Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה אני צריך עזרה קטנה באיך לשפר את המערכת וגם ללמוד לכתוב כותרת.

omri75
שימו לב! השרשור הזה בן 7626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז קודם שלום

אני חדש בפורום =P

אני רוצה לדעת מה אפשר לשפר פה:

ואני אומר לכם מראש:! עזבו את ההד יוניט בשקט! היא בסדר גמור! :p

-----------------------------------------------------------------

Prosound detonation MP3 4x45watt (אני בטוח שזה נמוך בהרבה =P אבל חוץ מדילי של 2.5 שניות בכל שיר - הוא בסדר (שלט שומעים נחמד ותוצגה יפה ועדין לא שרף כלום אצלי)

מגבר A.D.M (לא מכיר אותם זה אחי שם) 300W

רמקולים קידמים 220Watt RedSound (לא מחובר למגבר)

טויטרים JBL

רמקולים אחוריים Pioneer 300WATT

הצעות?(ועזבו את ההד יוניט בשקט! :p (ולא אני לא עובד בפירלס. פשוט גנבו לי תרדיו דיסק הקודם שלי. Pioneer DEH 1400 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך שום ציוד איכותי , הכל מתמקד בציוד סיני זול במיוחד. הדבר היחידי שעוד אפשר להגיד עליו שהוא סביר אלו הרמקולים של פיוניר.

אז מה אפשר לשפר - המון. מה התקציב ?

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PROSOUND זה ישראלי ולא גרמני, נצרתי ליתר דיוק.

זה שיש קרוסאובר במגבר לא אומר עליו כלום, טוויטרים סבירים עם רמקולים באיכות ירודה לא יתנו לך כלום. תתחיל בהחלפת הרמקולים הקדמיים אח"כ מגבר ואח"כ עם תרצה תוסיף גם סאב. אני הייתי מחליף גם HU אבל אם אתה מרוצה זה עיניינך האישי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גרמני

היבואן זה פירלס.

בדוק.

הרמקולים תוצרת ישראל

=P

בזול

=P

תשמע מה אתה ממליץ בקשר ל מגבר וסאב? אולי אני ישאיר את המגבר הנוכחי לסאב (יש לו גם כפתור כזה) ויקנה אחד לרמקולים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גרמני

היבואן זה פירלס.

בדוק.

הרמקולים תוצרת ישראל

=P

בזול

=P

תשמע מה אתה ממליץ בקשר ל מגבר וסאב? אולי אני ישאיר את המגבר הנוכחי לסאב (יש לו גם כפתור כזה) ויקנה אחד לרמקולים?

מה זה גרמני ... אירופאי למהדרין המגבר.

אפילו יודע לדבר יידיש.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשבו אני גר בנצרת והייתי במפעל של פירלס. ולא ראיתי שעושים שם את הרמקולים... מה שכן שעושים שם בוקסות....ונסוף לזה הבנתי שרוב המוצרים מיובאים כך שאולי גם הרמקולים וגם המגברים...במיוחד המגברים! אין מצב שמייצרים את המגברים בנצרת.!!!

במפעל עובדים בקושי 10 איש!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש לי מגבר ADM

ובחרתי אותו על פי האוזן ולא על פי השם...

הוא נשמע הרבה יותר טוב מכמה מגברים של חברות מוכרות מאוד...

כנראה שהוא והרמקולים פיוניר 220W פשוט תפורים זה בשביל זה

אחרת אין לי הסבר.

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...