Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים זה טוב? אז למה היצרן לא ממליץ?

שימו לב! השרשור הזה בן 7626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה.

כולם מדברים על שיפורים וכמה שזה טוב למנוע... בלה בלה בלה ובתכלס כלום!אם זה כל כך טוב למנוע, לנשימה שלו וכל מיני שטויות למינהם, אז למה לא מייצרים את הראלי נגיד עם פילטר פתוח ועם אגזוז פתוח??? אם אתם תתחילו להגיד לי עכשיו כי זה יהיה יותר יקר... בלה בלה בלה...

אז נגיד שיציאו ערכת שיפורים לראלי ( אגזוז + פילטור ) בתוספת תשלום. ( כמו ערכת ביצועים לאימפרזה )

למה אף יצרן לא ממליץ שיפורים? ואתם כאן ממליצים בחום. ( גם במקס טיונינג מאוד מאוד ממליצים על הכל )

הרי כולנו יודעים שהשיפורים יכולים וברוב המקרים פוגעים בנו. פילטר פוגע בחישן חמצן, הדוד הפתוח למומנט, אז למה לשפר בכלל?????

אני לא מתלוננן ולא צועק, רק רוצה לדעת למה אנחנו משקעים בזה כסף ובתכלס "הורסים" את הרכב. :?

תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה.

כולם מדברים על שיפורים וכמה שזה טוב למנוע... בלה בלה בלה ובתכלס כלום!אם זה כל כך טוב למנוע, לנשימה שלו וכל מיני שטויות למינהם, אז למה לא מייצרים את הראלי נגיד עם פילטר פתוח ועם אגזוז פתוח??? אם אתם תתחילו להגיד לי עכשיו כי זה יהיה יותר יקר... בלה בלה בלה...

אז נגיד שיציאו ערכת שיפורים לראלי ( אגזוז + פילטור ) בתוספת תשלום. ( כמו ערכת ביצועים לאימפרזה )

למה אף יצרן לא ממליץ שיפורים? ואתם כאן ממליצים בחום. ( גם במקס טיונינג מאוד מאוד ממליצים על הכל )

הרי כולנו יודעים שהשיפורים יכולים וברוב המקרים פוגעים בנו. פילטר פוגע בחישן חמצן, הדוד הפתוח למומנט, אז למה לשפר בכלל?????

אני לא מתלוננן ולא צועק, רק רוצה לדעת למה אנחנו משקעים בזה כסף ובתכלס "הורסים" את הרכב. :?

תודה לכל העונים.

היצרן צריך לספק פשרה כלשהי בין ביצועים למחיר (ולאמינות...). הוא גם צריך לעמוד בתקנים מחמירים מאוד. הוא לא יכול לשים "שיפורים" מזהמים ומרעישים במכוניות שלו. הראלי באופן ספציפי יועדה להיות זולה וביצועיסטית, יחסית. עם הרבה אפשרויות שיפור. (למרות שצריך להחליף חצי אוטו :wink: ).

ומן הסתם המשפרים והחנויות למיניהן ימליצו על שיפורים... הם מתקיימים מזה...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש נכון.

שיפור שנעשה בדרך לא נכונה יכול להרוס.

והרבה מאוד מהשיפורים עלולים לגרום לשחיקה מוגברת של מכלולי המנוע.

חוצמזה לשפר רכב זה "קצת" יותר מ"זה טוב לנשימה אז יאללה נשפר".

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף למה שרוני אמר..."היצרן צריך לספק פשרה כלשהי בין ביצועים למחיר "

"הוא גם צריך לעמוד בתקנים מחמירים מאוד"

שזה נכון...

דבר ראשון :

לאנשים לפעמים יש נסיעות ארוכות(שעה-שעתיים) ואם נסעתה פעם באוטו עם דוד פתוח אתה תבין...

מהמבט של הנוסעים של מבינים בשיפורים וכו' הם טוענים שזה כמו לסוע בטרקטור או משהו כזה הרעש מחריד :mm_cry: הם פשוט מקללים את הרגע שעלו איתי!!!

אבל אני לעומת זאת חוללללה על צליל הבס המהדהד באזניי כשאני נוסע ברכב שלי!!! :screwy:

דבר שני:

לא כל האנשים מעוניינים לשפר את הרכב מכיוון שרוצים לשמור עליו מבחינת הטווח הרחוק...

מבחינת אמינות הרכב(בלאי של המנוע)... וגם מבחינת מכירתו(דוגמא כשאתה בא למכור את

הרכב ואנשים יודעים שהמנוע משופר זה ממש מרתיע אותם) :shock: ...

הם טוענים שכל דבר שאתה מוסיף למנוע גורם לתקלה כלשהי בעתיד...

דבר שלישי:

אנחנו משפרים את הרכבים מכיוון שזה ממש אבל ממש מהנה להוסיף כל מיני שטויות לרכב ולהסתובב במוסכים למיניהים כי זה חלק מחיינו...

לראות מי הוסיף דוד פתוח?... ומי הוסיף קיטים למיניהים?...

זה עסק מטורף אבל כיייייף חיים!!!

מקווה שתבין את הראש שלי(שלנו) :wink: ...

אלעד ה1 :screwy:

נינג'ה לבנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו משפרים את הרכבים מכיוון שזה ממש אבל ממש מהנה להוסיף כל מיני שטויות לרכב ולהסתובב במוסכים למיניהים כי זה חלק מחיינו...

לראות מי הוסיף דוד פתוח?... ומי הוסיף קיטים למיניהים?...

זה עסק מטורף אבל כיייייף חיים!!!

מקווה שתבין את הראש שלי(שלנו) :wink: ...

אלעד ה1 :screwy:

אני מבין טוב מאוד את הראש :) גם לי יש דוד פתוח :lol:

אבל להוסיף שטויות לרכב וקיטים, זה יכול להיות גם שטיחונים, ידיות, וקיטים חצאיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה.

תודה לכל העונים.

תקרא טוב טוב:

כי אנחנו משוגעים!!!!

תומראלי כתב פה לפני זמן מה שהוא עשה סיבוב על ראלי סטנדרטית ונדהם

מחוסר הכח, ההתנהגות הרופסת וכו..

אין מה לעשות, שיפורים גורמים לרכב להיות פחות אמין אבל זה כיף לא נורמלי..

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון שיצרנים לא משפרים בעצמם.

במקרים רבים, דגמים ספורטיביים מבוססים על דגם משפחתי סולידי, אך עם שיפורים.

קח לדוגמא פיז'ו 106 (דוגמא נפוצה פה בפורום, משום מה...). ה106 KID וה-106 GTI מבוססות על אותה פלטפורמה - רק שאחת מהן שופרה על ידי היצרן.

מה משפרים היצרנים? בשלדה הם מוסיפים מוטות פיתול עבים יותר, מקשיחים את המתלים, מחליפים חישוקים וצמיגים לעבים וקלים יותר וכו'. במנוע ובמערכות ההיקפיות שלו הם מעלים יחס דחיסה, משנים סעפות משנים תזמון שסתומים וכו'.

את כל זה יכול גם חובב רכב לעשות לבד - אבל זה יעלה לו הרבה יותר.

ובגלל זה - לפעמים לא שווה להשקיע בשיפורים לרכב ספורטיבי לפני שבודקים אם הפריט המקורי הוא "משופר" בעצמו. לדוגמא - יש מכוניות שבאות עם סעפות פליטה די יעילות, אז החלפה לסעפת aftermarket יקרה לא תוסיף משמעותית לביצועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפורים זה רע.זה מקצר משמעותית את חיי המנוע ופוגע בכיול המעולה שמגיע מן המפעל.

תמיד תזכור שהיצרן יודע הכי טוב-אחרת לא היו עובדים אצלו מהנדסים ומנהלים ומנקות ומזכירות ומכונות קפה כאלה שאפשר להשיג בהן גם ארטיקים אם ממש לוחצים על הבחור שמביא את המכונות ומוציא מהן את הכסף.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונות קפה כאלה שאפשר להשיג בהן גם ארטיקים אם ממש לוחצים על הבחור שמביא את המכונות ומוציא מהן את הכסף.

זה דווקא נשמע שיפור לא רע.

איך הרכבת את זה בראלי? אפשר תמונות? אפשר לטעום?

יש אפשרות להרכיב בראלי מאפיית בורקס?

זה מפריע לאחריות היצרן?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...