Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בטח אתם כבר מקירים אבל ממש נהנתי לקרוא את זה (סיפורה של סיטרואן)

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 6642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גולש הרבה בפורום הזה, קורא הרבה על שיפוצי מכוניות ונהנה מלקרוא פה...

איכשהו נכנסתי לוואלה פדיה ורציתי לקרוא על פג'ו ומשם התגלגלתי לסיטרואן ושמתי לב שאני נהנה מלקרוא וזה מעלה בי התרשמות רבה!

מקור:

http://pedia.walla.co.il/?w=/%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F

קרדיט לוואלה פדיה

הנה כמה ציטוטים שהעלו בי את ההערכה!

''

מייסד החברה אנדרה סיטרואן נולד בשנת 1878 למשפחה יהודית ממוצא הולנדי

''

''

ב-1925 רכש סיטרואן את זכויות הפרסום על מגדל אייפל. 250,000 נורות יצרו את אותיות השם סיטרואן מלמעלה עד למטה

''

אמממ זה הציטוטים ממש בקטנה, ממש נהנתי לקרוא את הסיפור ועל כך שהוא שלח משלחות לפרסום הרכבים ועל היחס לעבודים ועוד... התרשמתי מסיטרואן, עכשיו אני רואה את הנשמה שברכב (אומנם ברכבים חדשים זה ממש קשה... רכבים כמו C5 שזה הרכב גדול של טכנולוגיה חדישה)

לדעתי הרכבים החדשים איבדו כבר את הנשמה אבל זה בהחלט מעלה התרשמות לגבי הרבה דגמים ישנים יותר שעדיין ניתן לראות בכבישים.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה כמה ציטוטים שהעלו בי את ההערכה!
כל הציטוטים הנ"ל מתגמדים לעומת:

"מהירות מירבית של 230 קמ"ש, שתי מאפרות, 5 הילוכים ידניים או אופציה אוטומטית, והזרקת דלק אלקטרונית" (מפרט טכני של ה-SM)

תמיד ידעתי שסיטרואן מקדימה את זמנה...

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על הטעות בכותרת... לא קורה לי הרבה :neutral:

הציטוטים הבאתי אחרי שנכנסתי פעם שניה למאמר ואל הדברים הראשונים שנראו בטקסט (לא היה כוח לקרוא פעם שניה...)

חבל שנפרדו ממזארטי וחבל שלא ניתן (לפחות לפי דעתי) לראות את הנשמה של החברה בדגמים החדשים...

התרשמתי גם ממערכת ההידרואלית (מצטער אם אני טועה בשם)

חברה עם נשמה... זה באמת העלה בפני את הערך של רכבי סיטרואן היותר ישנים.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאמר חסרים פרטים וישנן מספר טעויות. חוץ מזה, הניסוח קצת מתלהב לטעמי ביחס למצופה ממאמר באנציקלופדיה.

זה לא גורע במאום מכך שהמכונות שסיטרואן בנתה, פה ושם בונה, ובעזרת השם עוד תבנה מצויידות ב"נשמה" - מצרך נדיר ונחשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...