Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלק חדש מול חלק מפירוק, כדאי? או שכדאי להזהר?

yuraskor
שימו לב! השרשור הזה בן 6644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני תוהה בקשר לשאלה שוודאי מעניינת כמה מאיתנו (אם לא את כולנו).

האם כדאי לקנות חלקים מפירוקיות או שעדיף לקנות חלקים חדשים (זה באופן כללי למרות שברור לי כי לכל חלק עדיפויות משלו).

באופן ספציפי יותר רציתי לשאול האם לקנות מפלג וקרבורטור מפירוק זה דבר כדאי (כמובן שהחלקים ינוקו ויוחלפו בהן מס' חלקים שמתבלים, גומיות וכהנה).

או שיש אמת גורפת עולמית שתמיד כדאי לקנות חדש )ולא משהו ישן וקצת לתקן).

בכבוד רב

יורי קורצקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בן כמה החלק המפורק ומה הוא עבר לפני כן.

בנוסף תלוי איזה חלק - צינורות לדוגמא חייב תמיד חדש.

קרבורטור הייתי קונה מפירוק לאחר בדיקה מעמיקה של מצב הצירים מחשש לחדירת אויר ומבצע בו שיפוץ מקיף הכולל ניקוי יסודי בחומר ייעודי והחלפת הדיזות הגומיות והאטמים או נוסע לידידנו צביקה.

רק אתמול קניתי קונסולת איוורור מרכזית לקסנטיה שלי מפירוק - מלאה אבק אבל עולה 250 ש"ח במקום 1200 ש"ח.

אלעד.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה התכוונתי.

ברור שמוצרי גומי רק חדשים, לפעמים גם פלסטיקה, אבל חלקים כמו קרבורטור, אם ינוקה, וישופץ ויוחלפו בו החלקים המתכלים עדיף על חלק חדש לגמרי, מנק' מבט כלכלית בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי באיזה חלק מדובר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואכן איציק צודק!

במקרה שלך למי ששואל מדובר באאודי 80 מודל 86, שהקרבורטור הקיים ברכבו הו מתוצרת פירבורג,

אשר חסר בו את כל מכלול הצוק האוטומטי, הבעייה הים שמכלול הצוק האוטומטי חדש ניתן להשיג בקושי, ובמחיר , מרקיע שחקים,העולה על שווי קרבורטור קומפלט , כולל מכלול צוק ... מפירוק!

לכן קניית קרבורטור מפירוק, ( יכולה להיות קניית חתול בשק!)אינה מבטיחה , שמכלול הצוק תקין בה, ועלות מכלול הצוק במידה ויתברר שלא תקין, +ניקוי שיפוץ וכוון קרבורטור, עלול להיות יקר מאד ולא כדאי!

פותח השרשור גר בטבריה. ואינו מתכוון בעשור הקרוב לנסוע לנתניה משקוליו הוא!

אבל מוכן להשקיע על הרכב , ולשפץ אותו, במחיר של פי 3 משוויו!

מדוע ?... לפותח השרשור פתרונים!

את המשא ומתן איתי , בנושא הקרבורטור הוא מנהל איתי בהודועות פרטיות , כבר כחודשיים ימים,

השיחות מתנהלות כטלפון שבור, פתרונות אין, השקעות נוספות ומיותרות יש!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואכן איציק צודק!

במקרה שלך למי ששואל מדובר באאודי 80 מודל 86, שהקרבורטור הקיים ברכבו הו מתוצרת פירבורג,

אשר חסר בו את כל מכלול הצוק האוטומטי, הבעייה הים שמכלול הצוק האוטומטי חדש ניתן להשיג בקושי, ובמחיר , מרקיע שחקים,העולה על שווי קרבורטור קומפלט , כולל מכלול צוק ... מפירוק!

לכן קניית קרבורטור מפירוק, ( יכולה להיות קניית חתול בשק!)אינה מבטיחה , שמכלול הצוק

בלה בלה בלה בלה

את המשא ומתן איתי , בנושא הקרבורטור הוא מנהל איתי בהודועות פרטיות , כבר כחודשיים ימים,

השיחות מתנהלות כטלפון שבור, פתרונות אין, השקעות נוספות ומיותרות יש!

בברכה

צביקה

צביק,

לא מוסיף כבוד לבעל מקצוע המתפרנס מהתחום לבוא בתלונות כך לכותב בפורום.

הוא עושה עמך את ההתכתבות בה"פ כי אני מניח שלא רצה לעשות את זה בפורום ציבורי - כך שאני לא חושב שראוי לכתוב את זה מעל במה זו.

יבוא אליך או לא יבוא - זה ענין שלו. הוא לקוח וזכותו ללכת למי שהוא רוצה, הטפות המוסר האלה לא מוסיפות כבוד.

בברכה

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביק,

לא מוסיף כבוד לבעל מקצוע המתפרנס מהתחום לבוא בתלונות כך לכותב בפורום.

הוא עושה עמך את ההתכתבות בה"פ כי אני מניח שלא רצה לעשות את זה בפורום ציבורי - כך שאני לא חושב שראוי לכתוב את זה מעל במה זו.

יבוא אליך או לא יבוא - זה ענין שלו. הוא לקוח וזכותו ללכת למי שהוא רוצה, הטפות המוסר האלה לא מוסיפות כבוד.

בברכה

רון.

רון שלום רב!

תרשה לי לחלוק עליך. ולהבהיר לך ושכמותך, שכנראה לא הובנתי כראוי, וכנראה על ידך!

כל כוונתי היתה לטובת פותח השרשור!

את ההודעות שהחלפנו בינינו, זה לא מעניין את חברי הפורום, ולא תורם להם מאומה, לכן לא ניהלנו זאת בפומבי.

לעינין יבוא אלי או לא יבוא זה בכלל לא מעניין אותי, וזה מעולם לא הוזכר על ידי בה.פ, ורק בשרשור אחד שנערך בפומבי, הוצע לבחור לקפוץ אלי, למרות שהוא גר בטברייה , ואז הזכרתי כבדרך אגב, שהגיע אלי חבר פורום מקצרין, אך אני מבין את בעייתו להגיע מרחוק, ואינני מחייבו לעשות זאת!!

לעיניין תגובתי: סה"כ ניסיתי להבהיר לבחור ולשאר חברי הפורום שבמקרים מסויימים קניית קרבורטור מפירוק, משולה לקניית חתול בשק , ולכן איננה משתלמת כלכלית!

את השיקולים אני משאיר לו!

אינני מטיף מוסר לאף אחד, מעולם לא הטפתי, ואינני עושה זאת זאת גם עכשו!

בתקווה שהובנתי

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה האם קיים סיכוי כלשהו בעולם, שכל פעם שאני פותח שרשור בנושא הרכב שלי בכלל והקרבורטור בפרט אתה לא תספר לכל חברי הפורום את כל הבעיה שלי, לא שיש לי איזו בעיה עם זה (וחלק יגידו שכן כי עובדה "הוא עונה לצביקה"), אבל בכל זאת, הפעם שאלתי שאלה על כדאיות קניית חלקים מפירוק באופן כללי וספציפית לגבי הקרבורטור (מיותר לציין שאף אחד לא התיחס לעניין המפלג) ולכן אין טעם להסביר לכולם שיש לי קרבורטור מתוצרת כזו שחסר לו ככה ואני לא מתכוון להגיע אליך (צביקה) בעשור הקרוב.

אני תקוע בחובות (לימודיים) עד מעל הראש ואני מטפל באוטו בכל רגע פנוי שיש לי, וכל פעם שוקל כיווני התקדמות אחרים (אח שלפעמים לא מובילים לשום מקום).

יש כאלו שיגידו למה לי להתעסק עם האוטו אם אין לי זמן, וכמו שמוטי אמצר לי לא מזמן, שהרצון שלנו בלי קשר למצבנו לדאוג לרכבים שלנו הופכים אותנו (חברי הפורום) לזן מסויים של אנשים.

להבא כל מה שאני מבקש זה להתיחס לנושא השרשור הנתון ולא לצרף ידיעות (שהפעם לא רלוונטיות לנושא) שלא עונות על השאלה\נושא השרשור.

תודה לכל מי שענה (ואוליי גם יענה).

בכבוד רב

קורצקי יורי

נ.ב. צביקה אני לא אומד דברים אלה בטעם של כעס, אלא בהרגשה של "לא היה צורך", ולך אני מודה מאד על כל העזרה והזמן שאתה משקיע בלנסות ללמד אותי דבר או שניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...