מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: נתון מכירות מרשים של המיני

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של Serpent
    אבי היקר שמר לי כתבה על המיני החדשה מעיתון BusinessWeek, מתאריך 7/10/2002. מה שממש תפס לי את העין זו טבלת המכירות הבאה:

סה"כ נמכרו: 100,000 מכוניות

מיני ONE: כ-25%
    מיני קופר: כ-55% (!)
    מיני קופר S: כ-20% (!!!)

מרשים מאוד שחמישית מכלל המיני הנמכרות הן מהגרסה הספורטיבית למהדרין. לדעתי זה מראה שהמיני מצליחה כמכונית לנהג לא פחות מאשר מכונית אופנתית, וכידוע, אופנות לרוב לא נשארות לעונה הבאה (ראה מקרה החיפושית החדשה).

חבל שזה לא המצב בסופרמיני אחרות. תארו לכם מצב שבו כאשר תראו 206/קליאו/יאריס, סיכוי של אחת לחמש שהמכונית תהיה ספורטיבית לחלוטין

2. -

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של Liran_a
    לא אהבתי את המראה של המיני החדשה...
    הישנה נראת הרבה יותר טוב !
    פיאט בראבו 2010

כותב. הרבה. הסימלון של redroze
    ציטוט Serpent כתב:
    אבי היקר שמר לי כתבה על המיני החדשה מעיתון BusinessWeek, מתאריך 7/10/2002. מה שממש תפס לי את העין זו טבלת המכירות הבאה:

מרשים מאוד שחמישית מכלל המיני הנמכרות הן מהגרסה הספורטיבית למהדרין. לדעתי זה מראה שהמיני מצליחה כמכונית לנהג לא פחות מאשר מכונית אופנתית, וכידוע, אופנות לרוב לא נשארות לעונה הבאה (ראה מקרה החיפושית החדשה).

חבל שזה לא המצב בסופרמיני אחרות. תארו לכם מצב שבו כאשר תראו 206/קליאו/יאריס, סיכוי של אחת לחמש שהמכונית תהיה ספורטיבית לחלוטין
    בוא עכשיו תתן לי מכירות בארץ של המיני ??? המספרים פשוט בושה !!! המיני בארץ היא אחת המכוניות הכי לא כדאיות שיש, בחו"ל המחיר שלה סביר מאוד אבל בארץ המחיר פשוט טירוף !!!!!!!! אפשר לקנות אופל אומגה (למרות שהיא כבר לא מיוצרת) במחיר של מיני קופר S, האופל פי 2 יותר גדולה ואנחנו מדברים על מכונית סופרמיני לעומת רכב יוקרה/סלון !!!!!!!!!!! או דוגמא אחרת, מיני ONE עולה כמו פיז'ו 307 בדגם הכי מאובזר !!!!!!

תראה, המיני החדשה מאוד יפה (על טעם ועל ריח), מאוד מהנה לנהיגה, הנדסת אנוש מצויינת וכו' (ואפשר להמשיך עם המחמאות עד מחר) אבל עדיין לא הייתי משלם 120K ש"ח על דגם בסיסי של מיני . . . . .

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של Liran_a
    ציטוט redroze כתב:
    ציטוט Serpent כתב:

בוא עכשיו תתן לי מכירות בארץ של המיני ??? המספרים פשוט בושה !!! המיני בארץ היא אחת המכוניות הכי לא כדאיות שיש, בחו"ל המחיר שלה סביר מאוד אבל בארץ המחיר פשוט טירוף !!!!!!!! אפשר לקנות אופל אומגה (למרות שהיא כבר לא מיוצרת) במחיר של מיני קופר S, האופל פי 2 יותר גדולה ואנחנו מדברים על מכונית סופרמיני לעומת רכב יוקרה/סלון !!!!!!!!!!! או דוגמא אחרת, מיני ONE עולה כמו פיז'ו 307 בדגם הכי מאובזר !!!!!!

תראה, המיני החדשה מאוד יפה (על טעם ועל ריח), מאוד מהנה לנהיגה, הנדסת אנוש מצויינת וכו' (ואפשר להמשיך עם המחמאות עד מחר) אבל עדיין לא הייתי משלם 120K ש"ח על דגם בסיסי של מיני . . . . .
    בארץ ? מי קונה מכונית במחירים של הארץ ?

עכשיו ברצינות... מה ציפית ?
    היבואנים מנסים רק לסחוט אותנו, ואין בעצם משהו שיעצור אותם.
    לדעתי צריך לחוקק חוק שיאפשר ליבואנים למכור רכבים מיובאים במחיר שלא פחות מהמחיר שיקבע בחוק. (בחוק יהיה כתוב בכמה אחוזים ממחיר המכונית המקורי מותר ליקר)
    אבל נראה לך שכמה עובדים בכנסת שהם בחופש 365 ימים בשנה ירימו אצבע בשביל לעשות את זה ?
    פיאט בראבו 2010

7. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של נמרוד_פוקוס
    בארה"ב המיני החדשה (ובייחוד הקופר S) היא להיט היסטרי, ונמכרת מעל המחיר המוצהר (RETAIL PRICE) בשל לחץ הזמנות שעולה על ההיצע (המחירון שם הוא 22K דולר, המחיר המעשי שבו כרגע הו נמכרות הוא 27K)

נמרוד, נזכר ב S אחת או שתיים שפגש לא מזמן
    The higher you go, the harder the fall..

נושאים דומים

1. המרת נתון מ-LB/ft ל-KG/m?
    By volvo 240 in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 10/07/06, 19:18
  2. תיגבור כח ע"י שינוי נתון ל ECU
    By צ'קלקה in forum טכני, אחזקה וטיפולים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 29/04/06, 13:10
  3. נתון של 99.9 SPL יכול להיות
    By Soundman in forum פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    תגובות: 1