Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גוף פיבר לחיפושית

bravo - boy
שימו לב! השרשור הזה בן 6638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש פה בפורום הזה ולאחרונה עלתה אצלי האפשרות לרכוש חיפושית כאוטו שני ,

ראיתי באתר חיפושים עם גוף מפיבר שנבנה אצל שוקי דרימס קאר .

אני יודע שהגוף מפיבר חוקי כי ראיתי כמה וכמה פרויקטים בארץ והמכוניות נעות חופשי

על הכביש ללא שום בעיה .

עכשיו השאלה שלי האם ניתן לקנות חיפושית בזול ולהרכיב לה את הגוף

והאוטו יעבור טסט והכול או שיש פרוצדורה .

אודה לכם אם אוכל לקבל תשובות

תמונה להמחשה מתוך האתר

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=51258

http://www.classicar.co.il/ads/adDetail.asp?cat_id=14&sub_id=127&ad_id=6322

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם אני חדש פה בפורום הזה ברוך הבא.

ולאחרונה עלתה אצלי האפשרות לרכוש חיפושית כאוטו שני, מז"ט.

ראיתי באתר חיפושים עם גוף מפיבר שנבנה אצל שוקי דרימס קאר .אני יודע שהגוף מפיבר חוקי כי ראיתי כמה וכמה פרויקטים בארץ והמכוניות נעות חופשי על הכביש ללא שום בעיה. לא בדיוק..

עכשיו השאלה שלי האם ניתן לקנות חיפושית בזול ולהרכיב לה את הגוף והאוטו יעבור טסט והכול או שיש פרוצדורה. לא!

אודה לכם אם אוכל לקבל תשובות

תמונה להמחשה מתוך האתר

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=51258

בעבר נעשו שיניים כאלו. מזה מספר שנים אסור לבצע שינוי מבנה מעיין זה המתואר.

ברשיון הרכב מצויין סוג (הרכב) לחיפושית רשום רכב פרטי (רגיל/2 דלתות). ואילו ברכב המתואר יהיה רשום באגי/מרכב פתוח.

לרכבים כאלה הנעים כיום יש בצמוד לרשיון הרכב נספח המאשר זאת. כנ"ל לגבי הרכב המתואר בתמונה שאני צירפתי. ללא ניספח זה, השוטר הראשון שיעצור אותך (ומכיר את התקנה) יוריד לך את הרכב מהכביש ותקבל כנס כספי ו/או זימון למשפט.

607783.jpg

משה אזולאי.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה, אתה בטוח שאסור לנוע בכבישים עם חיפושית כמו בתמונה, אני לא חושב שיש שם שינוי מרכב אלא רק תוספות של חצאיות , על הצמיגים הרחבים אם הם לא מאושרים אפשר להוריד מהכביש.

מה לגבי כל ההונדות סטייל מהיר ועצבני עם כל החצאיות והספוילרים ?

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה, אתה בטוח שאסור לנוע בכבישים עם חיפושית כמו בתמונה, אני לא חושב שיש שם שינוי מרכב אלא רק תוספות של חצאיות , על הצמיגים הרחבים אם הם לא מאושרים אפשר להוריד מהכביש.

גם אני לא ידעתי את זה עד שלא הגיעו אלי רכבים עם הורדה ולא ידעתי מה לעשות (בשביל זה יש מנהל מכון שדרש אישןר מתאים...).

מה לגבי כל ההונדות סטייל מהיר ועצבני עם כל החצאיות והספוילרים ?

כנ"ל.

אופיר

משה.א.

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה.א.
אז מה בעצם עושה בן אדם עם חיפושית כזאת? אי אפשר להחזיר אותה למקור כבר. ולמה שלא תעשו משהו במקום לדרוש אישור לטיפול קוסמטי שלא מסכן אף אחד? וזה ידוע דרך אגב שרוב המכונים אם לא כולם מעבירים מכונית עם קיט...במקרה הזה החיפושית הסגולה הזאת או הונדה סטייל מהיר ועצבני.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפושית כמו בתמונה שמשה פירסם אבל בצבע שחור עומדת למכירה בקריית אשכול בירושלים.

יש לי רק טלפון :

0508761879

חלפתי על פניה בשבוע שעבר, היא חונה מתחת לעץ ממש בכניסה לשכונה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה בעצם עושה בן אדם עם חיפושית כזאת?אי אפשר להחזיר אותה למקור כבר. במידה ויש את הבודי תמיד אפשר (הבודי (מרכב) מחובר ל שסי (שלדה) עם ברגים)

ולמה שלא תעשו משהו במקום לדרוש אישור לטיפול קוסמטי התלונה צריכה לבוא למשרד התחבורה (רחוב המלאכה 8 ת"א) ולא לעובדי המכוני הרישוי שלא מסכן אף אחד? מי קבע שזה לא מסכן אף אחד?? מה ההסמכה המקצועית שלו??

וזה ידוע דרך אגב שרוב המכונים אם לא כולם מעבירים מכונית עם קיט...במקרה הזה החיפושית הסגולה הזאת או הונדה סטייל מהיר ועצבני.

אם אתה מתכוון לירוקה אז כשעבדתי בדינמומטר בת"א מנהל הציע לבחור 2 אופציות.

להיכנס לבדיקה להיכשל עבור כל השינויים. או: 2 לצאת מהמכון ולחפש מכון אחר שיהיה מוכן לבדוק אותו.

הוא כמובן בחר באופציה השניה

זה החוקים במדינה. תאמין לי אם היה אפשר להפוך חיפושית לבאגי בצורה חוקית הייתי עושה זאת מזמן.... (ולא רק אני)

משה.א.

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר...לדעתי אם זה יבוא מהצד שלכם...אלא שעובדים במכוני הרישוי אולי משהו היה משתנה. אתם הרי יודעים שזה סך הכל פגוש מעוצב יותר או משהו בסגנון ולא יותר מזה. אני לא מדבר על להפוך מכוניות לבאגי ולחתוך את השילדה. אני סך הכל מדבר על בודי קיטים שאין מקום אחד בעולם שאוסר אותם חוץ מאשר בארץ. לדעתי רק העובדה הזאת שסתם לדוגמא ברוסיה, ארצות הברית ואירופה זה חוקי לשים בודי קיט זה מספיק בישביל שזה יהיה חוקי פה.

אני לא מדבר פה על עצמי כי אני יודע איפה להעביר את האוטו שלי טסט כמו שהוא. פשוט חבל לי על כל אותם האנשים שמקבלים על זה הורדות ודוחו"ת כשבעצם בכל העולם זה כל כך מקובל לאבזר את הרכב שלך. (ההונדה הירוקה דרך אגב נמצאת אצל מישהו מחיפה עכשיו....אז עובדה שאם רוצים אוטו כזה אפשר להסתדר איתו גם בארץ מבחינת החוק....אם אתה רוצה באגי חיפושית בוחן משטרתי לא צריך למנוע ממך את החלום כי טסט תמיד יהיה איפה להעביר אותה).

דרך אגב אני זוכר איזה חיפושית עם קדימה של רולס רוייס אם אני לא טועה. אני מאמין שלהחזיר אותה למקור זה חתיכת עבודה במקרה של הורדה מהכביש כזאת...

מעניין אותי אם יום אחד אכן המצב פה ישתנה לדעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר...לדעתי אם זה יבוא מהצד שלכם...אלא שעובדים במכוני הרישוי אולי משהו היה משתנה. ההבדל זה בין להכשיל את הבנאדם ולהמשיך לעבוד או להעביר אותו ולהסתכן בשלילת התעודה מה יותר חשוב הפרנסה או בנאדם שאתה רואה פעם ב...

אתם הרי יודעים שזה סך הכל פגוש מעוצב יותר או משהו בסגנון ולא יותר מזה. לא בדיוק. הפגושים היום הם פגושים סופגי אנרגיה שמתוכננים לספוג מעוצמת המכה בתאונה. אני לא מדבר על להפוך מכוניות לבאגי ולחתוך את השילדה. אני סך הכל מדבר על בודי קיטים שאין מקום אחד בעולם שאוסר אותם חוץ מאשר בארץ. לדעתי רק העובדה הזאת שסתם לדוגמא ברוסיה, ארצות הברית ואירופה זה חוקי לשים בודי קיט זה מספיק בישביל שזה יהיה חוקי פה.

אני לא מדבר פה על עצמי כי אני יודע איפה להעביר את האוטו שלי טסט כמו שהוא. פשוט חבל לי על כל אותם האנשים שמקבלים על זה הורדות ודוחו"ת כשבעצם בכל העולם זה כל כך מקובל לאבזר את הרכב שלך.

דרך אגב אני זוכר איזה חיפושית עם קדימה של רולס רוייס אם אני לא טועה. אני מאמין שלהחזיר אותה למקור זה חתיכת עבודה במקרה של הורדה מהכביש כזאת...

מעניין אותי אם יום אחד אכן המצב פה ישתנה לדעתך?

אני מקוה שכן. יחסוך הרבה כאב ראש...

משה.א.

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש צודק בעיניין העבודה ואני גם לא ציפיתי שתסכנו את העבודה והפרנסה בישבילו. אני אבל כן מצפה לקצת הבנה מהבוחנים המשטרתיים. אני גם יודע שיש כבר בוחנים שלא מורידים רכבים על קיטים כי זה דבר די מקובל היום ואני מקווה שהמגמה הזאת רק תמשך.

היה מעניין לשמוע בנושא הזה ממישהו כמוך שעובד במכון רישוי ולשמוע את הצד שלך בנושא.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש צודק בעיניין העבודה ואני גם לא ציפיתי שתסכנו את העבודה והפרנסה בישבילו. אני אבל כן מצפה לקצת הבנה מהבוחנים המשטרתיים. אני גם יודע שיש כבר בוחנים שלא מורידים רכבים על קיטים כי זה דבר די מקובל היום ואני מקווה שהמגמה הזאת רק תמשך.

היה מעניין לשמוע בנושא הזה ממישהו כמוך שעובד במכון רישוי ולשמוע את הצד שלך בנושא.:-)

חוק הספורט המוטורי הינו שינוי משמעותי עבור התרבות המוטורית הישראלית שנהנתה עד היום בעיקר מחוקים מקלים לרכבי אספנות, אני מאמין ומקוה שזה ישתפר מיום ליום.

משה.א.

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לינסוע עם גוף פיבר (באגי) עם רישיונות של חיפושית פתוחה .צריך שיהיה רשום ברישיון רכב שתי דלתות פתוח או בהערות רכב גג נפתח מקורי
מה?! אתה יכול לצלם כזה רישיון שכתוב בו במפורש את מה שרשמת????

אנא, איש יקר, אל תיכתוב דברים שאתה לא ממש, אבל ממש בטוח בהם...

מה שאתה מיתכוון הוא באגי. פעם מישרד הרישוי היה יותר גמיש/היה פחות פיקוח על שחיתויות והרשו לעשות "קומבינות" כאילו וגם נתנו להן אישור נסיעה על הכביש...

כיום, ככל הניראה זה לא יקרה שוב...

שוב, כל שינוי במיבנה הרכב נחשב "שינוי מיבנה"... אם העבירו אותך טסט או עברת בדיקה מיזדמנת זה ביגלל טוב ליבם של הבוחנים

עד שלא תעבור חקיקה שתתיר שינוי מיבנה כזה (ע"י קיטים מאושרים שמיוצריםם ומישתמשים בהם בחו"ל ) ואישור מסויים שיצורף לבדיקה שתערך אין סיכוי שניראה את זה כאן בצורה חוקית...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...