Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

>אביזרים של יצרני רכב<

.tommy g
שימו לב! השרשור הזה בן 7859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

רציתי לשאול אם מישהו יודע היכן אני אוכל להשיג אביזרים קטנים של יצרני רכב, למשל חולצה של אאודי, מחזיק מפתחות, פוסטרים מממ... תיקים ועוד שטויות כאלה!

תשובה רצינית תתקבל בברכה, תודה!

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אודי אני לא יודע, אבל אם אתה מתכוון בכללי - אז למרצדס, למשל - יש חנות אביזרים ממותגת, בתוך הסוכנות הראשית שברחוב השלושה בת"א (מול דינמומטר וקומפיוטסט).

אזהרה: יקר רצח ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי במוסך של סובארו (יפנית לא אמינה! צריכה טיפול קטן! גועל נפש!) בכל מקרה יש שם במוסך הכל! חולצות, מעילים, מטריות, מחזיקי מפתחות, עטים הכל ממש יפה, עם הGT של הראלי (מעניין למה אין איזה WRX בתמונות :hihi: (או שיש ופיספסתי) הנקודה! אני לא זוכר כבר על מה שאלתי מחיר אבל התשובה גרמה לי להחזיר את החפץ למקום....

גם בחו"ל אגב הדברים הללו לא זולים לרוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך המרכזי של סובארו בהרצליה.

רחוב המנופים, לא זוכר איזה מספר... אבל הוא מוסך ע נ ק !! תגיע לאזור יהיה קשה לפספס את הבין של סובארו שם, בכל מקרה הוא בצד שמאל של הכביש (עם מגיעים מכיוון אר קפה)

שוב אני מזהיר - יקר יקר יקר!

לגבי אודי הייתי מנסה לבדוק אם הסוכנות הראשית שלהם בבני ברק.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי חברים,

צלצלתי לסוכנות הראשית בבני ברק (לא לסוכנות הרבנית, לזאת של אאודי :biggrin2: ), ושאלתי אם יש להם שם בסוכנות אביזרים קטנים כמו שהוזכרו פה.

אז המזכיר (זכר של מזכירה :mrgreen: ) אמר לי שבעוד חמישה חודשים יהיו להם כאלה על המדפים, היישר מגרמניה.

אני פשוט חייב לשאול, מה נחשב יותר יוקרתי? חולצה של אאודי או של וורסאצ'ה? :hihi:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, פשוט חלום...

וממש לא יקר, הייתי מת לכאלה, יש סיכוי?

וואי אני מדמיין נעלי נייקי-אאודי, עם שרוכי אלומיניום ומתלים רכים במיוחד :biggrin2:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח...עם נעליים כאלה מי צריך סנדלר? (אולי מוסכניק... :hihi: ).

וחוץ מזה, גם ככה כל הנעליים שאני קונה עלו לי ככה מעל 500 שקל, אז לא איכפת לי לשלם עוד קצת על פרארי (פילה).

אבל הקטע היחיד הוא שאין לי כח עכשיו, כרטיס אשראי, אתרים מחו"ל... :mad:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו נעליים

אם אני לא טועה אז מיכאל שומכאר נוהג עם נעלי מירוץ של נייק !! :?

אז למה פילה עושה נעלים של פרארי ?... :roll:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...