Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו לא מניע כשמאוד (מאוד!) קר. מה עושים?

D.A.E
שימו לב! השרשור הזה בן 6662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום.

ברשותי פיאסטה 1.3 שנת 96, צורה חדשה (להלן - הנסיכה :smile: ).

בגדול, האוטו במצב מצויין ואין שום בעיות מיוחדות (טפו טפו טפו).

אבל... אני מתגורר במקום קריר-משהו ובעקבות גל הקור שתקף אותי (כן, אותי אישית) הגיעו הטמפרטורות לסביבות מינוס 25-30 מעלות.אתמול האוטו סרב להניע בבוקר. עזרה קלה עם כבלים פתרה את הבעיה. יש לציין שבטמפרטורות נורמליות (מינוס 10 זה בגדר נורמלי) אין שום בעיה בהתנעה, לא בבוקר ולא בכלל.

במצב של קור קיצוני התחושה היא של שמנים "צמיגיים" מכיוון ידית ההילוכים וההגה.

שאלתי היא: האם ניתן לעשות משהו בנידון? הכוונה היא פעולה טרום-התנעתית לחימום המנוע.

נ.ב. בניחושים גם אני מצויין, אבל אולי למישהו יש נסיון אישי...

בתודה, דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איפה שיש מינוס שלושים מעלות, כולם נתקלים באותה בעיה, מה בדרך כלל עושים? זה מעניין גם אותי, בארץ אתה בטוח לא נמצא, ובארץ לא מנוסים בזה כמו איפה שאתה נמצא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין מקום בארץ שהטמפ' מגיעה בו ל- (30-) מ"צ.

גם אם אתה גר בחרמון הטמפ' שם היא בערך מינוס 8-10 מ"צ בשיא.

אתה מוכן להבהיר את העניין? אתה גר בישראל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים?

אני אתן כמה פתרונות יצירתיים שראיתי:

1. לוקחים את המצבר הביתה (שהנוזל שבתוכו לא יקפא???)

2. שופכים מים רותחים על המכסה מנוע (שוב פעם, אין לי מושג כמה זה אפקטיבי)

3. דוחפים - גם טוב בתור ספורט.

אני גר בליטא ולא בחרמון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה לך הגיוני להוציא את המצבר ולקחת אותו הביתה? כי לי זה ממש לא נראה. תנור זה לא כל כך פרקטי (איך בדיוק אני אביא אותו לאוטו?). לגבי השמן אני מסופק. הרי ב-99% מהזמן אין שום בעיה בהתנעה. מדובר על כמה ימים קיצוניים במיוחד. אתה לא חושב שאני אחליף שמן בשביל שבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה לך הגיוני להוציא את המצבר ולקחת אותו הביתה? כי לי זה ממש לא נראה. תנור זה לא כל כך פרקטי (איך בדיוק אני אביא אותו לאוטו?). לגבי השמן אני מסופק. הרי ב-99% מהזמן אין שום בעיה בהתנעה. מדובר על כמה ימים קיצוניים במיוחד. אתה לא חושב שאני אחליף שמן בשביל שבוע?

אז אם אתה לא מקבל שום דבר שאומרים לך, למה אתה שואל?

שא ברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך את השמן הזה גם במדינה חמה אז בטח שבליטא אתה זקוק לו יותר!( מספר התחלתי 0 אחרי זה לשיקולך )

תסדוק לגבי מצבר שמסוגל לעבוד בכאלה טמפרטורות, אני בטוח שיש אבל הוא יהיה יקר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה, אני יודע שיש לי כרגע W10/40 לגבי ה-0 אין לי מושג. בכל מקרה המוסכניקים פה מודעים לרמות הקור האלה וכנראה שמים שמנים מתאימים. הבעיה שציינתי אינני שלי בלבד. יש הרבה מאוד רכבים תקועים בימים האלה.

יכול להיות שיש פתרון חיצוני (בלי להכניס משהו למערכת) לבעיה? או שבהכרח צריך להחליף שמן או תוסף או אנאערף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ קרובי משפחתי בנורבגיה ופינלנד.....מטמפרטורה מסויימת ומטה הרכבים מחוברים למתקן חימום בצמידות לבית כמובן משחמם את מיכל הדלק וקרטר השמן......

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך להתרעם כל כך על ההצעה לקחת את המצבר הבייתה.

ההורים שלי גרים בערך באיזור שלך, וכשיש פחות מ 15- מעלות צלסיוס הם פשוט לוקחים אותו הבייתה (וגם מחברים אותו למטען ביתי שלא יתרוקן בבית - אבל זה כבר לא קשור לכאן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...