Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשים מוזרים בתחילת הנסיעה...

Inoni
שימו לב! השרשור הזה בן 5145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מדובר ב-S40 T4 שנת 2002 עם 34,000 ק"מ.

כאשר אני מתניע אני שומע רעשים שמזכירים רעש של ממטרה... לאחר מספר שניות הרעש נעלם או נחלש אבל מתחזק מחדש ברגע שאני מעביר להילוך כלשהו (גם רוורס וגם קדימה), קצב הרעש עולה עם הסל"ד, לאחר דקה-שתיים של נסיעה הרעש נעלם לגמרי.

מה זה יכול להיות? יש לי טיפול בעוד חודשיים, האם אפשר לחכות עד אז או שללכת בהקדם למוסך? מלבד הרעש אין שום סימנים או בעיות, שום נורה לא נדלקת והרכב נוסע כמו תמיד.

תודה,

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך בדיקה במיידי, שאם זה משהו "קטן" שלא יצמח..

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתאים לבעייה בגיר, נסה שלא לנסוע ברכב למרחקים, הכנס אותו במיידית לבדיקה במוסך מורשה בלבד ולא אצל "חאפרים".

קאדילק לימוזין

פולסוואגן פאסאט 2003 טיפטרוניק

פיג'ו 205 GTI 1992 יחיד במינו בארץ

פולריס ריינג'ר 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מדובר ב-S40 T4 שנת 2002 עם 34,000 ק"מ.

כאשר אני מתניע אני שומע רעשים שמזכירים רעש של ממטרה... לאחר מספר שניות הרעש נעלם או נחלש אבל מתחזק מחדש ברגע שאני מעביר להילוך כלשהו (גם רוורס וגם קדימה), קצב הרעש עולה עם הסל"ד, לאחר דקה-שתיים של נסיעה הרעש נעלם לגמרי.

מה זה יכול להיות? יש לי טיפול בעוד חודשיים, האם אפשר לחכות עד אז או שללכת בהקדם למוסך? מלבד הרעש אין שום סימנים או בעיות, שום נורה לא נדלקת והרכב נוסע כמו תמיד.

תודה,

ינון.

אולי השמן ששמו לך בטיפול האחרון הוא בצמיגות גבוהה מדי ואז מה שאתה שומע זה מערכת השסתומים שלא מקבלת סיכוך יעיל עד לחימום השמן(במיוחד בגלל שחורף וקר)

האם כשהרכב אחרי נסיעה (חם) ואתה מניע יש רעשים?

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נמצא כרגע במוסך מורשה לשם בדיקה, אבחנה ראשונה הייתה בעיה כלשהי באגזוז, אולי סדק, נשמע הגיוני??

אני מחכה לטלפון בשביל הערכה יותר מדוייקת והצעת מחיר לתיקון... עדכונים יהיו בהמשך.

תודה,

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הגיע הטלפון מהמוסך, הבעיה לדבריהם באטם אגזוז, עלות התיקון (החלפת האטם) 150 ש"ח לאטם + 450 ל-3 שעות עבודה, כלומר 600 ש"ח לפני מע"מ.

מה אתם אומרים?

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הגיע הטלפון מהמוסך, הבעיה לדבריהם באטם אגזוז, עלות התיקון (החלפת האטם) 150 ש"ח לאטם + 450 ל-3 שעות עבודה, כלומר 600 ש"ח לפני מע"מ.

מה אתם אומרים?

ינון.

שלוש שעות עבודה?

נראה לי יותר מדי. להוציא מנוע לוקח פחות זמן.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא הסביר את הזמן בעובדה שצנרת הפליטה ב-T4 מחוברת לטורבו ולכן הפירוק וההרכבה ארוכים יותר.

בינתיים עוד לא עשיתי את התיקון, זה לא דחוף.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

עברו 4

שנים מאז... נעול!

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...