Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה עם פרטים שגויים הגיע בדואר רשום - כיצד לפעול?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 6662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לפני כשלושה חודשים קבלתי דו"ח חניה ברחובות על סך מאה שקלים (על חניה בכחול לבן, מכיון שלא היה לי תו של האיזור כי אני תל אביבי במקור).

הפקח טעה בדגם הרכב, במקום מאזדה הוא רשם יונדאי. כל שאר הפרטים היו נכונים כמו מספר הרכב, צבע וכו'. אגב, הדו"ח לא היה כתוב אלא מודפס במכשיר האלקטרוני.

חודש לאחר מכן שאלתי שאלה כאן בפורום כיצד לנהוג והרוב הגיבו וטענו שסביר להניח שלא אקבל את הדו"ח בדואר רשום לאחר שלושה חודשים מכיון שדוחות אלו נוטים להתבטל ע"י העירייה.

לצערי הרב, לפני שלושה ימים קבלתי דואר רשום תמוה מבת-ים. (מה הקשר עכשיו בת-ים?!, אני לא מכיר אפחד מבת-ים!). הלכתי לדואר והפלא ופלא - הדו"ח שכולם חשבו שיחלוף עם הרוח - חוזר אליי ובגדול! הדו"ח מעיריית רחובות הגיע בכלל מבת-ים. בקיצור, איני יודע מה לעשות, האם לנסח מכתב לעיריית רחובות ולציין להם שבכלל לא הייתי במקום ואיני יודע מה רוצים מחיי? לבקש מהם צילום של הרכב? כיצד לפעול?

אודה לכם מאוד אם תוכלו לעזור ולמצוא לי פתרון ומזור לבעיה, תודה ושבת שלום - ליאור.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה חברת הגבייה של עיריית רחובות נמצאת בבת ים.

לגופו של עניין, ביטול על פי סוג רכב שגוי איננו נפוץ, שכן הפקחים אינם אמורים להכיר כל דגם ודגם. הרישום של סוג הרכב נועד לעזור, אבל אתה לא יכול לבטל את הדו"ח על פיו למעט במקרים נדירים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשלח מכתב לעיריית רחובות בטענה שאין ברשותך רכב מסוג יונדאי, ושככל הנראה המספר שנרשם הינו טעות של הפקח.

תקווה שיבוטל..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אני מנסח מכתב לעיריית רחובות, אילו פרטים לציין שמה? שלא הייתי במקום? שיש לי בכלל אוטו מדגם מאזדה שרשום על שמי? מה בדיוק לכתוב להם?!

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בדגם אומרת שכנראה הפקח טעה ברישום אחת הספרות של מספר הרכב.בקשה לביטול הדוח(או טענת טעות בבית משפט) צריכה להביא לביטול הדוח מחמת הספק.יש לצרף לפניה לעירייה צילום של רישיון הרכב,ולציין גם מספר רכב ומספר הדוח,מועדו שם הפונה ומספר תעודת זהות.

קיה פיקנטו 2015,סיאט לאון 2002 ,פיג'ו 206 2002 (אופל אסטרה 1995 ,פיאט אונו 1985 ,פורד אסקורט 1974 )

אדם כילה יומו, איגרת נכתבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קרה מקרה דומה עם עיריית חיפה, קיבלתי דו"ח על רכב שקניתי יום אחד לפני כן (אני מאיזור השרון),

שלחתי רשיון, ומכתב מלווה על: טענתי שלעולם לא הייתי עם רכב זה בחיפה ושבכלל ביום הדו"ח עדין לא היה ברשותי ביטוח (זוכרים קניתי יום לפני כן). דרך אגב מה שמוזר בדוחות של חיפה שאין מיקום לסוג המכונית, אין יצרן, דגם, צבע!!, אולי בכדי שלא יבטלו על טעויות סופר של הפקחים. בכל מקרה קיבלתי ביטול דו"ח לאחר כחודשיים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...