Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני מוריד צבע של ספריי צבע, מהקונסולה המרכזית

black dog
שימו לב! השרשור הזה בן 6635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסיתי לצבוע את הקונסולה המרכזית , אבל עשיתי טעות אחת שיצרה טעות נגררת , עכשיו אני רוצה לדעת מה השיטה הכי טובה להוריד את הצבע הזה ולהגיע עד הפלסטיק השחור כדי להתחיל מהתחלה, ניסיתי עם נייר שיוף מספר אחד ונייר מים וזה לא עוזר יש למישהו דרך או שהוא ניסה שיטה אחרת שעבדה לו אני לא רוצה לנסות מסיר צבע כי זה עלול לתקוף לי גם את הפלסטיק.

ועוד משהו הפלסטיק שלי הוא לא חלק יש שריטות קטנות ושטויות כאלה יש דרך למלא אותם כדי שהצביעה תצא חלקה

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טבילה מהירה בפח של בנזין לבן יכולה לעשות את העבודה.

(אבל גם יכולה לעשות בעיות :wink:).

אני ניסיתי וזה עבד יפה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנזין לבן הינו תזקיק נפט. תוכל לקנות אותו בחנויות חומרי בניין מובחרות. אחרי השימוש הוא מתאדה מהר, ואם אתה רוצה עוד יותר מהר, ניגוב במטלית בד יעלים אותו מיד.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.האם הוא יכול לפגוע לי בפלסטיק עצמו?

2.מה המחיר שלו?

3.יש איזה שהי אפשרות למלא קצת שריטות או שקעים בפלסטיק?

4.למה משתמשים בבנזין הזה בדרך כלל (מוזר קצת שאף פעם לא שמעתי אליו בקטע של הברת צבע) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. עבדתי איתו המון על פלסטיק לא קורה כלום, לכל היותר נשאר משקע לבן שקוף שאפשר לנקות. בכל מקרה, תנסה קודם על אזור נסתר בפלסטיק, ואם לא קורה כלום לך על הכל.

2. פח של 20-25 ליטר עלה לי לפני 5 שנים בערך 80 ש"ח. לא יודע כמה זה עולה היום.

3. ישנם כל מיני חומרים למילוי, אני לא מכיר ספציפיים, שאר החבר'ה יענו לך.

4. השימוש העיקרי שלו שאני מכיר הוא לניקיון. עבדתי במעבדה לכלי מדידה, והוא היה חומר הניקוי העיקרי, שכן הוא לא אגרסיבי, ולא גורם לחלודה, או להמסה של פלסטיק ופולימרים.

בברכה,

ליעד, מנהל תורן

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב קניתי בנזין לבן אבל איך אני עובבד איתו ניסיתי לשים קצת על מטלית ולשפשף וזה לא עוזר יש למישהו דרך יותר טובה אגב קניתי מיכל כזה של חצי ליטר ב 20 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...