Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש רשיון לנהג חדש שצבר 4 נקודות על דיבור בסלולרי ללא דיבורית

FairlyEvident
שימו לב! השרשור הזה בן 6654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שאלה לחברי הפורום.

לפני מספר שעות עצרו את בן דוד שלי (**נהג חדש** בן 23) על דיבור בטלפון סלולרי ללא דיבורית.

הוא נכנס לסרט שלא יחדשו לא את הרשיון לאחר תום תקופת הנהג החדש בגלל שזו עבירה שצוברים עליה 4 נקודות. הוא מאמין שנהג חדש שצובר נקודות, כל כמות שהיא, זה אוטומטית מבחן עיוני כדי לחדש רשיון בתום השנתיים.

למיטב ידיעתי דיבור בסלולרי ללא דיבורית זו עבירה שאינה חמורה ולכן בתום תקופת הנהג החדש יחדשו לו את הרשיון אוטומטית (כמובן בתנאי שלא יבצע עבירות נוספות).

אני צודק, לא? במידה והוא ישאר עם 4 הנקודות הללו יחדשו לו את הרשיון אוטומטית, נכון? אתם יכולים להרגיע אותו?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שוקל ללכת עם זה לבית משפט. הוא קצין בצה"ל וטוען שהשיחה שקיבל היתה מבצעית והיה חייב לענות לה.

מה אתם אומרים, כדאי לו? לדעתי, אם זה לא יעשה לו בעיות בחידוש הרשיון - שישלם את הקנס, יקח את הנקודות וייסע לשלום... מצד שני השופט יכול לעשות לו דברים יותר גרועים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא היה חייב לענות לשיחה הוא גם היה חייב לעצור בצד - לא נראה לי שהטיעון הזה יעזור לו...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם יוליה.

זה לא יעזור לו.

הוא באמת יכל לעצור בצד.

ואפילו אם הוא יילך למשפט, הוא עדיין יהיה חייב להוכיח שהשיחה באמת הייתה מבצעית ולא סבלה דחייה וזה כבר יהיה קשה.

שישלם ויגמור עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישלם ויגמור. לא יעשו לו בעיות.

ושיחליף פלאפון. היום דיבוריות כבר חלפו מן העולם, לכל פלאפון יש כבר רמקול מובנה

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...