Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשת ייעוץ: מערכת קולנוע ביתית

IceCuBe
שימו לב! השרשור הזה בן 6653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן וערב טוב, בחודש הקרוב אני מעוניין לרכוש מערכת קולנוע ביתית, ז"א DVD+מגבר(רסיבר)+רמקולים(5.1), עד 2000 שח, אף פעם לא התעסקתי בנושא ואני לא כל כך מבין בו, מבקש עזרתכם בייעוץ.

תודה מראש,

רוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החבילה הזאת ב-2000 תיתן לך סאונד על הפנים , מניסיון של חברים שחושבים שהם חכמים

עצה שלי , תשקיע את ה-2000 האלה , על רסיבר ושתי רמקולים קדמיים איכותיים

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לך לא להיות פזיז ותחכה עד שתגיע לארבע כי בתקציב הדל הזה לא תוכל לרכוש אפילו מגבר ושני רמקולים קדמיים סטריאו איכותיים ..אז סבלנות ידידי.....

Offer Nissim In the mix

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיינשמקרים יקרים, ערב טוב.

לפני שאתם שולחים את הבן אדם לחסוך למגבר מנורות וסט B&W נאוטילוס אולי תשאלו מה הצרכים שלו וכמה חשובה לו העפיצות של שחזור הצליל האותנטי של נפיחותיו של ג'ים קארי?

אני מכיר אנשים שמאוד מרוצים ממערכות בפחות מאלף ש"ח. אני לא מתלהב מהסאונד אצלם בסלון, אבל הם מרוצים וזה מה שחשוב.

אז מתוך היכרות עם השוק אנא נסו להציע לו את השילוב הטוב ביותר בתקציב שלדעתו שווה לו להוציא על חויית הקולנוע הביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיינשמקרים יקרים, ערב טוב.

לפני שאתם שולחים את הבן אדם לחסוך למגבר מנורות וסט B&W נאוטילוס אולי תשאלו מה הצרכים שלו וכמה חשובה לו העפיצות של שחזור הצליל האותנטי של נפיחותיו של ג'ים קארי?

אני מכיר אנשים שמאוד מרוצים ממערכות בפחות מאלף ש"ח. אני לא מתלהב מהסאונד אצלם בסלון, אבל הם מרוצים וזה מה שחשוב.

אז מתוך היכרות עם השוק אנא נסו להציע לו את השילוב הטוב ביותר בתקציב שלדעתו שווה לו להוציא על חויית הקולנוע הביתי.

תגיד, אם מישהו ייכנס לפורום ויגיד שהוא רוצה ספורטיבית אמינה ב-10K ש"ח מה תגיד לו? תגיד שבכסף הזה אפשר לקנות ספורטיבית שחוטה ושיחסוך עוד.

באודיו זה אותו הדבר, אי אפשר לרכוש ב-2K ש"ח חמישה רמקולים + רסיבר + DVD ולקבל סאונד סביר. זה לא לפי קנה מידה של פיינשמקר, זה לפי קנה מידה של אדם שאיננו חירש. בתקציב הזה אפשר לקבל סאונד סביר רק אם הולכים על זוג רמקולים בלבד ורסיבר, הכל יד שנייה. דרך אגב, משומש באודיו זו אופציה מאוד מאוד כדאית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהסאונד שיוצא ממערכת ה-200$ שלי (דיוידי קורא דיוויקס+וידאו סטריאו+רסיבר+6 רמקולים) הוא סביר.

נכון, לא סאונד מדוייק ומדהים באיכות של אולם קולנוע, אבל בשביל לצפות בפרקים של אבודים שמוקרנים בערוץ ה-BITTORRENT זה יותר ממספיק.

גם בשביל לשמוע CD מדי פעם האיכות יותר ממספיקה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אם מישהו ייכנס לפורום ויגיד שהוא רוצה ספורטיבית אמינה ב-10K ש"ח מה תגיד לו? תגיד שבכסף הזה אפשר לקנות ספורטיבית שחוטה ושיחסוך עוד.

רק שתבין, אני בדיוק כמוך, קשה לי להבין איך אנשים מסתפקים במערכת AIWA (כמו שהייתה לי במשך שנים... עצוב), אבל למדתי שכמו במכוניות, צריך להבין שיש אנשים שזה פשוט מעניין את התחת שלהם. אנשים שמסתפקים בדברים הפשוטים הללו. אלו אותם אנשים שיקנו טויוטה קורולה כי זה פשוט לא מעניין אותם כל השטויות שאנחנו מדברים כל היום. אותם אנשים שיהיו מרוצים מאוד מהמערכת הפושטית שלהם, ואפילו כשתשמיע להם מערכת איכותית הם פשוט יגידו "כן, זה באמת מרשים, אבל אני לא צריך את הדברים האלה..."

בקיצור - תן לבנאדם לקנות מערכת שלמה ב-2000 שקל, מה אכפת לך :wink:

ד"א - לאבא של חבר שלי יש זוג נאוטילוס בבית - באמת דבר מדהים.

למי שלא מכיר:

http://www.tnt-audio.com/casse/bw801e.html

בארץ הם עלו אז קרוב ל-80000. הוא קנה אותם בפחות מחצי מחיר (!) משומשים, בני מספר חודשים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של רמת המאזין.

אנשים נוהגים ביונדאי גטס ובטוחים שזה האוטו כי הם לא יודעים להבדיל וזה לא מעניין אותם.

בתור אודיופיל ש"השכיב" קרוב ל60,000 ש"ח רק על המערכת סאונד לHT ומתבאס מהסאונד של רוב הקולנועים בארץ (במיוחד סינמה סיטי, אגב...!) אני דווקא מקנא בכל אותם האנשים שמסוגלים להנות מהמערכת שהם קנו בדיוטי פרי.

בתכל'ס - מה שחשוב זה כמה אתה נהנה, אתה נהנה עד הגג ממערכת של $200? הרווחת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, לא סאונד מדוייק ומדהים באיכות של אולם קולנוע, אבל בשביל לצפות בפרקים של אבודים שמוקרנים בערוץ ה-BITTORRENT זה יותר ממספיק.

גם בשביל לשמוע CD מדי פעם האיכות יותר ממספיקה.

בשביל זה לא צריך שישה רמקולים ובוג'רס, מספיקה מערכת midi נחמדה והיא תישמע הרבה יותר טוב, בטח ובטח שבמוסיקה.

יש לי חבר שהיה אודיופיל כבד ופרש. היום הוא שומע מוסיקה עם זוג רמקולים KEF Coda 70 (לא לבלבל עם המותג הסיני/ישראלי KODA) שעלו אלפייה כחדשים (רמקול מעולה למחירו) ומגבר T-Amp (מגבר דיגיטאלי שניתן לרכוש ב-250 ש"ח שחסרונו העיקרי שהספקו לא מאפשר להחריש אוזניים או למלא סלון).

אם תרצה נעשה פעם ניסיון, ניכנס לחנות שמתמחה ביד שנייה ונרכיב מערכת ב-2K ש"ח ואתה תגיד לי מה אם מה שיש לך בבית עדיין נשמע "סביר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אודיופיל ש"השכיב" קרוב ל60,000 ש"ח רק על המערכת סאונד לHT

ממש קדוש מעונה. "אוי, אני כזה מסכן כי הוצאתי עשרות אלפי שקלים על דברים שאני לא באמת צריך! מי יתן והייתי כאחד האדם, מסתפק במועט, שמח וטוב לב, עם רמקולים של מחשב מחוברים לדיסקמן!". :-P

(ד"א, אם כבר רמקולים למחשב, למעוטי היכולת (כמוני) שרוצים משהו קצת יותר נורמלי מהזוג שמגיע עם המחשב בחינם, מומלץ לבדוק את ה-Creature של JBL, אחלה מערכת וגם נראית מצוין!)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה יש לנו בזאפ:

1. Pioneer HTZ-131 במחיר 2,210 - 1,668 ¤

2.MX3500וMarantzו במחיר 1,390 - 1,349 ¤

3.Sony DAV-SB100 במחיר 2,690 - 1,890 ¤

4.Toshiba SD43 במחיר 1,990 - 1,490 ¤

5.JVC THS3 במחיר 1,789 - 1,789 ¤

6.Kenwood DVT7000 במחיר 1,865 - 1,845 ¤

IceCuBe - רוני

סה"כ שאל מה כדאי בסכום הזה.

אתם עשיתם את זה לדיון פוליטי .

תמליצו לו מה עדיף מהרשימה הזאת ותעזבו אותו בשקט.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתבין, אני בדיוק כמוך, קשה לי להבין איך אנשים מסתפקים במערכת AIWA (כמו שהייתה לי במשך שנים... עצוב), אבל למדתי שכמו במכוניות, צריך להבין שיש אנשים שזה פשוט מעניין את התחת שלהם. בקיצור - תן לבנאדם לקנות מערכת שלמה ב-2000 שקל, מה אכפת לך :wink:

רוני

רוני, אם זה מעניין את התחת שלו אז למה לקנות בכלל מערכת וחמישה רמקולים ולהתקין ובלגאן? הבעיה היא שאנשים מפזרים את התקציב הדל שלהם על הרבה רמקולים כדי לקבל "סראונד", סליחה על הביטוי, "דה מי קולו" בשעה שהשקעה נבונה יותר תיתן להם תוצאה הרבה יותר נעימה לאוזן, גם אם אין רמקול מאחור שישמיע רעשים, שוב סליחה, כמו של פחית שזרקו עליה אבן.

דרך אגב, כשהייתי באנגליה, עוד לפני שלמדתי מהו סאונד, היתה לי מערכת מיני. היא נשמעה לא טוב. כל הזמן הייתי משחק עם האקולייזר ואף פעם לא ממש מרוצה. בגלל זה את רב השמיעה שלי עשיתי עם הדיסקמן ועם האוזניות, הדי טובות, שהיו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה יש לנו בזאפ:

1. Pioneer HTZ-131 במחיר 2,210 - 1,668 ¤

2.MX3500וMarantzו במחיר 1,390 - 1,349 ¤

3.Sony DAV-SB100 במחיר 2,690 - 1,890 ¤

4.Toshiba SD43 במחיר 1,990 - 1,490 ¤

5.JVC THS3 במחיר 1,789 - 1,789 ¤

6.Kenwood DVT7000 במחיר 1,865 - 1,845 ¤

IceCuBe - רוני

סה"כ שאל מה כדאי בסכום הזה.

אתם עשיתם את זה לדיון פוליטי .

תמליצו לו מה עדיף מהרשימה הזאת ותעזבו אותו בשקט.

מהרשימה הזו עדיף להשאיר את הכסף בכיס. מה לא ברור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...