Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מתפלא שאף אחד לא כתב על ה-WRC...

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו, החל מסוף ראלי ניו זילנד האחרון (בעצם החל מהיום השני) נקבע סופית את מה שידענו כבר הרבה זמן - פז'ו לקחו אליפות, ומרקוס גרונהולם האדיר בראשם.

כל כך חבל על ריצ'רד ברנז שניסה כל כך, והיה לו עוד סיכוי קלוש להתקרב למרקוס, אבל ביום השני הוא עשה טעות קטנטנה ובאחת כל תקוותיו לאליפות ואפילו ניצחון הראלי נשברו לרסיסים. כניסה מעט מהירה מדי ונגיעונת במצוק בצד שמאל הפכה אותו איזה 7 פעמים וריסקה לו את האוטו לחלוטין...

עוד כמה התרסקויות מרהיבות היו בראלי הזה, ומי שלא ראה - פשוט הפסיד, כרגיל.

בכל מקרה - נבחרת פז'ו הייתה פשוט בלתי מנוצחת בראלי הזה, המכוניות היו מעולות, הנהגים היו אדירים (פניצי מלך האספלט וגרונהולם וברנז אשפי העפר, בין השאר...) - פשוט תענוג לצפות...

אה, ודבר אחרון - לכל אלו שחסרי קואורדינציה בסיסית ועל כן הם מעדיפים את NFS על פני CMR2 - אני מקווה שאתם יודעים שיצא NFS6... יאללה מהר להוריד... (מגוון מכוניות על אדיר, הפעם זה לפחות לא רק פורשה...)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא NFS6 רק לPS2 ולXBOX, לצערנו לא לPC.. עדיין...

אה, טוב, לא ידעתי.

אז ברשותך אני אמשיך להוריד את הקובץ NFS6HP2.EXE באיימש.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כבר הורדתי אותו בKAZA, וזה היה SIM3000 או משהו כזה מחופש.

חוץ מזה, תראה באתר של המשחק - הוא עוד לא קיים...

אם קיים - אתה מחוייב לשלוח לי אותו במייד על גבי תקליטור ;-)

תודה! :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקובץ הזה יפתח לך משחק אחר

שכחתי איזה משחק, אני רק זוכר שזה חתול בשק (חרוז)

המשחק המלא ל-PC אמור לצאת בסביבות 20 לאוקטובר לפי מה ששמעתי

***אחרי עריכה:

בדיוק..... סים סיטי 3000

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של פיג'ו לכל אורך העונה.

נדמה כי המתחרה היחידה האמיתית של ה 206 היא הקסארה, שלא השתתפה בכל המירוצים, שנה הבאה, עם מקראש בקסארה, נראה לי תסריטי אי האמינות של סיטרואן יתפסו תאוצה.

אגב, בפברואר השנה, הימרתי על האלוף :

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-889-280-836440,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו במקרה יודע מה סוד הצלחה של פיג'ו ??

כאילו מאז שהיא נכנס לתחום הראלי שוב ........ :?

היא זוכה באליפות היצרנים נונ-סטופ וגם מתוך ה3 פעמים,פעמיים הנהג שלה גם זכה באליפות הנהגים

האם פיג'ו הולכת להיות הFERRARI של הפורמולה 1 ?... :roll:

נ.ב מחר אני יעלה כתבה על הרכב מ"אוטו" משנת 2000 (ככה לא תבוא אלי בטענות :wink: )

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרארי הפכה לפיזו. מנהל הקבוצה זאן טוד בא מפיג'ו מימי ה 205 העליזים. פיג'ו נמצאים איפה שהם בעיקר בגלל פער בתקציב. 90 מליון דולר לעונה. אני לא יודע איזה קבוצה בספורט תחרותי יכולה להעמיד תקציב כזה.

האם האחרים נרדמו בשמירה? יתכן.

מיצובישי לא התאימו בזמן את המכונית לתקנות החדשות. המכונית החדשה ארוכה וכבדה יותר וזה חיסרון. יחסית למכונית עליה נהג טומי מקינן. בראיון שנתן מנהל הקבוצה הוא התיחס לשאלה האם חסרונו של טומי מורגש וענה כי הם צריכים לעבוד עם הנהגים שיש להם. ביצועי פאסונן הפיני מול דלאקור הוותיק בניוזילנד לא ישכחו בקבוצה ואולי נראה שינוי בנהגים בשנה הבאה.

סובארו הביאו את מקינן במקום ברנס המכונית לא מצליחה להדביק את ההספק של המנועים החזקים ופער קייים במומנט (ההספק זהה ומוגבל ל 300 כ"ס) אני חושב שסולברג עוד יתגלה כהצלחה

פורד שפרצו בסערה עם הפוקוס לפני 4 שנים לא מתמודדים עם פיג'ו. נהגים ותיקים ובעלי כישרון (מרטין מהיר מאוד ולדעתי יהיה המצליח בדור החדש של הנהגים) לא עומדים בקצב על אספלט. עם 4 מירוצי אספלט באליפות במשך עונה זה לא זניח. פירלי לא מדביקה את מישלין

יונדאי היתה יכולה להיות הצלחה אבל עדיין למרות שיפור

סקודה עם מכונית גדולה מדי למרות המנוע הכי חזק לא מצליחה לעמוד בקצב.

סיטרואן - נראה מבטיח ותיתן וגם נתנה קרב ל]פיג'ו. (הקסארה המכונית היפה ביותר לטעמי)

בשנת 2000 שאלנו מארקוס מי? אבל היו ברור שאת המהירות העקביות המשמעת לא ניתן לקחת ממנו. בשנת 2001 פיג'ו עברו ממכונית Group A למכונית WRC ועד לפינלנד בשנה שעברה לא נראו טוב. ההמשך היה טוב אבל מאוחר מדי.

הבוס האיטלקי עם הסיגר הנצחי של פיג'ו קוראדו פרוורה שם למטרה את אליפות היצרנים דאג לשני נהגים מהשורה הראשונה, ושני "מומחים" עפר וכביש. אין פה בעיות אגו, קודם כל הקבוצה ואח"כ כל נהג לעצמו. פיג'ו נהגו לכל אורך העונה בספורטיביות מלאה בכך שלא נתנו הוראות לנהגים בקשר למיקומם בשונה מפורד וסובארו.

האליפות והפער רק מדבר בעד עצמו. אם בארגנטיה פיג'ו לא היו נפסלים העונה היתה סגורה מזמן.

עוד 3 שבועות לאוסראליה. :D

מומלץ בכל לשון להגיע ולראות מקרוב בשנה הבאה שני אירואים קרובים וזולים יחסית אנאטליה וקפריסין

Mazda MX-5 NC RWD

Subaru Forester 2.5 Sport AWD

BMW R1200GS Adv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...