Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת סובארו לגאסי לשחור

INONN
שימו לב! השרשור הזה בן 6659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מעוניין לצבוע את הרכב שלי (סובארו לגאסי ) לצבע שחור... ראיתי את האוטו הזה בצבע שחור וזה מעלה אותו ליגה!

עכשיו יש לי חבר .. שיש לו מפעל למיטות.. ובמפעל יש להם מכשירי צבע... מקצועיים...(קומפרסור מקצועי..)

והחבר הציע לי לקנות צבע של לא זוכר איזה חברה ב 350 שקל והוא יצבע לי אותו... עכשיו אני רוצה לדעת טיפים ועצות לאיך לצבוע... מה לכסות מה לא לכסות מ ה לצבוע איך לצבוא.. יש לציין שהוא עובד בזה כמה שנים והוא אלוף בצביעה עכשיו אם יש איזה צבע לקנות טיפים ועצות למה לעשות מתי ללכת למשרד הרשוי לשנות ברישיון הרכב (לפני או אחרי) כמה זה עולה.. ושלל ירקות .. תודה רבה לכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להרוס את הרכב יש דרכים טובות ומהירות יותר לעשות זאת ( ולא צריך לשלם אפילו שקל שחוק אחד )

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין לצבוע את השיער(שאין לי)לשחור...יש לי חבר שיש לו מספרה מיקצועית חבל"ז...עם כל הכלים וכאלה...רציתי לדעת כמה זה עולה ואם השיער יצא פצצות לגבות ומרגמות לפיטמות...

פחחות רכב וצביעתו היא עיניין מורכב שדורש ידע,ניסיון וכלים מיוחדים.

אם אתה מעוניין לחרב כליל את המכונית,יש דרכים לא פחות מקוריות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...