Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[למכירה] מחשב ניהול מנוע STAND ALONE של MEGASQUIRT

colchao
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 6648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מוכר את המחשב ניהול מנוע שקניתי בעקבות קשיים כלכליים.

המחשב שולט על דלק + אופציה לשליטה על הצתה (תלוי באיזה רכב ובבניית מעגל פשוט שיש לי את כל החלקים שלו שינתנו עם המחשב).

תמונה של המחשב:

frontal.jpg

המחשב הוא מהגרסה V2.2 ותוכלו לקבל את כל המידע עליו מהאתר הזה:

http://www.megasquirt.info/

המחשב חדש. הנעתי איתו את האוטו רק מספר פעמים וזהו.

הכול תקין במחשב חוץ מבעיית מינוס למשאבת דלק שאפשר לתקן בקלות, פשוט אין לי זמן להתעסק בזה בכלל.

המחשב הוא DIY ולכן אני "מרשה" לעצמי להגיד שאפשר לתקן אותו בקלות או לבנות לו חלקים נוספים לשליטה על ההצתה.

את כל המידע על התיקון/בניה של החלקים ניתן למצוא באתר שפרסמתי.

המחיר בהתאם... 1700 ש"ח כולל קונרטור, חוטים לצמה מחשב, חלקים לשליטה על ההצתה, כבל תקשורת בין המחשב ללפטופ ומידע מודפס על המחשב.

המחשב הזה הוא מעולה!!! לרכבים שעוברים מקרבורטור להזרקה או לרכבים שיש להם דיסטורבוטור כדי להקל על בעיית השליטה בהצתה.

לרכבים שיש הצתה ממוחשבת, ניתן לשלוט על הדלק עם המחשב הזה ושהמחשב המקורי ישלוט על ההצתה.

בקיצור, יש למחשב הזה אין ספור אופציות. למידע נא לפנות אליי.

כמובן שהמחשב מצויין לרכבי טורבו למיניהם. המחשב מגיע עם MAP מקורי עד 250 KPA וניתן לרכוש MAP מיוחד לגדישות גבוהות עד 2.5 באר.

לפרטים נא לצלצל לפלאפון 0544311197

המכירה אקטוראלית נכון לעכשיו עד מחר אחה"צ. למהירי החלטה אולי אפשר לעשות משהו במחיר.

עדכון : סידרתי את הבעיה במחשב והוא תקין לחלוטין.

ערן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...