Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לגבי שינויים קוסמטיים מאחד שעובר לעולם הרכב הממונע

oneday
שימו לב! השרשור הזה בן 6640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב שלום לכולם ערב טוב מהיום גם אני חבר בפורום!

אני בן 17 בא מעולם הדו-גלגלי{עד כמה שהחוק מאפשר בגיל הזה}.

ראשית אציין שחיפשתי בפורום לגבי שאלותי וקיבלתי מושג מסויים שאתם{אולי רק חלקכם}

קצת נגד שיפורים חיצוניים{body kit} אז מי ששאלותי יפריעו לו אני מתנצל מראש ואין טעם להתחיל להתווכח וכו'.

אני רגיל ששיפורים לאופנוע עושים בחצר מאחורה עם 3 מברגים וספריי,עכשיו אני מבין שאני נכנס לעולם אחר.

בכוונתי לרכוש סיאט איביזה ,לא משופרת חיצונית {אם אמצא משופרת אז כאן בעצם חסכתי לעצמי עבודה}

אך בכל אופן אני רוצה לשנות כמה דברים בעצמי.

אז הבנתי שחצאיות וטמבונים הינם בסדר מבחינת החוק,כמו כן בקליות שקופות,הבנתי שהעסק הוא בערך 3000 ש"ח{משיטוט בפורום} בממוצע כמובן.

מה קורה עם ג'אנטים?צביעה?אולי איזה סט מדבקות יחודי?יש לכם אי אילו הצעות?או לפחות מושג לגבי המחיר?

כן לגבי אגזוז רועש במקצת{באופנוע זה נקרא לחץ פה זה פתוח או משו לא?}

כמובן שיש דברים גם בתוך האוטו אך כעת אני מדבר רק על השיפורים החיצונים שהזכרתי.

כל מידע וכל תגובה תתקבל בברכה.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום :-)!

כרוכש פוטנציאלי של רכב משומש הייתי ממליץ לך לעבור קודם כל על שרשורים בנושא "יישור קו".

יישור קו משמעותו הבאת הרכב למצב תקין לגמרי, מה שבעיקר כמובן כולל ריענון של מגוון הנוזלים של הרכב, בדיקה ועידכון מקיף של כל מערכות הרכב הקשורות בבטיחות ההפעלה, דהיינו מערכת הבילום, תפקוד המיתלים (בולמי זעזועים, קפיצים, תותבים וכו'), תקינות הצמיגים והחלפה במידה והם יבשים וכן הלאה...

אני בטוח שתמצא שיש על רכב משומש יותר עבודה ממה שיש לך כסף לבצע בתור התחלה אם אתה בעל תקציב ממוצע כמו רוב חברי הפורום.

יש המון מידע בפורום בנושא יישור הקו ואני סמוך ובטוח שתוך שימוש באופציית החיפוש של האתר תמצא את כל מבוקשך.

לאחר שסיימת את יישור הקו המדובר והרכב תקין ושמיש לחלוטין אתה כמובן יכול להתחיל להשקיע בשיפורים ושיפצורים למיניהם כאוות נפשך.

פחחות וצבע נכנסים אצלי בראש הרשימה לרכב שכבר ראה ימים יפים יותר במידה ויש מקום לשיפור.. נעים להסתכל על רכב שנראה כמו חדש :-).

לגבי חצאיות, מדבקות ונוצות קרב מסוג זה, כל אחד וטעמו הוא, אני מעדיף מראה סולידי ונקי יותר אבל מעריך עבודה יפה מתי שאני רואה אחת.

הרבה פעמים אפשר לראות רכב שעשו עליו אולי הרבה דברים כמו צביעה מיוחדת עם פגושים שונים וכו' אבל איכות ההרכבה והגימור נמוכים (כי איכות גבוהה עולה יותר) וזה פשוט נראה רע :?.

מוטי

נ.ב: מכיוון שאתה חדש אני מניח שלא יצא לך עדיין להתאקלם לגמרי ברוח הפורום... נהוג לתת כותרת עניינית שמשקפת את תוכן השרשור, אני כבר אערוך את זו שנתת לשרשור זה אבל להבא אבקשך לתת כותרת לעניין ושוב, ברוך הבא לפורום :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך חבר.

אני מתכוון לקחת את האוטו לבדיקה מקיפה בדינמומטר,בדיקה לפניה קניה,זה לא מספיק?

בכל אופן אני אקרא על מה שהמלצת לי,תודה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דינמומטר מאוד לא מומלץ.

ולא זה לא מספיק, אני גם הייתי מתייעץ עם חבר שמבין בזה\ עובד מוסך.

קניית רכב ראשון זה הדבר הכי כיף בעולם, אבל לגלות אחרי שוע שקנית גרוטעה ממש לא.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחיי!

אין אפשרות לאחים להגיב בפורום זה, את ההתיעצויות הבטחוניות ,נהוג לעשות בבית המשפחה הלוחמת!

ואין גברים בפורום זה, יש אנשים מן השורה, ובינהם מספר נשים בודדות, שלגברים רבים, יש

מה ללמוד מהם בשטח המוטורי, , ובוודאי בהתבטאות בפורום מכובד זה!

ממליץ לך בחום רב לקרוא בדחיפות את כללי הפורום, שברור מאליו , שדלגת על כלליהם!

עשה זאת מיידית משום שמוטי מתקרב עם המנעול!

ברוך בואך לפורום

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...