Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני לא יודע לכתוב כותרת והרמקולים האחוריים מרעישים רק כשהקדמיים עובדים במקביל

Sp4zm
שימו לב! השרשור הזה בן 6670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאשר אני שומע מוזיקה באוטו כלל לא שומעים מוזיקה מה6X9 האחורים רק זיוףף וחירחור גסס

כאשר אני משנה במערכת שישמעו רק מהזוג האחרוים ללא הקידמים אני שומע את המוזיקה מצוין מהרמקולים האחורים מה יכולה להיות הבעיה?

תודה על העזרה

אלוהים נותן אגוזים לאלה שאין להם שיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקולים קדמיים/חיווט לרמקול קדמי מקצרים לך .

תבדוק אולי אחד החוטים נוגע בפח הרכב, או החיבורים של הרמקול בדלת .

זאת האפשרות היחידה?

תודה על העזרה :) כול פעם אתה מפויע בזמן

ואיך זה הגיוני שהמקולים הקדמים מקצרים אבל שומעים מהם מצויין?

אני שומע את החרחור רק מהאחורים הקדמים פועלים טוב

אלוהים נותן אגוזים לאלה שאין להם שיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש זוג קדמי שעובד טוב , אבל רק לבד, ואז מזיזים את הFADER לאחור ,

ואז שמים לב שהרמקול האחורי מעוות ומוציא רעש,

כנראה שאחד הרמקולים או החוטים מקצרים , וגורמים לצליל המעוות בכל הרכב.

אם אתה מסיט רק קדימה וזה עובד טוב, מה שעשית , זה בעצם הנמכת את האחוריים למינימום,

המגבר של המכשיר לא יושפע מהקצר, כי במצב מונמך הוא לא אמור להוציא הספק לאותם 2 ערוצים עם

תקלה.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שכל 4 הרמקולים מחוברים ישירות ל ל - HU ללא הגברה חיצונית נכון? אם זה המצב ואם גם הבנתי נכון שהבעיה קיימת רק כאשר הרמקולים הקידמיים והאחוריים עובדים ביחד נכון? וכאשר כל זוג רמקולים עובד לבד אז אין בעיה נכון? אם כן אז אולי יש נפילת מתח מאיזו שהיא סיבה ל - HU או אולי חיבור המינוס הכללי של ה - HU לא כל כך טוב, צריך לוודא שה - HU לא מקבל מינוס רק דרך האנטנה וצריך גם ליבדוק אם החיבור של המינוס של ה - HU לגוף הרכב הוא חיבור טוב אולי לשפשף עוד פעם את הגוף של הרכב בנקודת החיבור של המינוס.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...