Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך ליטל

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברה ,

טיפול ה - 120 שלי מתקרב והבנתי מהמון אנשים שמוסך ליטל בת"א הכי מומלץ לטיפול בפג'ו,

הבעיה זה שהוא רחוק לי ולא נוח ( כי אני יכול רק יום שישי ) ...

האם הוא באמת שווה את זה ?

נ,ב :הייתי עושה עד עכשיו במוסך חוצה ישראל בראש העין ולאחר שראיתי כמה הם גרועים ושקרנים :twisted::twisted::twisted: אני מחפש מוסך אחר ,

אני מתכוון לבעלי המוסך ולא לעובדים שלו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איפה אתה גר ?

אתה עושה גם טיימינג הטיפול הזה ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר באזור ראש העין ,

אני חושב שב - 120 עושים טיימינג ,

בקשר לכל הטיפולים הקטנים יש לי חבר שהוא מוסכניק במוסך מורשה של פג'ו והוא עושה לי הטיפולים הקטנים במקצועית ובמחיר סבבה ,

אבל הוא אמר שמ - 120 זה טיפול רציני שאת רובו צריך לעשות במוסך ,

אני בעצמי מתעסק רק עם טיפולים קטנים כמו החלפת מצתים / שמנים וכו' ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצתי לך היא כזו:

בצע את טיפול השמנים, פלאגים ומסננים בעצמך.

את הבלמים והטיימינג תשאיר למוסך.

אם לא החלפת שמן גיר ב-50K ק"מ האחרונים - הגיע הזמן.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר רק עם יוסי, המנהל. ספר לו שהופנית מהפורומים באינטרנט, בלי שום קשר אני מבטיח לך שתקבל ממנו יחס טוב בהחלט. אולי העובדים במוסך לא מקצועיים במאה אחוז (באיזה מוסך הם כן?) ואולי המחירים לא מדהימים (באיזה מוסך מורשה הם כן?) אבל היחס ממש בסדר גמור, וזה בהחלט חשוב במוסך (אני מבטיח לך שיוסי לעולם לא ינסה לסדר אותך או לרמות אותך בשום צורה)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הדקל" בהרצליה.

בזמנו, לפני כ 5 שנים, היה בחור בשם אביב אריאלי שעסק רק בשיפורי פיז'ו סיטרואן. הוא למד בחו"ל בפיז'ו אקוס (בדוק, דיברתי עם מאט, הבעלים) ובג'י אם סי (הוא הרכיב את הסופר צ'ארג'ר הראשון שלהם לפיז'ו 106 והאוטו שייך לחבר פורום) ומתמחה רק בספורטיביות. בין השאר, הוא בנה את הוולקן טורבו הירוקה, הזד איקס הלבנה עם מנוע 306 GTI והזד איקס16V הסגולה עם מנוע T16.

לפני שנתיים הוא סיים במזל טוב את לימודיו והוא כרגע מהנדס רכב מוסמך.

אין בעייה שהבן אדם לא הצליח לפתור לי - וזה מתייחס לצערי לניסיונות נפל של כל מיני מוסכים שגם הוזכרו בת'רד הזה... :( .

בכל אופן- מכיוון שבאזור הרצליה והשרון לא חסרות פיז'ו סיטרואן ספורטיביות, מוסך ,הדקל" שכר את שרותיו כמומחה בפיז'ו סיטרואן ספורטיביות ויש לו שם שני ליפטים, בתוך המוסך שמשמשים ר-ק לתחזוקת הדגמים הספורטיביים.

הבן אדם פדנט רצח, יש לו ציוד דיאגנוסטי אישי משלו שלמרבה הצער (ואני לא מבין איך) אין במוסכים ש... הוזכרו בת'רד הזה והכי טוב? - הוא שכיר של פיז'ו סיטרואן.

בקיצור - אם יש לך פיז'ו ספורטיבית אל תיתן לפועל מהשטחים להתעסק לך עם האוטו. זה ש"המנהל" אומר לך שתקבל יחס אישי לא אומר שהוא אישית יחליף לך שמן - הוא לא ילכלך את הידיים, מקסימום הוא יריץ בדיקה דיאגנוסטית במחשב וזהו - את השאר עושים המכונאים השחורים.

לך לאביב - הבן אדם מכיר כל פיז'ו ספורטיבית על בוריה. רק תתאם תור מראש במוסך הדקל (רח' גלגלי הפלדה, הרצליה פיתוח) - יש רשימת המתנה של איזה שבוע כדי להיכנס אליו. תגיד לו שדיברת עם תומר 106 ראלי.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר אחד קטן - קח בחשבון שיש פער במחירים בין "הדקל" לשאר המקומות שצויינו, תוצאה של (לעיתים) רמה מקצועית וכדאיות.

במקרה הזה, מן הסתם, "הדקל" יהיה בד"כ יותר יקר מהשאר שהוזכרו בשירשור הזה. שיקול שלך.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני סייגים לדברים של תומר, מהכרות לא ממצה עם אביב:

הוולקן של מתן נכבתה בעצירה מלאה באופן קבוע.

יוסי אבחן שמדובר בחיישן מהירות רכב (VEHICLE SPEED SENSOR) והבטיח למתן חלק משומש תוך כמה ימים.

מתן לא הסתפק בדעה אחת, וניגש גם לדקל - לאביב, בהמלצת תומר.

אביב חיבר את המחשב, והגיע למסקנה די נחרצת שהבעייה נובעת מאלטרנטור כושל.

עוד באותו היום החליפו למתן את האלטרנטור בדקל... אבל את הבעייה זה לא פתר, האוטו המשיך לדומם בעצירה.

כמה ימים אח"כ יוסי החליף למתן את החיישן, והכל בא על מקומו בשלום.

צריך לשים לב, שבשני המקרים ה"פרסונות" רק מאבחנות ולא מבצעות שום תיקון בעצמן.

יוסי (כמעט ולא, תלוי איזו תקלה וכמה עומס יש) מתקן רכבים, ואביב לא מתקן בהגדרה (שלו עצמו) רכבים.

כך שאם צריך לסוע במיוחד להרצליה, אני לפחות לא רואה בזה עדיפות או יתרון על נסיעה קרובה יותר לת"א לליטל (או למורשה בראשון למשל, אם חייבים מורשה במקרה שלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו שלא ידענו את זה...

לפחות אנחנו יודעים שאם נגשים לאחד המקומות והוא לא מצליח לעזור, תמיד אפשר לגשת לשני ואולי הוא יוכל לעזור...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדעות כאן נכונות כשלעצמן.

כשמדובר בבעיות היקפיות כדוגמן אלטרנטורים, בולמים, רדיאטורים וכו- כל מוסך פיז'ו סיטרואן באשר הוא מספיק טוב.

מה שכן- אם המדובר בדגם ספורטיבי עם בעיה ספציפית של מנוע, לא היתי הולך ל"ליטל". אני מצטער לאמר שגם לא היתי הולך ל,צמרת" שהיה המוסך הקבוע שלי.

אוטו סיפור- הבטחות ליחס אישי, פינת המתנה יפה - ופועל שחור שעובד על האוטו כשמנהל המוסך במשרד...

תמיד מבטיחים לנו "מחירים מיוחדים" - אבל אם תיגשו ל"ז'אן חלפים" (ספק חלקים של פיז'ו) תיראו כמה דופקים אותנו...

כל מוסך פיז'ו באשר הוא עובד על מתח רווחים מטורף. הטיפול האחרון לאוטו שלי היה אמור לצאת 1500 שקלים - שמן, פילטרים,נוזלי קירור, מצתים וחיישן למדה.

סגרתי הכל בשמונה מאות.

בשביל להחליף פלאגים או שמן לא צריך להיות מנתח מוח. וזה אפילו די כיף.

אז נכון שבשלוש מאות ושש GTI לא היתי מטפל לבד (למרות שבאוטו של צוקרמן החלפתי חיישן למדה וחסכנו 400 שקל)- אבל כל מכונית מתחת לשישים אלף שקל מאפשרת טיפול לבד.

סתם - דופקים אותנו ואנחנו מסונוורים מפינת המתנה, מזכירה חייכנית וסמל פיז'ו על השלט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם תיגשו ל"ז'אן חלפים" (ספק חלקים של פיז'ו) תיראו כמה דופקים אותנו...

באותה הזדמנות, איפה נמצא ז'אן חלפים

אני צריך להחליף את היחידות של הפנס, הלכו הרפלקטורים :oops:

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו המוסך של כריסי וחזי ברח' הירקון בר"ג

משמעותית מקצועיים ממוסך ליטל וגם היחס מעולה

מכירים היטב את הדגמים החמים של PSA ויש להם רקורד מרשים של בניות מיוחדות

בימים אלה הם מסיימים פרויקט של התקנת מגדש טורבו ב- rallye mk2

מבחינת המחירים הם הזולים בשוק בהנחה שלא מדובר במוסך "חצר"

אני ממליץ :mm_yeah:

עוד משהו חשוב :!:

לא משנה מי עובד לי על הרכב, תמיד אבל תמיד אני נמצא ליד הרכב וצופה בעבודה על הרכב. מי שלא מוכן לקבל זאת מפסיד אותי כלקוח.

לגבי אביב אריאלי - אני מכיר את הבחור מלפני כ-4 שנים, הבן אדם א-ו-מ-ן :!:

ואכן פדנט ברמה שלא תיאמן והכי חשוב חי ונושם PSA.

יום טוב לכולם, כן חזרתי :wink:

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזי וכריסי הכניסו לי את המנוע. הם אכן זולים משמעותית מכל תעריף של פיז'ו סיטרואן.

על ההרכבה של הקוויקשיפט הם דרשו 100 שקלים. בפיז'ו אמרו לי "להשאיר את האוטו לאחר הצהריים, כי זו עבודה מסובכת".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...