Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם באמת צריכת הדלק בגטס 1.4 גבוהה כל כך?

galbo
שימו לב! השרשור הזה בן 6631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים.

קראתי רבות על נושא צריכת הדלק הקיצונית והגבוהה של הגטס 1.4 אוטומאט.

יש לי אפשרות לקנות רכב זה מודל 2005 במחיר מעולה!!

האם באמת מומלץ שלא להתקרב לרכב זה בגלל אותה צריכת דלק גבוהה או במידה והמחיר ונתונים אטרקטיביים אז לא כדאי לשלול אותו?

מודה לכולכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם באמת מומלץ שלא להתקרב לרכב זה בגלל אותה צריכת דלק גבוהה

צריכת הדלק הגבוהה היא רק אחת מהסיבות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הגרסה הידנית אבל אוטומט שותה דלק

חוץ מזה האוטו אמין , ואיכות הגימור - "יונדאי" :mm_nah:

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהסיבה שרובן נמכרות במחירי רצפה, היא שהן באות עם איבזור בטיחותי מ-ב-י-ש.

בחלקן הגדול אין ABS, ויש רק כריות אוויר אחת. פשוט בושה.

אגב, הן נסחרות סביב ה-60K למודל 05 אוט'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לספור את היונדאי גטס עם גיר רגיל שנמכרו בארף על אצבעות שתי ידיים. למיטב זכרוני המספר המדויק הוא 9.

מנוע ה 1.35 של הגטס אכן מתנהג כשיכור וצורך דלק במידה מופרזת. לפני כחודש התחילו למכור את הגטס מתוחת הפנים עם מנוע 1.4 חדש לחלוטין, מסדרת מנועים חדשה של יונדאי. הוא אמור להיות במרכז המפה בתחום תצרוכת הדלק.

גטס בגרסת GLF הנפוצה כל כך בחברות ליסינג והשכרה, אכן סובלת מאבזור נחות בפריטי בטיחות דוגמת כריות אוויר ו ABS.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שכשנסעתי בפעם היחידה בחיי על גטס, וממש במקרה יש לציין, זה היה על אחת מ9 בארץ???

אני לא חושב... נראה לי שיש יותר מ9 ידניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לספור את היונדאי גטס עם גיר רגיל שנמכרו בארף על אצבעות שתי ידיים. למיטב זכרוני המספר המדויק הוא 9.

מנוע ה 1.35 של הגטס אכן מתנהג כשיכור וצורך דלק במידה מופרזת. לפני כחודש התחילו למכור את הגטס מתוחת הפנים עם מנוע 1.4 חדש לחלוטין, מסדרת מנועים חדשה של יונדאי. הוא אמור להיות במרכז המפה בתחום תצרוכת הדלק.

גטס בגרסת GLF הנפוצה כל כך בחברות ליסינג והשכרה, אכן סובלת מאבזור נחות בפריטי בטיחות דוגמת כריות אוויר ו ABS.

על מה אתה מדבר?

9 מכוניות?גם אם היתכוונת ל 1.6 יש הרבה יותר מ 9.הגטס הידנית משמשת כמכונית השכרה מקבוצה B הבסיסית ביותר.

צריכת הדלק של הגטס האוטומטית גבוהה מהממוצע,אבל לא נוראית כמו שחושבים.

טיבעם של שמועות ואגדות לתפוס מרחק גדול מהמציאות.

יצא יל לנסוע בדגם החדש,והשיפור עצום,הן בביצועים,ולפי דברי בעל המכונית,היא אפילו חסכונית.

אגב,המחיר הזול יחסית הוא תולדה של אחוזי הנחה גבוהים שמקבלים ציי הרכב(עד 25%).

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות הגימור בגטס היא על הכיפק.

נסעתי שבועיים באחת שכורה 1350 סמ"ק אוטומטית בפקקים + מזגן. צריכת הדלק הייתה 1:8.5 , לדעתי זה גרוע לסופרמיני בפרופיל הנסיעה הזה, המונדיאו 2000 סמ"ק שלי היתה עושה צריכה זהה בתנאים אלו.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה יותר מ9 ידניות...

יצא לי לצערי לקבל אחת כרכב חלופי לפני כשנתיים. היו לפחות עוד 10 רק במגרש של sixt בהרצליה...

בכל מקרה - בנסיעה בין עירונית במהירות של כ110 קמ"ש (באותה תקופה נסעתי בדיוק 100 ק"מ ביום הלוך חזור לעבודה בנסיעה בין עירונית) הרכב שתה כמו **** שיכור ממוצע של 1-9.

בנוסף - הרכב חלש בצורה מתסכלת - נגמרו לי השניות בשעון מלנסות למדוד כמה זמן לוקח לו להגיע מ0 ל100...

אני הייתי מחפש סופרמיני אחרת משנתון נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמיים יצא לי לבצע נסיעה ארוכה במהירות 120 בערך, עם הגרסה האוטומטית, ולתדלק מיד אחר-כך. התוצאה היתה 1-9 במקרה הטוב, לעומת 1-12 שעושה הסי5 שלי בתנאים דומים.

העובדה שהרכב נקנה על-ידי ציי-רכב רבים מראה שטפשים יש בכמויות. את מה שחסכו בקנייה הפסידו בהוצאות הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגטס שאני נוסע בה 2005

1.4 אוטומטית , צריכת הדלק היא כזאת

חוץ לעיר 1-11

בתוך העיר 1-9/10

משולב אחרי בדיקה פעם אחת יצא לי ממוצע של 10.3 ק"מ לליטר

אגב אני לא ממליץ על הרכב הזה, איכות גרועה אחיזה גרועה, המושבים לפי דעתי לא נוחים והכי חשוב לפחות לי שהוא חלששששששש .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...