Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נצפתה רולס רויס מדהימה משנת 68 - איזה דגם בדיוק?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 6661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב!

לפני זמן קצר חזרתי מקניון רמת אביב. בחניה של הקניון לא יכלתי להתעלם מרכב אספנות לבן מבריק, נראה חדש כאילו יצא עכשיו מהסוכנות, נראה מדהים מבחוץ ללא שריטה אחת במצב פשוט מושלם, מבפנים הכל מעור כאילו עכשיו הוציאו מעליו את הניילונים - אפילו רכב חדש כיום לא נראה חדש כמו הרולס רויס הזאת. הרכב משנת 68 לפי מה שהבנתי מלוחית הרישוי.

אני לא מבין גדול ברכבי אספנות ורציתי רק לדעת איזה דגם זה בדיוק, מפרט טכני, נתונים כלשהם שיוכלו לתת לי קצת מידע על יצירת האומנות הזאת. שטפו עיניכם...חשבתי עליכם וצלמתי מהמצלמה בפלאפון (דווקא אחלה איכות, הופתעתי לטובה).

rols.jpg

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו רולס-רויס Silver-Shadow. מנוע V8 בנפח 6.2 בשנים הראשונות, ואח"כ 6.7 ליטר. יוצרה בשנים 1965-1977. בשנים 1977-1980 יוצר דגם משופר בשם Shadow II.

בשירשור הבא תמצא עוד פרטים על מכוניות רולס-רויס בישראל:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=92433&highlight=%F1%E9%EC%E1%F8

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב!

לפני זמן קצר חזרתי מקניון רמת אביב. בחניה של הקניון לא יכלתי להתעלם מרכב אספנות לבן מבריק, נראה חדש כאילו יצא עכשיו מהסוכנות, נראה מדהים מבחוץ ללא שריטה אחת במצב פשוט מושלם, בטח מושלם, בפעם האחרונה שהייתי אצל הפחח שלי, היא הייתה שם, הוא אומר שהוא עובד עליה כבר חודש וחצי

מבפנים הכל מעור כאילו עכשיו הוציאו מעליו את הניילונים - אפילו רכב חדש כיום לא נראה חדש כמו הרולס רויס הזאת. הרכב משנת 68 לפי מה שהבנתי מלוחית הרישוי.

היא 72

אני לא מבין גדול ברכבי אספנות ורציתי רק לדעת איזה דגם זה בדיוק, מפרט טכני, נתונים כלשהם שיוכלו לתת לי קצת מידע על יצירת האומנות הזאת.קרא את התשובה של קובי מילוא

שטפו עיניכם...חשבתי עליכם וצלמתי מהמצלמה בפלאפון (דווקא אחלה איכות, הופתעתי לטובה).

חמש תווים...

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...