה הגדרות של תדרים באותו מקום שמשנים את הצליל ממש

פשוט תעלה ווליום ותשנה הגדרות ותראה איך זה נשמע

מקווה שעזרתי

hu - alpine 9877 -->front : boston acoustic pro sixsty + morel elate 8" mid bass ==>rear : mbquart 3 way 150-rms -> amps : alpine pdx150.4 , alpine mrd 1005d ,second gel battery

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...