Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספורט מוטורי ב....יריחו! (הקפדה על בטיחות? נראה לכם?)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 6626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרגע ראיתי בחדשות (עם דני קושמרו, אלא מי...) שהיום (או אתמול, לא עקבתי) נערכה ג'ימקאנה (יותר נכון - סללום) ברחוב ביריחו שנסגר לתנועה, בעידוד המשטרה.

התמונות ששודרו מראות רחוב לא רחב עם אנשים עומדים בצדדיו באופן הכי לא בטיחותי בעולם, כאשר במקום קונוסים יש במרכז הסללום ערמות צמיגים מגודלות, מה שאומר שברגע שמישהו מעיף קונוס הוא בעצם לא מעיף קונוס אלא... ערמת צמיגים לעבר הקהל. בסרטון שנראה ראו איזו פאסאט, אם אני זוכר נכון, נתקעת בעוצמה בקונוסים ומפזרת אותם לכל עבר תוך כדי שהיא מאבדת שליטה לכיוון הקהל. אח"כ אותה פאסאט עשתה צלחת עם בלם יד במרחק מטרים ספורים מהצופים. נאמר שלא היו נפגעים בנפש אבל המשטרה התקשתה להתגבר על הקהל הרב שזרם למקום.

את המסקנות אני אשאיר לכם...

:?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קטע קצר ומבדר. גם אני ראיתי אותו עכשיו ממש במקרה.

הרכב שהתנגש בערימת הגלגלים היה ב.מ.וו אדומה.

כמו-כן בנוסף לפאסאט שהזכיר רוני, הופיעו להם גם יונדאי לנטרה לבנה ומיצובישי סופר לאנסר אדומה..(כולן עם מספרים על השמשות :-P )

תמונות קשות..:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם מצפים..

מזכיר לי את כל המקרים הביטחותיים האחרים שיש במקומות כאלה, החל מתאונות מטורפות של רכבים שישר נכנסים בקהל, ועד לפינוי חפץ חשוד שקהל פשוט מתקבץ ליד השוטר הלא ממוגן כמובן וכולם מתפוצצים בכיף שלהם ביחד..

אגב, לא שפה חסרים מחזות כאלה, אומנם התופעה מתיימרת להיעלם, אבל עדיין פה ושם יש כמה ילדים שעושים צלחות ליד ריכוזי אוכולסיה.

"Everybody loves house music, its a spirtual thing, a body thing, a soul thing"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נערכה ג'ימקאנה (יותר נכון - סללום) ברחוב ביריחו שנסגר לתנועה, בעידוד המשטרה.

התמונות ששודרו מראות רחוב לא רחב עם אנשים עומדים בצדדיו באופן הכי לא בטיחותי בעולם

את המסקנות אני אשאיר לכם...

:razz:

המסקנה שלי - לפחות הם יודעים איך לעשות חיים..

נראה לי אני עובר לשם..

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שלא הבנתם נכון את sronis .

כשהוא אמר "את המסקנות אני אשאיר לכם..." ,

נראה לי שהוא התכוון למסקנות של הציבור הרחב והממשלה מהספורט המוטורי - כמה שזה "לא בטיחותי , מסוכן ומיותר".

מה שיוצר תדמית רעה לתחום.

שחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעודד בכלל...

המשטרה עלולה לראות מצב זה כמצב שעלול לקרות פה בארץ, דבר שעלול לפגוע (יותר ממה שכבר פגוע) בתדמית "הנהג הספורטיוי חסר האחריות" שהדביקו לנו ממזמן.

יש לגנות מצבים כאלה.. (אני מרגיש נשיא מדינה עם הגינויים האלה, מה חשבתי לעצמי?!)

ועל זה אני אומר..

לא עווווד בני דודים משתוללים להם ברחובות

לא עוווד עונדות מנופחות (בנפיחות לכל היותר) המרגישים מהירים מדי

לא עוווד מלבי יקר במפגשי שישי

ולא עוווד חוסר חיים שתוקע אותנו בפורום הזה יותר מדי זמן.. :)

המשך ערב נעים

אלירן

אלירן לוק

Citroen ZX Volcane

למכירה :(

0526599998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת - לפחות הם יודעים איך לסיים חיים :-P
הייתי ככה קרוב לכתוב "לפחות הם יודעים לכייף" אבל אז חשבתי מה כבר הסיכויים שמישהו באמת יכתוב את הבדיחה הנ"ל..

כנראה שכחתי עם מי יש לי עסק.. :smile:

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה אחים שלי בצצות לגבות מהרצדס שנגנבה מסביון בדריבט מדהייייייייים..... קבלו אותו אחים שלי מוסטאפה אבו מוחמד!!!! (אאהההה אהההה צעקות בקהל)

והנה בבאסאט שנגנבה לפני שעתיים מרחובות, קבלו אותו בצצות לגבות אהלן וסהלן הלה כיף כיופק מחמוד אבו נור (אאאאהההה אהההה הקהל משתגע)

והנה בסובארו בשע שנת 83 משוברת ומשובצרת מגיע אבו ראמזי הגדול!!! (אההה.... אההה... כולם משתגעים)

טוב, די.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה אחים שלי בצצות לגבות מהרצדס שנגנבה מסביון בדריבט מדהייייייייים..... קבלו אותו אחים שלי מוסטאפה אבו מוחמד!!!! (אאהההה אהההה צעקות בקהל)

והנה בבאסאט שנגנבה לפני שעתיים מרחובות, קבלו אותו בצצות לגבות אהלן וסהלן הלה כיף כיופק מחמוד אבו נור (אאאאהההה אהההה הקהל משתגע)

והנה בסובארו בשע שנת 83 משוברת ומשובצרת מגיע אבו ראמזי הגדול!!! (אההה.... אההה... כולם משתגעים)

טוב, די.

איתמר.

:shock: :shock: :shock:

you freak!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים , מישהו מזהה את הרכב שלו ( לשעבר )???

אלכס.

דרושים מסגרים עם ניסיון בCO2

מחפש כנפונים לטנדר מאזדה 2003-2007

מחפשים מסגר? חפשו בפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002187529747&sk=wall#!/profile.php?id=100002187529747&sk=wall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, די.

איתמר.

LOL!!!

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולעומת זאת... היום, אי-שם בדרום הארץ, ג'ימקאנה פרטית ושקטה של כמה חבר'ה. קונוסים, מדידת זמנים, רוח טובה, הכל בשקט ובשלווה (טוב, חוץ מאיזה אירוע אחד מיותר)... תרבות נהיגה אמיתית, בלי רעש וצלצולים. פשוט מחמם את הלב.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ויפה , אבל הייתי שמח לראות את המשטרה אצלנו סוגרת רחוב כדי להעביר קצת תרבות נהיגה (ולא נתייחס כרגע לתרבות או חוסר התרבות שהוצגו בכתבה. לא ראיתי) להמונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...