Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יצאת צדיק והפעם מוסכים לחשמלאות רכב, כדאי וחובה לצפות!

צביקה.
שימו לב! השרשור הזה בן 6661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כולי תקווה שהפעם חיים הכט לא יאכזב ויגיע לנתניה!

סטיו כנס לכוננות ספיגה, חיים פושט על מוסכים בנתניה!

צביקה הזהר, חיים הכט עומד לתפוס אותך על חם!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה הזמנתי

אני נוטה לשכוח

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא מסוגל לראות את החיים הכט הזה, אחד הטיפוסים הכי מעצבנים שראיתי בחיים. לא מעניין אותי מה הוא מציג בתוכנית, אני לא צופה בליצן הזה.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא מסוגל לראות את החיים הכט הזה, אחד הטיפוסים הכי מעצבנים שראיתי בחיים. לא מעניין אותי מה הוא מציג בתוכנית, אני לא צופה בליצן הזה.

אכן, לדעתי, הוא אקסטרווגנדי, ומבליט את עצמו ופועלו, בצורה מוגזמת שמותחת את התכנית כמו מסטיק, ומאפילה על הפעילות הצרכנית המבורכת שהיה יכולח לתרום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם יצא לי לראות את התוכנית מהתחלה ועד הסוף.

לדעתי האישית הפעם התקלה היתה יותר קרובה למציאות וראו באופן מוחשי איך "משחילים" אנשים על סתם !

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית הפעם התקלה היתה יותר קרובה למציאות וראו באופן מוחשי איך "משחילים" אנשים על סתם !

איציק

השאלה היא... למה לעשות זאת???!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שמפקיר את הרכב שלו במוסך - צפוי לחטוף אותה בסיפורי אלף לילה ולילה.

ככה אנחנו, איפה שאפשר , מכניסים.

שיהיה להם לתרופות.

אני רק מחכה ליום שחיים הכט ייכנס למוסכים המורשים , ששם החגיגה היא מעל לכל דמיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רוצים ממנו. סה"כ הוא עוד בנאדם שאיכפת לו ומה לעשות שהוא גם בעל אמצעי השפעה - הטלוויזיה.

צריך לזכור שלפני שהוא "מחפש צדיקים" הוא קודם כל מפיק תוכנית טלוויזיה, שצריכה לכלול קצת פלפל ושאר שטויות. אין מה לצפות לתוכנית מקצועית ואבייקטיבית לחלוטין.

כל הכבוד לו ולערוץ 2.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא... למה לעשות זאת???!!!

אנשים רוצים להתפרנס... (זה בטח מוכר לך, צביקה, לא ?)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים רוצים להתפרנס... (זה בטח מוכר לך, צביקה, לא ?)

איציק

מה שמוכר לי זה איך לעבוד ישר והגון... להתפרנס זה כבר מה שהוא אחר לצערי, ידידי איציק!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק

.

איציק צודק.

הפעם חיים נתן תקלה "מארץ התקלות" ולא תקלה שנראית תמוהה לבעל מקצוע ולמעשה עלולה להכשילו מבעוד מועד.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

איציק צודק.

הפעם חיים נתן תקלה "מארץ התקלות" ולא תקלה שנראית תמוהה לבעל מקצוע ולמעשה עלולה להכשילו מבעוד מועד.

עובדה שמספר בעלי מקצוע, לא עמדו בפתוי והחליפו סטרטר ללא כל צורך, או השחילו קודנית ללא כל צורך,

ואילו הצדיקים שלחו את הנהגת לשלום, ללא כל תשלום!

מסקנה כשאתה לא אמין ולא מקצועי, הלקוח/ה משלם/ת ובגדול... 800 שקל +מע"מ על סטרטר משופץ!!!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות:

לגרשון, אל תשכח שמקצועו של חיים הכט הוא טלויזיה ובידור. חובתו להציג את הדברים בצורה מיקצועית, והכוונה ל"מיקצועית" זה בתחום השואו ביז.

שימ לב גם שלמעלה מ 60 אחוזים מהמוסכים יצאו צדיקים. המסקנה? אפשר להתפרנס גם ביושר.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...