Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת מהירות חדשה בכביש 4 ומצלמות רמזור - די לפתוח ת'רד חדש באותו נושא כל יומיים

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 6663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי לתומי היום בבוקר.. כרגיל .. כמו בכל בוקר כמעט .. מכיון צומת אשדוד לקחתי ימינה לכביש 4.. בערך כק"מ או 2 (אולי יותר, לא זוכר) , בכל אופן המצלמה הראשונה, שאני רגיל לדעת שאינה עובדת..

פתאום הוחלפה במצלמה חדשה לגמרי (ממש לבנה !) ועובדת גם עובדת ! (לפחות כך נראה)

לא יכלתי לעצור בצד או משהו, אבל אני דיי בטוח במה שראיתי, אשמח אם מישהו יכול לאמת את זה בוודאות למרות שאני ב 99% בטוח במה שראיתי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המצלמות בכביש 4 לא הוחלפו.

הרי ניתן היה לזהות את המצלמות המזויפות על ידי זה שהקופסא היתה מחוברת עמוד באמצעות מוט דק יותר, בניגוד למצלמות האמיתיות שהקופסא יושבת ישירות על העמוד. מה שקורה זה שעטפו בפיסות מתכת דקות את העמוד הדק וצבעו, וכעת יותר קשה לזהות את המזויפות... מעבר לכך, דבר לא השתנה, הכל כרגיל. :biglaugh:

ונשאלת השאלה, האם במשטרה חושבים שאנחנו מטומטמים?

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי לתומי היום בבוקר כרגיל .. לקחתי ימינה לכביש 4.. בערך כק"מ או 2, בכל אופן המצלמה הראשונה הוחלפה במצלמה חדשה לגמרי (ממש לבנה !) ועובדת גם עובדת ! (לפחות כך נראה)

לא יכלתי לעצור בצד, אבל אני בטוח במה שראיתי, אשמח אם מישהו יכול לאמת את זה בוודאות למרות שאני בטוח במה שראיתי !

המצלמות בכביש 4 לא הוחלפו.

מה שקורה זה שעטפו בפיסות מתכת דקות את העמוד הדק וצבעו, וכעת יותר קשה לזהות את המזויפות... מעבר לכך, דבר לא השתנה, הכל כרגיל. :biglaugh:

ונשאלת השאלה, האם במשטרה חושבים שאנחנו מטומטמים?

:lol:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא משה, אבל אנחנו במשטרת התנועה הארצית מעבירים את המצלמות ממתקן למתקן מדי פעם, גם בכביש 4.

ותתפלא משה, אבל שיטת "הקופסא מחוברת למוט דק יותר" לא כל כך עובדת. גם עליהן לפעמים אנו מתקינים מצלמות.

ותתפלא משה, אבל אין קשר לצבע העמוד.

אז משה, במשטרה לא חושבים שאתה מטומטם.

אה, ועוד דבר... כל מי שחשב שמצלמה שאין לה פתחי אוורור בדופן האחורית היא מצלמת דמה... טועה.

סעו בזהירות.

אפי, מתנדב במשטרת התנועה הארצית.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה החלפה רצינית ביום חמישי, גם אני ראיתי את הרכב שלהם עם 2 טכנאים לייד מצלמה שהייתה עד לאותו זמן דמה.

אפי לפחות תרשום לנו איפה המצלמות שאתם משנים.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפי, מבלי לפקפק בדבריך, אני הולך עם השיטות ה"מסורתיות" לזיהוי מצלמות ומעולם לא צולמתי למרות שהיו כמה פעמים שבהחלט הייתי ילד רע ואם המצלמה הייתה אמיתית היא הייתה מצלמת אותי ועוד איך...

אני מאמין שעברתי על רוב רובן של מצלמות המהירות בארץ, וה"מסורת" מעולם לא נשברה.

מזל או שכל ?

האם באמת אין שום דרך לזהות מצלמה אמיתית מול מזוייפת ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזל ולא שכל.

אינך יכול לדעת אם מצלמה היא אמיתית או לא עפ"י צבעה / צורתה / פתחי האוורור / אופן החיבור שלה לעמוד או כל אמצעי חיצוני אחר.

מכיוון שלמשטרת התנועה אין אפשרות להצטייד במצלמות מהירות כמספר התושבות הפזורות לצידי הכבישים בארץ, מדי פעם מתבצעת העברה של המצלמות ממקום למקום.

לכן אין אפשרות לדעת מהי מצלמה "אמיתית" או "דמה".

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא משה, אבל אנחנו במשטרת התנועה הארצית מעבירים את המצלמות ממתקן למתקן מדי פעם, גם בכביש 4.

ותתפלא משה, אבל שיטת "הקופסא מחוברת למוט דק יותר" לא כל כך עובדת. גם עליהן לפעמים אנו מתקינים מצלמות.

ותתפלא משה, אבל אין קשר לצבע העמוד.

אז משה, במשטרה לא חושבים שאתה מטומטם.

אה, ועוד דבר... כל מי שחשב שמצלמה שאין לה פתחי אוורור בדופן האחורית היא מצלמת דמה... טועה.

סעו בזהירות.

אפי, מתנדב במשטרת התנועה הארצית.

אמממ... לא מדוייק.

למתנ"א יש כ-20 עד 25 מצלמות נייחות בפריסה ארצית (כ-10 בכביש 4 , בין אשקלון בדרום עד רגבה בצפון. 2 בדרך בגין בי-ם , כ-6 בכביש 40 , בין צומת קסטינה לבית קמה (וטיפה דרומה) , ו-2 בכביש 85 (עכו כרמיאל , ליד סאיקלון).

המצלמות מוזזות (בערך פעם בשנה) בין כ-30 עד 35 מיקומים בסה"כ. מי שצריך ,לומד אותם בע"פ.

אמנם לפני כשנה הוזמנו מכסי דמה עם תריסי אוורור , כדי להקשות על הזיהוי - אבל יש עוד הבדלים:

מצלמה אמיתית , מאחור - שימו לב לעמוד הישר לכל אורכו , שני החלקים המרכיבים את הבסיס , והמנעול המקורי על הקופסה (מלבד מנעול הרתק השחור):

Real%20-%20behind.jpg

לעומת החיקוי - העמוד אינו ממשיך עד למעלה , יש עליו קופסה שנראית כמו הלבשת קומבינה , הבסיס הינו חלק אחד , והמכסה הוא חלק (כנ"ל גם הרתק. אין בו מנעול):

Fake_behind.jpg

עוד מבט , יותר מקרוב - אל הקופסה המזוייפת :

Fake%20-%20behind%20box.jpg

ואיך שהעסק נראה אם מביטים מלפנים (לא מומלץ לעשות זאת במהירות שעולה על 120. עולה ביוקר):

מצלמה אמיתית - שימו לב לעדשת הפלאש

real_front.jpg

ודחלילובה (עמוד דמה):

Fake-front.jpg

כמו שניתן לראות - ריק.

בפועל יש מספר גדול יותר של עמודים אמיתיים (בהם ניתן - לפחות בתיאורייה) להציב מצלמה , ועמודים אלה זהים לחלוטין - בין אם יש בהם או אין מצלמה (רק כשמסתכלים מלפנים ניתן לראות אם יש עדשת פלאש או לא) , אבל המיקומים שבשימוש הם כ-30 בכל הארץ.

כל אותן קופסאות מצחיקות כמו בתמונות שמעל , המסתכלות אל השמיים או אל השדות שליד בד"כ -

אין , ולא יהיו בהן מצלמות לעולם . עניין של התאמה ותשתית.

לפיכך , מי שזה חשוב לו - ילמד מהר מאוד את מיקומי המצלמות האמיתיות , וייזהר לידן. עכשיו יש רק להימנע מתפיסה ע"י לייזר.

שמר

מתנדב ביח' תנועה ,

אבל חושב שהגיע הזמן שמשטרת ישראל תפסיק לשחק עם הנהגים בקקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*** עריכה - נמחק הציטוט של ההודעה של שמר עם התמונות. מי שרוצה לקרוא כל הודעה פעמיים יצליח גם בלי הציטוטים שלך ***

nice work

u and we cant forget about that the " force" will leave the poor drivers alone and will deal with the real problems

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התראת הרדארים של רשת אוראנג' עובדת מנסיוני לא רע. יש להם מידע די מדוייק על מיקום מצלמות האמת. כבר זיהיתי גם כמה פעמים מארבי לייזר על בסיס ההתראה שלהם.

מעניין מתי יכניסו ארצה את ההתראות לפי GPS שנהוגות באירופה. אתה מחזיק באותו מכשיר קטן שמטעינים בלילה באינטרנט ומקבל התראות מדוייקות בהתבסס על כוון ומהירות הנסיעה. אם גילית מכמונת עליה לא קיבלת התראה, אתה לוחץ על כפתור והמיקום נרשם. בהטענה הבאה שלך המידע עובר לחברה הנהלת את הקובץ. אם היית הראשון לגלות- אתה זוכה ב 50 יורו.

המכשיר גם מתריע על התקרבות לאזור שמרובות בו התאונות וזה בהחלט מידע שטוב לדעת. כמו כן ניתן לקבל מידע על התקרבות לבתי ספר, לקבל בקרה עצמית על המהירות המותרת בכביש לעומת מהירות הנסיעה בפועל ועוד.

הנה המבחר באנגליה-

http://www.autoexpress.co.uk/product_test/44439/gps_locators.html

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפי יקירי...

מתי המשטרה תפסיק להתעסק בדרים הקטנים, כמו למשל נסיעה ב- 120 במקום 90, ותתחיל לטפל בדברים הדחופים כמו ילדים שמתפרעים בכבישים, עוקפים בקוו לבן, לא ממש מצייתים לתמרורים ובתכלס הם אלה שמסכנים חיי אדם!!

אבל, כנראה שמה שמעניין את המשטרה זה להרוויח כמה שיותר כסף בדך הכי קלה שיש ומה יותר קל מאשר לציב מצלמות מהירות בכבישים יחסית טובים כשהמכוניות משתכללות ונעשות מהירות יותר?

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודרך קבלת הרישיון ותרבות הנהיגה הולכים ביחס הפוך לטכנולוגיה המודרנית![/

QUOTE]

ואת זה בטח שלא נפטור בעזרת מצלמות :roll:

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...