Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מונדאו 2002/3 או פיג'ו 307 2002/3...

Robin hood
שימו לב! השרשור הזה בן 6638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריכת דלק,בעיות כלשהן,התנהגות,סחירות....

אשמח לקבל מאנשים שיש להם או היה להם ניסיון עם הרכבים הנ"ל...או ששמעו מקרובים...

המונדאו נפח מנוע 2000 סמ"ק

פיג'ו 307 1600/2000 סמ"ק

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא חוכמה להשוות מונדיאו 2000 ו-307 1600 הם לא באותה רמה (המונדיאו רמה אחת מעל).

תגדיר צרכים ותקציב ונוכל לעזור לך למצוא את המכונית האידיאלית בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הן באותו מחיר, בלי לחשוב פעמיים אני הייתי הולך על מונדאו, יותר מהירה, מהנה לנהיגה, מרווחת ונוחה.

קשה למצוא אחת מיד פרטית.

XENON, הבנאדם מתלבט בין שני הרכבים הללו, משמע הוא לא רוצה רכבים אחרים אלה אחד מהשניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרכים:

מכונית שתתאים למשפחה - לא חשוב מנהלים, קומפקטית או משפחתית, מהנה לנהיגה (לא קופסאת פח יפנית ) בתקציב שלי זה מה שנראה לי מתאים, חשבתי גם על גולף - אבל עלויות אחזקה גבוהות והספקים צנועים "הורידו" אותי מזה.

בקיצור מה שמתאים לי זה שני אלו...

מאחר ואני קצת חושש מעלויות אחזקה + דלק גבוהות אני קצת נרתע מהמונדאו למרות שללא ספק אני מעדיף אותה כי בתור אחד שנהג בעבר על 106 GTI אני יודע שה- 307 זו לא אותה פיז'ו ...

אז לאור נתונים אלו אשמח לקבל חוות דעת לגבי עלויות אחזקה + צריכת דלק של המונדאו ובנוסף האם זה נכון שלפיז'ו 307 יש בעיות אמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרכים:

מכונית שתתאים למשפחה - לא חשוב מנהלים, קומפקטית או משפחתית, מהנה לנהיגה (לא קופסאת פח יפנית )

מונדיאו תענה על הדרישות האלה ללא מאמץ. היא גם תהיה מרווחת (משפחה אמרת) בהפרש ניכר מה-307 ומהנה פי כמה וכמה לנהיגה.

מאחר ואני קצת חושש מעלויות אחזקה + דלק גבוהות אני קצת נרתע מהמונדאו למרות שללא ספק אני מעדיף אותה כי בתור אחד שנהג בעבר על 106 GTI אני יודע שה- 307 זו לא אותה פיז'ו ...

הפרשי העלויות לא יהיו משמעותיים מדיי ביחס להבדלים העצומים והתמורה שנותן כל רכב.

הייתי לוקח הימור ואומר שאחזקה של 307 יכולה גם לצאת יקרה מעט מהפורד (טיפולים+חלפים נטו)

אז לאור נתונים אלו אשמח לקבל חוות דעת לגבי עלויות אחזקה + צריכת דלק של המונדאו ובנוסף האם זה נכון שלפיז'ו 307 יש בעיות אמינות?

המונדיאו תצרוך כ-1 ל-10 ליטר משולב בנסיעה ממוצעת.

צריכה של 1 ל-12 רק בתנאים אידאלים לחלוטין.

שכן שלי סובל מבעיות חשמל טורדניות ב-307XSI.

לעומת זאת אני מכיר בעל פיזו' שמאוד מרוצה מהרכב ללא בעיות כלשהם.

אצל המונדיאו לעומת זאת מעולם לא שמעתי תלונות (המון שבחים דווקא כן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-מחזיר את הדיון לכיוון המשפחתיות הגדולות-

הצעה: פג'ו 406 2.0 ל' מהמודלים האחרונים !

אוטו מרווח ומהנה, נוח, הגה במשקל הנכון, שילדה מצויינת, בנוי בצורה מוצקה, מראה יפה וסולידי, איכות הרכבה טובה מאוד, מאובזר (בקרת אקלים, חישמולים וכד') ונעים.

אם זה הכיוון שלך (אירופאית מהנה) - לא תצטער !

איציק

406.jpg

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-מחזיר את הדיון לכיוון המשפחתיות הגדולות-

הצעה: פג'ו 406 2.0 ל' מהמודלים האחרונים !

אוטו מרווח ומהנה, נוח, הגה במשקל הנכון, שילדה מצויינת, בנוי בצורה מוצקה, מראה יפה וסולידי, איכות הרכבה טובה מאוד, מאובזר (בקרת אקלים, חישמולים וכד') ונעים.

אם זה הכיוון שלך (אירופאית מהנה) - לא תצטער !

איציק

מאיזה שנה ה-406 2.0 קבלה גיר AL4?

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מול ה- 406 אישית הייתי מעדיף את המונדאו.

לי יצא לנהוג מונדאו כ - 1600 ק"מ רצופים ע"פ קרוב לשבועים ופיגו 406 2.0 ליטר לכ- 600 ק"מ.

לפיגו לטעמי נסיעה נוחה יותר, מהמונדאו אפשר להוציא גם FUN.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...