Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגיני בוץ - ניסאן אלמרה

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 6666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני רוצה להתקין מגיני בוץ ברכב (ניסאן אלמרה 96) מכיוון שעכשיו בחורף, אבל גם בתקופות אחרות, כל הבוץ, האבנים הקטנות ושאר הירקות על הכביש מגיעים היישר לפח הרכב למטה וזה גורם לשריטות וגם להרבה עבודה בשטיפת הרכב.

ממה שקראתי מחיפוש בפורום צריך לבדוק האם ברכב יש הכנה למגיני בוץ ואני מתכוון לברר את זה במוסך, אך נותרו לי עוד 2 שאלות

ראשית, מישהו יודע מה המחיר של רביעיית מגיני בוץ, והאם יש סוגים שונים או מחומרים שונים, או שהכל אותו הדבר?

ושאלה שניה, האם צריך לשים לב למשהו כשמתקינים לי את מגיני הבוץ? כלומר צריך להקפיד על משהו במיוחד?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שידוע לי זה שאתה יכול למצוא את כל השאלות שלך באתר זה http://www.autopart.co.il מקווה שעזרתי וזה נמצא כאן: גגונים ואביזרים שימושייםwhite.gif

:-) {את הטוב אנחנו מקבלים מה' ואת הרע לא נקבל?!?}:twisted:

ברשותי:

מזדה לאנטיס 1999 אוט'

ביואיק רנדוו 2004 אוט' (בעיקרון של ההורים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לרכוש במחיר זול מאוד אולי 20 ש"ח לזוג..

יש מס' סוגים - יש עלק-דקאר = מגני בוץ מגובה כל הגלגל שאמור להיות יענו מגן בוץ לג'יפ אבל יושב על אוטו משפחתי.

יש מגני בוץ רגילים שיושבים על הקיפול של הטמבון, ויש קטנים יותר שיושבים מקדימה - ראיתי על לנטיסים למיניהם.

מקווה שעזרתי:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני לא יודע אם יש לכך השפעה מאוד גדולה, אך בספר הרכב של הפולו שלי רשום בפירוש שהתקנות נוספות הפוגעות באווירודינמיקה של הרכב כגון: גגון לנשיאת משאות, ספויילרים, ובניהם גם מגיני בוץ, מעלים את צריכת הדלק.

אין לי מושג עד כמה מגיני בוץ משפיעים לכן כאן כבר המומחים ייתנו את הדעת עד כמה מגיני בוץ מעלים את צריכת הדלק...

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6666 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...