Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבתי כותרת מאפנה אבל זה לא מונע ממני לחפש רכב עם לוק ספורטיבי ב-30K

rockford912
שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני מחפש רכב שיהיה אמין שיהיה זול עם לוק ספורטיבי כמה שאפשר!

התקציב שלי הוא עד 30,000 ש"ח. מקווה שתכולו לעזור לי!

וביצועי מנוע גם דבר חשוב!

HU-ALPINE 9830

COMPONET- JL AUDIO XR 650

REAR- JL AUDIO TR690 TX

AMP- JL-AUDIO 300\4

SUBWOOFER- SPL 400 RMS

AMP- ROCKFORD 250.2

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים וחברות יקרים ויקרות.

מחקתי כרגע תגובה ששלחה את הבנאדם לחפש כבר טמבונים וחצאיות כי לחפש רכב עם לוק ספורטיבי זה כנראה מכניס אותו ישר לרשימה השחורה :evil:.

נשבר לי הזית לגמרי מהשליליות שרצה כאן.

לחפש רכב עם לוק ספורטיבי זה בסדר גמור, גם אם זה לא לטעמכם, אז תשמרו הערות דפוקות לגבי טעמו של הבנאדם לעצמכם.

הבא שיכתוב תגובה שלילית במקום תגובה עניינית מוצא את עצמו חסום לשבועיים, ראו הוזהרתם.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רצוי שתחפש לך איזו פיאט בראבו שנת 00' ידנית שתענה על פן הלוק הספורטיבי ובנוסף תעניק לך תמורה נאה ביחס לתקציבך. על פניו אם תמצא אחת שמורה ואתה תמשיך לטפל בה אזי אני מעריך שהיא תפגין אמינות מרצה (לפרטים על הדגם המדובר, ניתן להריץ חיפוש בפורום ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רצוי שתחפש לך איזו פיאט בראבו שנת 00' ידנית שתענה על פן הלוק הספורטיבי ובנוסף תעניק לך תמורה נאה ביחס לתקציבך. על פניו אם תמצא אחת שמורה ואתה תמשיך לטפל בה אזי אני מעריך שהיא תפגין אמינות מרצה (לפרטים על הדגם המדובר, ניתן להריץ חיפוש בפורום ).

true

the bravo with a low milage , low hands and good maintence history will show good reliability , pretty good preformance ( 1600cc with 103 hourses) and the looks is also very nice

i think mybe the best choice in this kind of budget and very high year for this sum

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

true

the bravo with a low milage , low hands and good maintence history will show good reliability , pretty good preformance ( 1600cc with 103 hourses) and the looks is also very nice

i think mybe the best choice in this kind of budget and very high year for this sum

מסכים מאוד. נסעתי על בראבו כמו שמתוארת כאן, של חבר, ופשוט התאהבתי. בהחלט רכב שנותן תמורה מלאה לכסף ולכל הדרישות לדעתי.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למוטי, אני נגד שרשורים כאלו.

רוצים אוטו עם פוזה ? עם מדבקות טורבו בצדדים ? אתם לא צריכים פורום ייעוץ בשביל זה.

אתם צריכים לשאול 3 תיכוניסטיות שלא מבינות כלום מה נראה להם SPORT.

זה פורום רכב, ולא פורום אופנה. אז אל תגיבו להודעות בסגנון "מחפש רכב עם פוזה", שהן שקולות בעיני למישהו ששואל מה הסלולרי האופנתי ביותר כיום, ואיזה ג'ינס הוא IN.

אז כדי שאני לא אריב עם מוטי, וכדי שהשרשורים האלו לא יהפכו למצעד של בדיחות וקטילות - מי שיש לו לתרום, או שמצוי בדיעה הרווחת אצל שלושת התיכוניססטיות - שיענה.

ומי שלא, שיתאפק.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכדי לחדד את הנקודה שלי (למי שלא הבין שאני ורזמל לאו דווקא בעלי דעות מנוגדות) כווונתי הייתה לחיפוש של רכב עם לוק ספורטיבי כמו נגיד יונדאי קופה, לאו דווקא משהו שנראה כאילו הוא יצא מאיזה גרסה רמה ז' של The Fags and the Furious.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...