Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW X5 עם מנוע של F1

smax
שימו לב! השרשור הזה בן 6664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://video.google.com/videoplay?docid=5579793140663215837&q=Le+Mans

למי שלא הבין את הגרמנית אני אתרגם:

בלה בלה בלה בלה בלה SO GOOD בלה בלה בלה אנחנו גרמנים מספר 1 בלה בלה בלה SUPER FANTASTISH בלה בלה בלה הכנסנו לכולם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי שהתכוונת למנוע של פורמולה 1 אבל אז ראיתי של מקלרן F1.

חוץ מזה שלב.מ.וו אם אני לא טועה יש מעורבות לא קטנה בפיתוח המנוע, ואיך אני יודע זאת?

כתוב על המנוע BMW M POWER :-P

bmw%20v12%20mclaren%20f1%20engine.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW תיכננו וייצרו את המנוע הזה לפרוייקט ה-F1. המנוע חרג מהדרישות המקוריות בכך שהוא שקל כ-7 ק"ג מעל לדרישה והוציא הספק של כ-15 כ"ס מעל מה שתוכנן (אני לא סגור על המספרים, אני רק זוכר שהיה מקרה כזה).

מנהל הפרוייקט זעם על ב.מ.וו בעקבות ה"תקרית".

ובקשר לסירטון, ממש כל הכבוד, עזר לאנושות כולה ההשתלה הזאת.

מחר אני אעלה סירטון של משאית MAN 15 טון עם מנוע של ויירון :?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הזה יועד לשימוש במקור ל-M8 שאף פעם לא יוצרה במתכונת הזו.היא הסתפקה ב-5 ליטר צנוע יותר ונחות טכנולוגית.

אפילו יוצר אבטיפוס מנופח ששורץ איפשהו עד היום...

מצורפת חלק מהכתבה.

m8dS.jpg

די... מספיק. נגמרה התקופה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הבמוו 850 היא רכב מדהים,אם זה במראה,בעיצוב,באבזור,בהתנהגות,רכב מדהים.

ולהזכיר הבמוו 850 היא לא מהדור החדש של במוו,היא מהדור הישן,אז המנוע שלה לא "כזה נחות" כפי שאתה מציין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW תיכננו וייצרו את המנוע הזה לפרוייקט ה-F1. המנוע חרג מהדרישות המקוריות בכך שהוא שקל כ-7 ק"ג מעל לדרישה והוציא הספק של כ-15 כ"ס מעל מה שתוכנן (אני לא סגור על המספרים, אני רק זוכר שהיה מקרה כזה).

מנהל הפרוייקט זעם על ב.מ.וו בעקבות ה"תקרית".

על זה לא שמעתי. מה שכן נכון זה שגורדון מוריי (המתכנן של המקלארן F1) רצה את הטופ של הטופ ולא היה מוכן להתפשר בכלום. מלבד ציפוי בסגסוגת עם זהב לתא המנוע (בשווי 5000$ אם אני זוכר נכון) הוא גם דרש שהרדיו (יענו, מערכת השמע) תהיה הטובה ביותר שאפשר במשקל הקל ביותר שאפשר. אז החבר'ה מסוני, או השד יודע מי תכנן לו את הרדיו, הביאו לו מערכת במשקל איזה 34 קילו. הוא התעצבן ואמר להם שיחזרו ויתכננו מערכת בחצי משקל, וזה מה שהם עשו (והמערכת החדשה הייתה טובה אף יותר!)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...