Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחר בחרמון. סקי או סנובורד?

עומרי
שימו לב! השרשור הזה בן 6674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד לא גלשתי בחיים ומחר הולכת להיות הפעם הראשונה. עוד לא החלטתי אם לבחור בסקי רגיל (עם מגלשיים) או בסנובורד. על מה אתם אישית ממליצים? מה יותר מהנה?

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד ומה שהוא אוהב..

יש פילוסופיה שלמה מאחורי זה.

תעמוד ותדמיין את עצמך עושה סנובורד ותדמיין את עצמך עושה סקי, מה יותר יתאים לך?

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי אם אתה פוסי או גבר גבר.

בדיוק כך!

וכן , אני הייתי נותן לזה השוואה של בליידרים לסקייטרים... (בעיניין הפוסי או גבר גבר...)

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא גלשתי בחיים ומחר הולכת להיות הפעם הראשונה. עוד לא החלטתי אם לבחור בסקי רגיל (עם מגלשיים) או בסנובורד. על מה אתם אישית ממליצים? מה יותר מהנה?

כמו בכל פעם ראשונה, זה יותר כואב מאשר מהנה. השאלה אם יכאב בעיקר התחת (סנובורד) או משהו אחר...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעזור לך להחליט ע"י שאלת הכוונה קטנה ...

אתה יודע מה הכי קשה בסקי ?

לספר לאבא שאתה הומו .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקי בעיקרון יותר קל ללמוד.

פחות מפחיד מכיוון שהרבה יותר קל לשלוט בכיוון הגלישה והעצירה. מספיק שמישהו יראה איך לך עוצרים ואתה יכול בעצם לגשת למדרונות. אבל אני לא ממליץ על זה.

סנובורד. קח בחשבון שתצטרך לפחות שעתיים של שיעורים כדי שבכלל תדע מאיפה להתחיל לזוז על המדרון. נופלילם המון בהתחלה. אבל המון. אם בא לך אז בכיף.

בסנוסורד עד שאתה מגיע לרמה שאתה מסוגל לרדת מדרון שלם מבלי ליפול ושזה לא ייקח יום שלם, יעברו מס' ימים של גלישה.

אם אתה קצר בזמן, סקי עם שיעור אחד יספיק לך בחרמון.

אם יש לך מס' ימים לשרוף שם אז תנסה סנובורד.

בכל מקרה, כדי ללמוד גלישה (ולא משנה אם זה סקי או סנובורד), עדיף להגיע לחו"ל.

אוסטריה, צרפת, איטליה, טורקיה ובעצם כמעט כל ארץ אירופאית שיש בה אתרי סקי.

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...