Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איסור על מגברים מעל 300W, סאבים מעל 10" ועוד - הצעה לתקנה בסט. לואיס. בקרוב אצלנו?

oogee
שימו לב! השרשור הזה בן 6650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.stltoday.com/stltoday/news/stories.nsf/stlouiscitycounty/story/275F57729BE6E21F86257104001AFB1F?OpenDocument

The bill would prohibit operating car stereo equipment that creates "louder volume than is necessary for convenient, normal hearing," which is the same language as the city's current anti-noise ordinance.

But the new measure would outlaw possessing or installing any car stereo with a speaker over a foot in diameter; having more than one speaker 10 inches in diameter; more than 10 speakers overall; more than two amplifiers; and any amplifier over 300 watts.

In addition to impounding the car, possible penalties include a minimum of $250 fine on the first offense and $500 on subsequent offenses within a year.

קצת הגזימו... אבל השאלה המעניינת היא האם מצפה לנו משהו דומה בארצנו?

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט איסורים חמורים מאוד - אבל אצלנו? לא נראה לי שבקרוב

כנראה שהמצב בארה"ב שונה לגמרי וזה הגיע לאבסורד ולמטרד בלתי נסבל אם החליטו לנקוט בסנקציות כאלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי שעתי זה נובע, בין היתר, מתרבות "PIMP MY RIDE" שמשתוללת שם.

אבל כאשר אתה יכול ב 1,000$ לרכוש מערכת שכוללת גם 2 סאבים L7 והגברה 1,500RMS ואת שאר חלק המערכת אתה יכול ליצור רעש עצבני ולעצבן כל מיני "ניאו-שמרנים" וליצנים אוונגליסטים מה-bible belt.

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהפוליטיקאים בארצנו המיוחדת החליטו על חוק הכלבים "המסוכנים" בשביל להרוויח קצת פופולריות בקרב אנשים פרימיטיבים שיש בציבור , אני לא יתפלא אם פוליטיקאים כאלו או אחרים יתפסו גל גם על נושא כזה ...

:mm_nah:

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם כן... אין לממשלה הזאת וגם לא למשטרת ישראל מספיק שיניים בכדי לאכוף כזה חוק... מה הם יעשו? יבואו למפגשים???:lol:

אין להם מספיק שיניים בכדי לתת דוח לכל מניאק שחוסם נתיב בכיכר שיש בה מאפייה בפינה - נראה לכם שהם יצליחו לתפוס אנשים עם רכב נוסע שיש בו סאב יותר גדול מ10 אינטש...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני חושב שאכן יעבור חוק כזה .

אבל היא לא צריכה לרדוף אחרי כל מכונית. אם אכן יעבור חוק כזה , קודם כל יאסרו על יבוא של ציוד כמו מגברים חזקים , סאבים מעל 10 אינץ וכו.

תאמין לי שזה יעשה מספיק נזק.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב. מה אנשים עושים כדי לזכות בקולות בקלפי....

ולפי איזה מדידה??

PMPO? RMS?

הסאב בתיבה אטומה? עם פיר? כסאות מקופלים? סאב לפנים ברכב?

רכב מותנע? או לא. עם טרק 55HZ? או לפי חוקי AMMA?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ששוטר בוחר פתאום לתת דוח על דוד free folow...

באותו תקן רעש ובאותו תקן זיהום :biglaugh:

בקיצור , למשטרה אין מושג , ואין ביכולתם לדעת מה חוקי ומה לא במידה ותפסו מישהו שמפיק תדרים נמוכים מהפאגז'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע לא הייתי מזלזל בכל השוטרים יש כמה שוטרים שמבינים עניין בכל העסק

לא הייתי רוצה ליפול על אחד מהם.

HU-ALPINE 9830

COMPONET- JL AUDIO XR 650

REAR- JL AUDIO TR690 TX

AMP- JL-AUDIO 300\4

SUBWOOFER- SPL 400 RMS

AMP- ROCKFORD 250.2

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן דוד של חבר שלי מארה"ב הסביר לי שאם משטרה שומעת את המערכת שלך ממרחק של יותר מ 20 מטר (באיזור מגורים..)

אז אתה מקבל דו"ח על מוזיקה חזקה מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...