Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ילדים, נמאסתם (עריכה - נמחקו סימני קריאה. קרא את כללי הפורום)

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 6643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כותב את ההודעה הזאת מתוך תסכול שנצבר כבר זמן רב, אני יודע שהיא לבטח תעורר הדים רבים, אבל החלטתי שהגיע הזמן להגיד את זה בקול, עזבו בקול, הגיע הזמן לצעוק את זה:

ילדים, נמאסתם !!!!

הפורום הזה התחיל כבית חם לחובבי מוטוריקה אמיתיים, כאלה שרצו לבנות משהו שירכז אנשים שאוהבים מה שקשור לתעשיית הרכב, מכוניות חדשות, מכוניות ספורטביות, מאמרים מקצועיים, ובעיקר תרבות נהיגה, כי השאיפה של הפורום היתה ליצור איזושהי תרבות מסויימת ולהציג את הצד הטוב והיפה של מוטוריקה בארץ ובעולם.

ההתחלה היתה מאוד יפה והיה ממש כיף להכנס לפורום ולהתעדכן בהכל, והיה כיף לפגוש באנשים עם ידע ומקצועיות, וללמוד דברים חדשים, כל יום מחדש.

בזמן האחרון הפורום כאן נהייה בית גידול לכל מיני ילדים שההקשר היחידי בינם לבין מוטוריקה זו השאלה שלהם "אחים שלי, מת עליכם, פורום בן בן זונה, איך אני עושה חרקה???", ילדים מהסוג שבמספר הראשון בחיוג המהיר בפלאפון שלהם במקום "בית" מופיעים שמות כמו אסף שמיר וכו'.

השלב הבא זה ההטפה, כאשר כל חברי הפורום, שבאמת חובבים מוטוריקה ונהיגה נכונה, כאלה שיש להם גם איזשהו וותק נהיגה, מתחילים לכתוב הודעות בסגנון "ילד, קודם תלמד לנהוג, אחרי זה תעשה חרקות".

השלב הבא אחרי השאלה ההטפה שלהם זה בדרך כלל וידוי, בסגנון של "חבל שלא שמעתי לכם, ככה לאבא שלי היה עדיין רכב, וברחוב אחוזה 35 ברעננה עדיין היה עמוד חשמל".

השלב הבא זה הטפה חוזרת ב-2 סגנונות:

1.לא נורא, העיקר יצאת שלם, תלמד את הלקח להבא וקח קורס נהיגה.

2.מגיע לך ! מקווה שבפעם הבאה רק זק"א יוכלו לגרד אותך עם שפכטל מהעמוד!

זה זן אחד של מטומטמים (סליחה, ילדים...).

אבל הזן הזה עבר מוטציה, וחזר לנו עם מוח עוד יותר מוגבל ......רוצים דוגמא ?

"אחשלי גבר, מה אתה בלחץ ???? כולה נסעת 85 קמ"ש בתוך העיר, אז מה??? אני נתפסתי החודש כבר פעמיים על מהירויות גבוהות הרבה יותר מ-85 קמ"ש (פחחח,כאילו 85 קמ"ש בתוך העיר זו מהירות מופרזת), 2000 שקל לעו"ד ויצאתי כמו ענק !!! למרות שסיימתי מלווה רק לפני יומיים !!!!"

להגיד את זה בצורה ברורה?

נשבר הזין מזה שהפורום הזה הפך במקום להיות פורום מוטוריקה לפורום ייעוץ לנהג חדש שגם ככה לא שם זין על מה שאתם אומרים, או על השוטר שעוצר אותו, או על העמוד שעוצר אותו.

הדוגמאות שכתבתי פשוט חוזרות על עצמן בקביעות, ואני לא מדבר כבר על זה שילדים בני 15 שנסעו באוטו אחד כל החיים שלהם הולכים ומייעצים ברכישת רכבים.

פעם היתה מוטוריקה בפורום הזה, היום הוא רק מחליף את העמוד בדפי זהב שמפרסם עורכי דין לענייני תעבורה.

מה הפתרון ?

תתחילו (מנהלים) לנפות מהפורום כל מיני טפילים שלא צריכים להיות פה !

פעם היו לילדים "ברזלים" לשבת עליהם, היום הם נכנסים ל-CF ושופכים את כל הדברים המטומטמים שעולים להם לראש, וזה כבר נמאס, יש גבול !

אני מצטער על תוקפנות ההודעה והחריפות שלה, אבל זה תסכול מתמשך שהיה צריך לצאת במוקדם או מאוחר, אין כאן משהו אישי, בטח לא כלפי מנהלי הפורום, להפך, הכל נאמר מהלב ומדאגה, יש רצון לחזור למה שהיה פעם, כי פעם היה טוב !

נ.ב

נכון, לא כל הילדים ככה, אני מדבר על אלה שכן, ויש כאן יותר מדי כאלה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עידן, תאמין לי שהמנהלים חשים את הכאב שבו אתה מדבר על הפורום על בסיס יומי ועושים כמיטב יכולתם לנתב את רוח הפורום למסלול הרצוי גם אם זה גורר תגובות שליליות מהרבה משתמשים שלא מבינים איך נושבת הרוח..

השאלה הכי כנה שאני יכול לשאול אותך היא מה אתה היית עושה אם היית מנהל?

הצעות ריאליסטיות יישקלו לחיוב.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאני יכול להגיד זה שזו תופעה מוכרת בכל פורום בעולם. ברגע שהפורום מתחיל להצליח, משמע המון אנשים שומעים עליו רק דברים טובים, המון בררות יגיעו ויתחילו להרוס. גם לי זה קרה פעם, ואני עזבתי 2 אתרים בגלל זה (עזבתי לגמרי, ניהול וכו').

כל מה שיש לעשות נגד זה זה רק לאכוף את החוקים בצורה קשה עד כמה שאפשר, לא לתת לשום ילד אפשרות אפילו לפתוח דיון מפגר.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, אם היית רואה את כמות ההודעות של חוליגנים וחסרי תרבות דיון שנמחקות בפורום על בסיס יומי היית מופתע.

אנחנו מנסים לשמור על הרמה, ומשתדלים לנפות עשבים שוטים. כל הצעת ייעול תתקבל בברכה.

המוטו שלי - לחתוך בבשר החי.

עוד דוגמא מהדקות האחרונות. (הבהרה - לא דוגמא לחוליגן חס וחלילה, אלא להודעה שלדעתי אין לה מקום פה).

תוספת קטנה - את הכותרת ערכתי לך. :wink:

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעת יעול ממה שלי יש:

לעשות פורום סגור, בתשלום, כלומר "פורום חברי מועדון", כזה כמו שיש לPSI, כמו שיש למקס-טונינג, ואולי לעוד פורומים, אני אישית חבר רק בPSI, ורואים, שזה עולם אחר פורום סגור, תהיו בטוחים שאותם הילדים שכ"כ מטרידים אתכם, לא ישלמו דמי חבר, ביננו, הם רק מחפשים עוד 20 ש"ח בשביל דלק ללחוץ לכיון העמוד הבא.

זה מבחינתי.

אור (שנמצא במעקב, בגלל ריב מפגר עם אורן :( ).

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר מדי מה לעשות ואין דרך להילחם בזה.

כשהייתי בכיתה ח' והיה לי אינטרנט של 33600 קראו לי חנון.

היום לכל ערס מצוי יש אינטרנט ומסנג'ר ו"איציק" וזה מה שעושים משעמום.

בתור מנהל לא הייתי נותן לת'רדים עם כותרת של "נתפסתי על 205 קמ"ש מה עושים" בכלל להיפתח. מקומם לא בפורום הזה.

כל ת'רד שמופיעה בו המילה "אחי" - למחוק את תוכן ההודעה. אף אחד כאן הוא לא אח של אף אחד ולי אישית זה מביא קריזה כשמישהוא אומר לי "אחי".

להעיף לקיבינימט את החחחחחחחחחחחחח!!!!!! זה דוחה. בשביל חחחחחחחחחח יש :-P .

בסה"כ אין יותר מדי מה לעשות. אינטרנט יש לכולם וברוך השם אנו חיים בישראל אחת עם אלפי דעות.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ ומוטו טוב..

הבעיה, שאתם בתור מנהלים לא נמצאים פה 24/7 (וזה לא שאפשר לבוא אליכם בטענות)

כל אחד יכול ליצור יוזר חדש ולהמשיך את הבלגן שהוא עשה אחרי שלמשל ניפית אותו..

יש כמה יוזרים שבזמן האחרון פשוט גורמים לי להפסיק לקרוא ת'רדים, ואני מניח שיש לכם איזשהו מושג מי הם..

אבל, דבריו של עידן פשוט מוציאים את כל מה שחשבתי אבל לא אמרתי, ואני בטוח שיש פה עוד אנשים שחושבים ככה..

בכל אופן, בתקווה שאכן תמצאו פתרון קסם..

"Everybody loves house music, its a spirtual thing, a body thing, a soul thing"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, חלילה אין לי תלונות, אני יודע שהמנהלים עושים כמיטב יכולתם ושיש להם עוד עיסוקים מעבר לפורום, אבל אולי צריך להיות קצת יותר נוקשים :

1.זיהיתם ילדון שרואים שהוא עקבי בהודעות מטופשות (מבחינתי 2 הודעות ברצף עם הרבה טמטום= עקביות)- תעיפו אותו לקיבינימט מהפורום !

2. אל תנעלו שרשורים מטופשים (מטופש= "נסעתי על 180 קמ"ש, אני נהג חדש, מה עכשיו?"), תמחקו אותם מהמסד נתונים

שורה תחתונה, כמו שרז ידידי אמר, לנהוג ביד קשה.

אני יודע שזה לא פשוט, כי אתם מעט מנהלים שמוקפים בהרבה ילדים שפשוט מקלקלים !

בכוונה הדגשתי את זה שפעם היה טוב, כי פעם היינו יותר קטנים(=הכוונה למספר משתמשים) והיה סינון גבוה יותר, ואפשר לחזור לזה גם היום, ע"י ניפוי של כל מיני חוכמולוגים, ולא חסר פה כאלה שניתן בקלות לחסום משימוש בפורום ולמנוע התחברות שלהם בעתיד (חסימת IP).

מוטי, יש דרכים לעשות את זה, הכל שאלה של רצון.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות לעשות חסימת IP, הוא משתנה כל התחברות מחדש שלך לאינטרנט.

תתפלא, אפשרי, בוצע (לפחות ב-PSI בוצע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נפלו שם על מישהו מחובר לכבלים בלי חייגן. בכל מקרה, לרוב, אייפי משתנה כל התחברות שלך לאינטרנט (אלא אם כן דרשת מהספק אייפי קבוע ועוד כל מיני קומבינות משונות).

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיפי של האינטרנט משתנה כל פעם מחדש האיפי של המחשב הוא אחד ברגע שאתה חוסם אותו

אותו בנאדם לא יכול להכנס...ככה שזה אפשרי!!!

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהדגשת כפתור כללי הפורום, או מיקומו במקום שימשוך את העין, יכולים להועיל לעניין הזה.

לחלופין, משתמשים שיש להם פחות מ-X הודעות, יקבלו תזכורת בנושא כללי הפורום כאשר הם לוחצים על כפתור "פרסם נושא חדש".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, אני מבין מה אתה אומר אבל אתה מתעלם מכמה נקודות חשובות -

מטרת הפורום היא יצירת קהילה מוטורית איכותית.

טיבעו של עולם הוא שככל שקהילה זו או אחרת מתרחבת כך שמירת המכנה המשותף הופכת קשה יותר וכן כמות הידע הקולקטיבי שנצבר בקהילה לאו דווקא מגיע לכל אחד ואחד מחבריה, בטח שלא לחדשים שמצטרפים.

אין ברירה, כשמקבלים חברים חדשים יש תקופה שהם מדברים שטויות ופותחים שרשורי זבל עד שהם מתחברים עם רוח הקהילה, ואם הם לא מתחברים אנחנו מראים להם את הדלת, ולפעמים הם פותחים יוזר חדש וחושבים שאנחנו לא יודעים שזה הם - ותאמין לי המנהלים כאן הם קרימינולוגים מומחים שמזהים עקבות של משתמשים כפולים יותר מהר ממה שאתה מאיית את היוזר החדש שלהם, אבל אנחנו מוכנים לתת להם צ'אנס שני כדי לראות שהם לומדים והופכים לחלק מן הקהילה, כי בסופו של דבר האג'נדה שלנו היא לא שמירה על מועדון חברים סגור ומצומצם אלא כמו שכבר תיארתי -

בניה של קהילה מוטורית איכותית.

המנהלים עושים מאמצים גדולים לשמור על איכות הפורום, באמת שיש מה לעשות ובל נשכח שכמות החברים בפורום גדלה בשיעור אדיר במהלך השנה האחרונה - הפורום הכפיל את עצמו!

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי מסכים איתך שהמטרה של הפורום היא להיות פורום פתוח לכל וליצור קהילה מוטורית איכותית, אבל...

משתמש ש-3 הודעות רצופות שלו עוסקות ב:

1.איך עושים צלחת?

2.שיואו איזה כיף, נסעתי 150 קמ"ש !!!

3.חרקות- זה הורס את האוטו?

משתמש כזה לא חובב מוטוריקה, במקרה הטוב זה חובב רעש צמיגים, במקרה הפחות טוב הוא מתחיל לאסוף מודעות "קונה רכבים מתאונות" שמודבקות בכל צומת מיועדת.

במקרה ה"עוד יותר פחות טוב" הוא לוקח איתו את רז, אותי וזוג קשישים בני 70.

אני בעד להיות פורום מוטורי שדוגל בלתקן אנשים שלא יודעים, אני נגד לנסות לתקן אנשים שלא רוצים לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...