Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ב.מ.וו סדרה 7 שנת 1995-2001 ,רכישה טובה?!

שאדי
שימו לב! השרשור הזה בן 6642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,:-)

רציתי ברשותכם חוות דעת מקצועית לגבי ב.מ.וו סדרה 7 ,דגם שנת 1995-2001 , לא חשוב נפח המנוע, (730/735/740) .

האם רכישת אוטו שמור ומטופל כזה עשויה להיות רכישה מוצלחת:?:

אני מודע לאחזקה של הרכב, אבל מה בקשר למחיר -ביטוח וטסט:?:

מישהו מודע לצריכת הדלק של 730:?:

האם יש לאוטו במודל נמוך (95/96/97..) בעיות :?:

תודה...

שאדי:-o

חולה על VOLVO וחולם על בימר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכישה מצוינת בהנחה ואתה מודע לעלויות האחזקה. סדרה 7 של ב.מ.וו "נחשבת" פחות ממרצדס S, למשל, וכך מחירי המחירון שלה נמוכים באופן מגוחך. אפשר למצוא אקזמלפרים מאובזרים לעייפה בהרבה פחות מ-100000 ש"ח מהמודלים הללו (לפחות 95-96) ועל האיכות והנוחות אני כנראה לא צריך לספר לך.

ביטוח וטסט - יקרים ביותר, אבל אם אינך מפחד מעלויות האחזקה הנלוות (טיפולים, דלק וכולי), גם זה לא צריך להדאיג אותך.

לא יכול לעזור לך בנושא צריכת הדלק והתקלות הנפוצות, מוטב שתעשה חיפוש באינטרנט באתרים מהעולם, אולי תמצא תשובות...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כהמשך לדברי רוני העלויות מאוד גבוהות וזו הבעיה בקניית רכב כזה, אם אין לך בעיה אז האוטו מעולה .

רק דבר אחד שכדאי להתרחק ממנו , הגיר בסדרה 7 בשנת 95 הוא אותו גיר מהשנתונים הראשונים יותר -הדגם היוצא של עד 94 - שידוע כבעייתי ולא אמין .

אם אתה הולך עם רכב כזה אז תוריד את ה 95 מהרשימה וקח לך 96 ומעלה שבהם יש גיר חדש שלא שמעתי או קראתי על אמינות לקוייה בו , כמו כן זכור לי שהיתה מתיחת פנים קלה בשנת 99 אם אני לא טועה כדאי לבדוק מה יותר מתאים לכם .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, דווקא על הגיר של הדור שלפני לא שמעתי שום דבר רע. מה שהתקלקל בו (בדגם ה-730) זה דווקא המנוע, ולרוב האקזמלפרים הוא הוחלף במסגרת האחריות (!) כך קרה ב-730 של אבא של חבר שלי, מודל 93.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, דווקא על הגיר של הדור שלפני לא שמעתי שום דבר רע. מה שהתקלקל בו (בדגם ה-730) זה דווקא המנוע, ולרוב האקזמלפרים הוא הוחלף במסגרת האחריות (!) כך קרה ב-730 של אבא של חבר שלי, מודל 93.

רוני

אני מכיר את זה אישית מהרכב שלנו ז"ל עם הבעיות הנ"ל וכשהתלבטנו אם לקנות אחת חדשה יותר אחריה בדקתי עמוקות את כל מה שקשור לרכב והבעיה העיקרית של הדגם היוצא בשנת 94 היה הגיר שעדיין נמצא במודל 95 - הבדיקה נעשתה ביסודיות בפורומי רכב ובאתרים לבדיקת רכבים בחו"ל .

אצלנו שופץ הגיר פעמיים והוחלף פעם אחת - אני מכיר עוד שניים שהיתה להם אותה בעיה עם הגיר הזה . (אצלנו היתה 735 אבל דומני שזה אותו גיר )

אחרי בדיקה קצרה ביותר :

1996 BMW 7-Series Reliability Rating

Category Rating Comments

Engine Infrequent problems reported, all with low repair costs.

Transmission & Driveline Infrequent problems reported, all with low repair costs.

Steering & Suspension Infrequent problems reported, all with low repair costs.

Brakes Infrequent problems reported, all with low repair costs.

Heating & Air Conditioning Infrequent problems reported, all with low repair costs.

Starting & Charging Infrequent problems reported, all with low repair costs.

Accessories Infrequent problems reported, all with low repair costs.

לעומת 95 :

1995 BMW 7-Series Reliability Rating

Category Rating Comments

Engine Occasional problems on this vehicle are failures of the Engine Block and the Valve Cover Gaskets.The cost to repair the Engine Block is estimated at $2,200.00 for parts and $1,430.00 for labor.The cost to repair the Valve Cover Gaskets is estimated at $40.00 for parts and $149.50 for labor.Note: The Engine Block replacement is covered by BMW under a 100,000 mile extended warranty.All prices are estimates based on $65 per flat rate hour and do not include diagnostic time or any applicable sales tax.

Transmission & Driveline An occasional problem on this vehicle is failure of the Transmission Control Module (TCM) EPROM.The cost to repair the TCM EPROM is estimated at $20.00 for parts and $26.00 for labor.All prices are estimates based on $65 per flat rate hour and do not include diagnostic time or any applicable sales tax.

Steering & Suspension Infrequent problems reported, all with low repair costs.

Brakes Infrequent problems reported, all with low repair costs.

Heating & Air Conditioning Infrequent problems reported, all with low repair costs.

Starting & Charging Infrequent problems reported, all with low repair costs.

Accessories Infrequent problems reported, all with low repair costs.

טוב כנראה שגם למנוע היו בעיות ולא ממש נזכרתי בזה :)

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הציטוט שלך הבעיה בגיר היא לא משמעותית. הבעיה במנוע היא בדיוק זו שדיברתי עליה - ל-730 של אבא של חבר שלי הוחלף המנוע באחריות וידוע לו על עוד מכוניות מאותו הדגם להן הוחלף המנוע ללא תשלום.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הציטוט שלך הבעיה בגיר היא לא משמעותית. הבעיה במנוע היא בדיוק זו שדיברתי עליה - ל-730 של אבא של חבר שלי הוחלף המנוע באחריות וידוע לו על עוד מכוניות מאותו הדגם להן הוחלף המנוע ללא תשלום.

רוני

אם זה במסגרת האחריות אז בסדר,

את הציטוט הזה הבאתי מ- MSN שזה הכי פשוט וכל לחיפוש ברגע זה, אבל אם תבדוק באתרים אחרים יתברר לך שדווקא כן היתה בגיר , חוץ מזה אם לקנות רכב כזה אז למה ללכת על הגיר הישן ?? :)

בכל אופן הבעיה במנוע גם היתה ב 1995 וגם היו בעיות בגיר, אז להתחיל לחפש משנת 1996 ומעלה כי כנראה ב 1995 זה היה דגם חדש בתחפושת :D

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל אתה יכול למצוא שנת 95 730 בסביבות 80000 המוכרים בד"כ גם גמישים מכיוון שיש לאוטו פוטנציאל רכישה מוגבל.

אני מקווה בשבילך שתצליח למצוא 95/96 יד נמוכה מכיוון שיש לא מעט יד 4/5 , אילו מכוניות שעוברות ידיים!!

מבחינת אוטו, תענוג אמיתי,בודי גדול וכבד וקווים נקיים!!

הלוואי והיה לי אומץ לקנות:wink:

בהצלחה.אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאדי - קודם כל הייתי מחפש את הרכבים משנת 1998-1999, שמחירם עדיין נמוך יחסית אבל הם לאחר מתיחת הפנים ומצויידים יותר. הדגם שאני מכיר (735) לוקה בצריכת דלק שערורייתית ממש, ואל תשכח שהביטוח ישחט אותך - בימרים ידועים כ"אהובי" חברות הביטוח... הייתי הולך על 728 שאמנם עם 2800 סמ"ק ו-193 כ"ס למיטב זכרוני לא מרגישה כמו טיל, אבל מצד שני הוא מספק בהחלט, עלויות התדלוק שפויות יותר וממילא כל סדרה 7 לא מתוכננת להיות רכב מירוץ קליל.

מותר לשאול למה דווקא סדרה 7? אני בטוח שמרצדס E קלאס תתן תמורה לא פחות טובה, שלא לדבר על סדרה 5 או אאודי A6 שגם זולה בהרבה, ויש להן מקדם רושם באותה הרמה , בצירוף עלויות אחזקה זולות יותר ושמירת ערך עדיפה.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...