Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בנשם (ככה לפחות אמר המוסכניק )

שושו
שימו לב! השרשור הזה בן 6661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פורד אריקה שנת 90 קרבורטור , ויש באוטו ריח של דלק כאילו יש נזליה או משהו .

בדקתי אם יש נזילה של דלק ואין ... ובמכון של הקרבורטורים אמרו לי שיש בעיה עם הנשם ....

הוא אמר לי סע עם האוטו עד שהוא ימות (**דברים שבלב--תשמור בלב, כאן זה לא המקום***.)

מה עליי לעשות על מנת לתקן את הבעיה ?

ומה עלי לעשות על מנת שהאוטו לא ישבוק את חייו בקרוב ?

יש לציין שהאוטו בסדר גמור מבחינת הנסיעה ואני לא מבין למה הוא חושב שהוא הולך לסיים את חייו ..

אשמח לתשובות ביי שושו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפוץ עם האוטו לצביקה קרבורטורים, שיבדוק את הקרבורטור, ואם יש בעיה במנוע הוא יזהה.

הוא יבדוק פליטת גזים ועשן , והאם הנשם מוציא אדים, ואם כן האם זה מעבר לסביר.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פורד אריקה שנת 90 קרבורטור , ויש באוטו ריח של דלק כאילו יש נזליה או משהו .

בדקתי אם יש נזילה של דלק ואין ... ובמכון של הקרבורטורים אמרו לי שיש בעיה עם הנשם ....

הוא אמר לי סע עם האוטו עד שהוא ימות (**דברים שבלב--תשמור בלב, כאן זה לא המקום***.)

מה עליי לעשות על מנת לתקן את הבעיה ?

ומה עלי לעשות על מנת שהאוטו לא ישבוק את חייו בקרוב ?

יש לציין שהאוטו בסדר גמור מבחינת הנסיעה ואני לא מבין למה הוא חושב שהוא הולך לסיים את חייו ..

אשמח לתשובות ביי שושו .

יתכן והריח באמת של הנשם, אופייני במכוניות אלו ואין בידך בררה,אלא להרכיב צינור גומי ישירות למכסה השסתומים שחלקו השני מופנה מתחת לרכב , אך ההבכך אתה תגרום לזהום סביבתי!

ניקוי מכסה הסתומים מבוצה החלפת נשם, ושמוש בשמן איכותי יותר יפחית את הריח ואת הגזים הנפלטים מהנשם! מה תצרוכת הדלק ברכב האם היא סבירה?

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...