Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה מרגיזה שיש לי עם סקרי טלפון

volvo 240
שימו לב! השרשור הזה בן 6672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

בימים האחרונים אני מקבל מבול של שיחות טלפון מחברות סקרים שונות ומשונות angry.gif- למרות שאני מסרב לענות אני מקבל מדי יום לפחות 2 שיחות.

דיברתי עם הטלפן והוא אמר לי שאם אני רוצה להסיר את עצמי מהרשימה אני צריך לפנות לכל חברה בנפרד במקרה למשל - גיאוקרטוגרפיה.

לא ממש מצאתי מס' טלפון מייל או משו כזה..

האם זה בכלל חוקי ויש מה לעשות לגבי זה? הם מממש מעצבנים pissed.gif

רעיונות ואפשרויות יתקבלו בברכה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה שיתקשרו תשיב להם בנימוס ותגיד שאינך מעוניין שיתקשרו אליך בנוגע לסקרים. תיקח את פרטי הסוקר ואת החברה. אם הם לא יפסיקו להתקשר אליך תגיד להם שאתה מגיש תלונה במשטרה על הטרדות בטל'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד: מתקשרים לבזק ומבקשים שיעשו את המספר שלך חסוי. מי שממש ירצה להשיג אותך יתקשר לפלאפון.

כבר 14 שנים שסקר אחד לא מתקשר הביתה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר לדעתי זה עולה כסף...

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שלוש שנים החלפנו מספר טלפון, ואת החדש הפכנו לחסוי.

מאז הגיע אלינו רק סקר אחד.

זה עולה כמה עשרות שקלים ושווה את הכסף לדעתי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגרום להם למחוק אותך.

אל תטרוק בפנים או משהו כזה, אל תבקש מהסוקר שימחקו אותך (כי הוא לא יעשה את זה).

פשוט תענה שטויות ברצף לכל שאלה, ותתעקש שאתה רציני ושהם יכתבו את זה.

גיל? לא מוכן להגיד, זה עין הרע. ולא מוצאת חן בעיני השאלה הזו.

מצב משפחתי? ביגמיסט.

השכלה? תואר שני בנוירוסקסולוגיה, התמחות בזיוני שכל.

הכנסה ביחס לשכר הממוצע במשק? תלוי בשער הדינר האוזבקי. לפעמים יותר, לפעמים פחות.

איך היית מגדיר את עצמך, חילוני\מסורתי\חרדי? שמילוני. אני מאמין בחתול שמיל משיח צדקנו.

באיזה חברת תעופה היית מעדיף לטוס לניו יורק? אייר אל-קעידה.

איזה מעדן חלב אתה נוהג לצרוך? השוקו המוקצף של יאשה.

כמה פעמים בשנה האחרונה נסעת ברכבת? מלא פעמים. רכבת זה דבר נורא אירוטי.

למי תצביע בבחירות? למפלגת המאוננים, אם לא תכאב לי היד באותו יום.

תעשה את זה כמה פעמים ותראה שהם מסמנים אותך כבעייתי.

וגם תיהנה קצת על הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מאוד: מתקשרים לבזק ומבקשים שיעשו את המספר שלך חסוי. מי שממש ירצה להשיג אותך יתקשר לפלאפון.

כבר 14 שנים שסקר אחד לא מתקשר הביתה.

איתמר.

אז אולי תסביר לי איך מגיעים אלי עם מספר טלפון חדש וחסוי.....? ולא רק סוקרים,גם מתרימים למינהם..:?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז סטרלט אתה טועה. אין קשר לבזק לרוב. אני יודע מה אני מדבר כי הייתה תקופה שעבדרתי כאחראי משמרת בחברת סקרים שיושבת במתחם הבורסה ברמת גן

בכל אופן את שמה לא נמסור. אני לא רוצה לספר לכם כמה העבודה מעצבנת וקשה ולבוד על ילדות (יש כאלה שיתלהבו :? ) וגם ילדים ולהשגיח וכל מה שמסביב.

רק סקרים נקודתיים (למשל שחברה מזמינה על לקוחות שלה, כדוגמת עיתון מעריב מזמין סקר אז הוא נותן רשימה של המנויים שלו, למשל סקר מי יצביע לשרון לראשות הליכוד ואז מקבלים פרטים על חברי מרכז הליכוד)

ככה יש תוכנת "דבש" ככה היא נקראת והיא מערבלת ומוציאה מספרים לפי איזורי חיוג. הסוקר יכול לומר שאין תשובה (יכול להיות מספר לא קיים). יכול להיות שאין כזה מספר ואז הסוקר יכול להוציא את הטלפון מהמחשב.

כעיקרון הרבה מתייחסים לא יפה לסוקרים ובצדק, בסה"כ הם מתקשרים בשעות הכי לא נוחות, הסקרים שלהם ברובם מאד מייגעים, הסקרים נשאלים ע"י ילדים שקשה להם לקרוא מילים ארוכות. (שאני הייתי מקבל מועמדים הייתי מקפיד על זה)

הסקר האחרון שלי שם היה סקר ממש מייגע על כרטיסי אשראי שהיה 90 שאלות נטו (לא כולל השאלות של אישפוז- כנראה אישפוז אוהב לענות על סקרים)

בכל אופן לשאלת השרשור לפחות בחברה שלנו מי שהיה תוקף ודורש בכל תוקף שלא יתקשרו אליו יותר מגיע לאחראי והאחראי בוחר במחשב שכאילו המספר שלו לא קיים וכך התוכנה לעולם לא תעלה את המספר שלו שוב. אולי היו אחראי משמרת שלא היו עושים את זה, אני אישית כן.

בכל אופן עם הזמן קמות יותר ויותר חברות סקרים ויש תחרות ולכן להוציא את עצמך מכל חברה וחברה נראה משימה לא פשוטה! לפחות בפלאפונים הם לא מטרידים.

בזמן האחרון כבר זה לא ילדים אלא תקליט שמגע אותך בדיוק באמצע.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה תקליט אז מניחים את השפופרת ונותנים לו לבזבז את דקות השיחה (12 או 5 אגורות לדקה תלוי בשעה) שלו.

אם זה סוקר אז אפשר לדרוש את מספר מאגר המידע ממנו נשלף המספר, ניהול מאגר מידע על פרטים של אנשים הינו עבירה פלילית בישראל אם הוא לא רשום כחוק אצל רשם מאגרי המידע.

יש לבקש את שם החברה המחזיקה את המאגר, ומספרו הסידורי.

בנוסף ניתן לדרוש שיסירו אותך מהרשימה וכמובן להזכיר להם שחובתם לעשות זאת, אחרת תתלונן עליהם ולא יהיה טוב.

בצד המניעה הפעולות הבאות יעזרו.

1. הכי טוב בכלל לא להחזיק קו בזק. בסלולרי אין הטרדות. יותר מדי יקר להם.

2. אם כבר מזמינים קו בזק - לבקש בהזמנה מראש שהמספר יהיה חסוי. אני לא רואה טעם בהפיכה לחסוי של קו קיים, הרי כבר יש מדריכים ישנים שפורסמו.

3. ניתן בהחלט לבקש מספר חסוי (לא מופיע ב144 ובמדריך) ולבקש במיוחד שכן יופיע בשיחה מזוהה יוצאת. (כי ברירת המחדל של קו חסוי הוא להיות לא מזוהה)

4. כשנרשמים לכל מיני דברים (מנוי לעיתון, אתר אינטרנט כלשהו וכו') לתת רק מספר סלולרי. זה בכלל הרגל מצויין לחיים כי אז כשהסלולרי כבוי (בלילה למשל כשרוצים לישון) כל הגורמים האלו לא יכולים להציק. את מספר הבזק לתת רק לאנשים קרובים שסומכים עליהם שלא יציקו בשעות לא הגיוניות (נגיד שבת ב9 בבוקר)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויל, טעות בידך , בסלולארי גם מתרידים אותך.

דוגמא: אתמול באמצע שיעור התקשרו אלי מ"כללית שרותי בריאות". וזה לא פעם ראשונה שהם התקשרו אלי למרות שכבר אמרתי להם שאני שייך למכבי.

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר להגיד "סילבר? מי זה סילבר? טעות במספר" ולקוות שיורידו את המספר מהמאגר (אם מדובר במשהו ממוקד אליך ולא סקר כללי)

ולגבי הסלולרי - סלקום עכשיו יצאו בתוכנית של שיחות נכנסות מכניסות, יכול להיות מצויין להרוויח על חשבון הנודניקים של כללית. רק חבל שהתשלום החודשי גבוה מדי (צריך לדבר הרבה שעות שיחות נכנסות כדי להגיע לרווח)

ואפשר גם להגיד להם "רק רגע", להשאיר את הקו פתוח, להחזיר את הפלאפון לכיס, ולתת להם לשלם זמן אוויר עד שיימאס להם.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

דוגמא: אתמול באמצע שיעור התקשרו אלי מ"כללית שרותי בריאות". וזה לא פעם ראשונה שהם התקשרו אלי למרות שכבר אמרתי להם שאני שייך למכבי.

אם לא הבנת - זה לא למרות, זה בגלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...