Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לגבי רכב משפחתי (5 נפשות)

daniel_n
שימו לב! השרשור הזה בן 6665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני צריך את עזרתכם לבחירת רכב משפחתי (5 נפשות).

הפרמטרים החשובים עבורי הם:

1- מרחב פנים

2- אמינות

3- בטיחות

4- התנהגות כביש

ירידת ערך או חוסר ביקוש בזמן המכירה לא חשובה לי בכלל!

הרכבים שבאים בחשבון הם:

1- מיצובישי כריזמה אייר שנת 2002

2- ניסן אלמרה 2001

3- מזדה לנטיס 2001

4- טויוטה קורולה 2000

תודה לכל העונים!

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלב ראשון אני יכול להגיד לך בוודאות שהמזדה מרווחת מאוד לעומת טויוטה קורולה.

שלב שני ההתנהגות של הקורולה מצוינת, כמו כן סחירה מצוין בשוק המשומשות.

אלמרה ומיצובישי מן הסתם פחות פופולאריות משתי האחיות התאומות מזדה וטויטה.

אני אישית הייתי הולך על מזדה מכיוון שהיא בעלת מרחב פנים גדול, אמינות טובה מאוד והכי פופולארית בקרב המשומשות, וטויוטה אחריה.

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדלים גדולים בין המתחרות (שהינן אחיות תאומות לא זהות..) וחשוב יותר למצוא רכב שמור מאחד המודלים הנ"ל.

הטויוטה משנים אלו צפופה מאחור ואם ממש צריך רכב שיכיל 5 מבוגרים,אולי היא אינה האופציה המועדפת.

הייתי ממליץ על הניסאן אלמרה,במשפחתי יש 2 כאלו,הרכב מרווח למדי,אמינות מוחלטת,נוחות נסיעה וסביבת נהג סבירים (אין הרבה מה לצפות ממשפחתומטית יפנית ממילא),עלויות אחזקה,ביטוח וצריכת דלק נמוכות ונמוכות משמעותית מהמובילות במכירות (מזדה/טויוטה).

מחיר האלמרה אינו יקר אך קל מאד למכור אותה והיא מהווה תמורה מצויינת לכסף,לטעמי עדיפה על אחיותיה למשפחה האפרורית הזו.

אפשר לשקול גם תואמת אירופית שעדיפה (רק) בהתנהגות ווההנאה לנהג,אם לענין זה יש משמעות וכמובן הכוונה לפורד פוקוס-כאן חשוב עוד יותר למצוא רכב שמור שהתנהגו איתו יפה.

ולסיום,הרץ חיפוש ע"מ להשלים את התמונה,יש המון חומר בענין זה בפורום

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם!

מה שמאוד מעניין אותי זה שבמחיר של טויוטה 2000 או מזדה/ניסן 2001 אני

יכול לקנות כריזמה 2002 !! לא שווה ללכת על כריזמה?!

עשיתי חיפוש לגבי כריזמה ודעות היו ממש חלוקות!.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ לא נוהגים להמליץ על הונדה סיויק בפורום הזה.

אבל במקרה הזה, אני חושב שהסיויק תתאים. בזכות הרצפה השטוחה, הסיויק מרווחת מאחורה יחסית למתחרות הנ"ל (אין לי כל נסיון על האלמרה). מנסיון שלי, 3 מבוגרים (רצוי רזים) יכולים לשבת מאחורה ללא סבל מיוחד.

על אמינות אין הרבה מה להוסיף. אני רואה ששמת נושא הבטיחות במקום השלישי ברשימה שלך... כך שהסיויק מתאימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רק יפניןות ?

מה רע ברכב אירופאי דומה, איכותי יותר מבחינת התנהגות ובטיחות:

שמתי לפי הסדר המועדף עלי ...

פיג'ו 307\306

סיאט טולדו\לאון

סיטרואן קסרה (זול)

VW גולף

רנו מגאן

או אפילו לעלות לדגמים גדולים יותר, פיג'ו 406, רנו לגונה (מרווח מאד, בטיחותי מאד, זול יחסית)

my 2 cents

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלת אופן עם סל על הרמה מרווח לעומת הקורולה מהשנים הללו. מבחינתי היא בכלל לא נכנסת בקבוצת ה"משפחתיות" ויותר צפופה מפונטו.

גם הניסאן לא כ"כ מרווחת (אני 1.80 מאחורי נהג יותר נמוך ממני והוא היה צריך להרגיש את הברכיים שלי).

את הכריזמה אייר אני לא מכיר, אבל הכריזמה הישנה יותר, שמבחינת מרווח דעע זהה לישנה, היא דיי מרווחת ומרגישה חצי רמה מעל הלאנטיס מהשנים ההן.

אבל לעומת זאת יש לה מתלים כמו סמרטוטים, רוב הזמן דיי נוחים, אבל בכביש משובש ילדים מאחור ירגישו (ויקיאו) כמו ברכבת הרים.

הלאנטיס, היא לאנטיס.

דיי מרווחת, מתלים כמו קרש, מבחר מפה ועד גבול סוריה (לא לקנות מליסניג!!!).

מבחינת בטיחות, האלמרה היחידה שלזכותה עומדים 4 כוכבים במחני הריסוק+מנוע 1.8.

מתוך ה-4 אני הייתי הולך על האלמרה, אלא אם המרווח לא מספיק.

אם תהיה מוכן רגע לצאת מהמרובעות היפנית, אין ספק שהמגאן/קסארה נותנות תמורה מעולה לכסף,

אך אם המוניטין הצרפתי מרתיע אותך תרחרח בכיוון הפוקוס.

תתן לך איכות חיים וניהוג של אירופאית מהשורה הראשונה עם אמינות יפנית למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תפלל למצוא סיוויק שמורה...ולא אחת גמורה...

אני ממליץ על הלאנטיס ,דרך אגב היא יותר מרווחת מהטויוטה.

עידן.

הגזמת לגמרי.

מדובר בדגם הפחות חביב על בני דודינו - אין שום בעייה למצוא סיוויק 2001/2 שמורה לחלוטין עם קילומטרז' מצויין שטופלה רק במוסך המרכזי. יש הרבה כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרגת את המרווח הפנימי בראש רשימת הדרישות שלך מרכב חדש וצינת רק מכוניות קמפקטיות נסה את המכוניות המכונות בארץ "מנהלים" ובמקמות אחרים משפחתיות בגודל מלא. הכוונה ל 406, אקורד, מונדאו, 626 וכ"ו. אומנם תאלץ לרכוש משנתון ישן יותר אבל תקבל רכב גדול ומרווח בהרבה. מנוע חזק יותר שיתאים לנסיעה עם 5 נפשות .

דרך אגב במידה ויש צורך להתקין כסא לילד הרי שדלתות האחוריות הגדולות יותר מקלות על המלאכה.

ואל תבהל ממנוע קצת יותר גדול אם הרכב נוסע עמוס כל הזמן לא בטוח שההפרש בצריכת הדלק יהיה לטובת המנוע הקטן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...