Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשים רמקולים בלי מגבר

323f-fanatic
שימו לב! השרשור הזה בן 6649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי לשים רמקולים יותר טובים במאזדה 6 של ההורים..מכיוון שהם לא מרשים לשים מגבר, סאב וכל הדברים הטובים..חחחח..אז חשבתי לאוטו הזה בינתיים לשים רמקולים בדלתות נורמליים..יותר טובים מהסטוק..שיש עכשיו..

ממה שהבנתי אפשר לשים רמקולים 5.25 אינץ..אז איזה רמקול הייתם מציעים?

אני מעדיף איכות אבל החוזק חשוב...ואל תתחילו להגיד לשים מגבר כי אי אפשר..את זה אני יעשה כשיהיה לי אוטו משלי...

תודה מראש....

ערן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה כשאתה מדבר על חוזק נראה לי שאתה מדבר על באס... מרמקול 5.25 מה שאתה מנסה להשיג הוא לא בדיוק בגדר המציאות.

אתה תוכל לקבל באס טוב ב80 הרץ ומעלה וכל השאר אכן יהיה חזק - אבל בשביל באס טוב אתה תצטרך גם לשים להם 6*9 במגש האחורי של המאזדה.

שאלה נוספת היא גם מה סוג הצליל שאתה אוהב, גבוה וחד? או רך ומלטף? אתה יכול לקנות כל רמקול שימליצו לך עליו כאן בפורום בכל מחיר - ועדיין, לא תאהב את התוצאה.

תגדיר את הצליל שאתה אוהב ואז יהיה אפשר לתת לך יותר אופציות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לתקציב רמקולים כאלה הבנתי לא עולים הרבה....ואני רוצה לקנות שתיי זוגות ככה שיהיה רמקול לכל דלת. ואני ראיתי בינתיים הכי הרבה 500 לזוג..ואין לי בעייה להוציא את זה...אבל אם יש יקר יותר אפשר להציע

עכשיו בקשר לסוג הצליל שאני אוהב...אני ממש לא יודע...אבל מוזיקה אני אוהב לשמוע בעיקר היפ הופ..אבל בכללי אני שומע הכל מזרחית רוק וטראנסים....נראה לי לנחש הייתי בוחר ברך ומלטף....אני לא רוצה רמקול צעקני מידי...אבל משהו הכי איכותי שאפשר להביא בהתחשב במצב שאין מצב למגבר...ואגב אין מצב ל-6 על 9 גם כן...

תודה!

ערן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאכל'ס מכיוון שאין מגבר אין טעם שתשקיע יותר מהסכום הזה

וב-500 ש"ח אתה יכול לקנות את הקומפננט מורל פולס

שזה לא רק רמקול כמו שאתה מכיר אלה רמקול + טווטיר וקרוס אובר (תפקידו לחתוך תדרים למיד והטוויטר)

אני לא יודע איך נשמע קומפננט ללא הגברה של מגבר חיצוני (אמר פה מישהו בפורום שזה נשמע טוב מאוד, על זה אני מסתמך - אני לא שמעתי את זה)

עדיף ומומלץ שקודם תשמע לפני שתקנה

דרך אגב לא קיים רמקול יחיד למכירה - זה בא בזוגות כמו נעליים :-) !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני רוצה לקנות רמקולים ביחידים..חחחח..אמרתי שתיי זוגות של רמקולים...

ואני לא רוצה לשים קומפוננט בגלל שהוא לא מפיק הרבה באס...לפחות זה מה שהבנתי...

יש את הרמקולים הרגילים של מורל פולס 5.25..חשבתי לקנות אותם

עצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט קומפוננט יפיק לך רק פחות באס משום שהוא מוגבל ע"י קרוס אובר - לא לנגן את התחום של הבאס שמזיק לו - מה שכן - אתה תשמע יותר איכותי.

בתחום ה500 - לך על המוראל פולס.

בתחום ה700 עד 800 - לך על jbl pro series או על infinity reference

זה ההמלצות שלי לגבי סאונד רך ומלטף...

ותוסיף מאחורה 6*9 במקרה הזה עד 500 ש"ח אתה יכול לקחת הרבה דברים טובים - הפולס 6*9 של מוראל או הסאונדסטרים (לא זוכר את הסדרה) בהחלט טובים ויעשו עבודה נהדרת.

לגבי סאונד צעקני - בסביבות ה700 ש"ח מאוד ממליץ על סט של mb quart מקדימה ואותם 6*9 מאחורה

אתה חייב לשים כאן 6*9 אם אתה רוצה באס ואתה לא מתכוון להשתמש בסאב (שלא לדבר על מגבר)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רמקולים ולא מגבר?

אם כבר בחסכון מדובר, אז עדיף מגבר על הרמקולים הקיימים בתנאי בסיסי ומתחייב של חיתוך HZ נכונים, וסאב קטן מאחור (אחרת הכל יווברט ויחרחר) במקום השקעה ברמקולים מקוריים. אולי לשדרג טוויטרים קדמיים ויצירת במה בעזרת טוויטרים בלבד של מורל דוטק.

חוץ מזה, ניתן לשלוף את הרדיו המקורי ולהתקין "בנייה" של בית לרדיודיסק אונברסלי.

לא הייתי מחליף רמקולים ומשקיע ללא הח' מגבר,כאמור קודם מגבר אם כבר אז זה השלב הראשון לדעתי מנסיוני--

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי אחי..אם יכולתי הייתי שם סאב מגבר וזוג קומפוננט מקדימה...אבל מה..אני לא יכול...זה לא האוטו שלי זה האוטו של ההורים...אני פשוט רוצה לשפר את הסטוק...וזה רק מה שההורים שלי יתנו לי...מה לעשות..באוטו משלי אני כבר יעשה מה שאני רוצה..אבל בינתיים זה מה שיש...

ערן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...